Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.7


Donatas_Sabalynas

Apklausa : Koks blogiausias dalykas nutikęs jūsų gyvenime ?

Rekomenduoti pranešimai

Dar vieną prisyminiau.

 

Na tingėjom eiti su draugais į krepšinio treniruotę, tad sugalvojom nuvažiuoti pas draugą į kaimą, pasėdėti, pasibūti, na sugalvojom kažką prisidirbti, nu tai įlindom i garažus, radom dvi "Mazda" 626, vienodos, baltos, sutrupinom nepataisomai, nieko neliko, nu tada buvo dar maža, sugalvojom tada dar kažką, nu pamatėm komazą, nu iš plytų ir jį tada gražiai patuninom :D o pabaigai gamyklos langus obuoliais apmėtėm.....nu taip viskas ir baigės lyg ir..Po 3 dienų būnu su draugais stovykloje, klasiokė skaito www.nyksciai.lt "vandalai" nusiautė Piktagalio kaimą nuostolis siekia 12.000 Lt, tada nutirpau visas, bet taip ir nepagavo, praėjo 3 metai, liko dar 7 metai ir bus senaties terminas.. fuu :D

 

Tu internete atsargiau, dar kas įskūs tave :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tokia lazdelė (liaudiškai pasakius), kurios išsiskleidimo principas kaip teleskopo :)

 

 

Aišku .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar kai nėjau į mokyklą, lauke žaidžiau, mama pakvietį kambarį, pripylė vonią ir sako eik maudytis, o aš iš lauko atsinėčiau 2 saujas vabalu, slikų, vikšrų ir supylliau į vinią. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naktį norėjau ieiti į namus bet kadangi neradau durų tai išmušiau savo namo langą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man rods 5 klasej, buvau kaime, liepe su "pupsiu" (traktoriumi) nuvaziuoti uz kaimo 5 km pas ukininka prikabinti priekabos. Na ir aisku buvo ziema, vaziavau salia upes, sumete traktoriu, ir nuskridau i upe... bet pxj... net ne ta traktoriu buvau pajemes... :D bet gavau nuo tevu pizdy...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano blogiausias dalykas buvo toks, kad su draugais nuvarėm pūst dūmų ir mano draugeliai pasamdė kažkokius dėdus su liemenem , kad mumis patikrintu.. O tada buvau įtepes..:D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dingo visi serverio failai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2 gaunu nes mokytojai invalidai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai @Irma_Mantas užkalė VW sharan 1995 2,8 benzas/dujos varikliuką užkalė... 3 dienų gedulas buvo :(

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turbūt kai važiavau rambynu (dviračiu) su draugu. Tuo metu pasirodė, kad kažkas seka iš nugaros, bet kai pažiūrėjau į priekį skridau pro tiltą ir prasiskėliau kaktą, kadangi buvo didelė duobė.. Tada buvo blogiausia diena mano gyvenime. Gerai, kad dar likau gyvas ir sveikas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Suvalgiau pipirą, todėl buvo mano blogiausias maistas, kurio iki dabar jo nevalgau (Kiaušiniai) :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai pamečiau namų raktus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Dominykas_Miguel rašė:

Išėjau į parduotuvę per pertrauką, grįžau su policijos pareigūnais :D 

Mhm aišku, gera diena buvo ane?  😀

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...