Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jay_Anderson

Peikiu Ignas_Xperia

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jay_Anderson
Peikiamo Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Ignas_Xperia
Paaiškinkite Administratoriaus pažeidimą: Pažeidimai hmm. Na ką gerai. Taigi dirbu kaip visiems žinia Tralistu,stengiuosi aprūpinti mašinas žaidėjus kol yra renkamas direktorius. Mūsų komandoje dirba vos keli žmonės,todėl sunku aprūpinti turgų. Bet apie ką aš kalbu ,tuoj pamatysite. Taigi mūsų IV lygio administratorius,gaujų prižiūrėtojas,weberis ir dar visaip pareigom užsiėmęs žmogus Ignas_Xperia įsidarbino į mafiją. Ir sugalvojo mums [vargšiems tralistams,kurių yra vos keli,trukdyti darbą su mafijos direktoriumi Nick_Bosh]

Taigi,sunkiai mums dirbant Ignas_Xperia ir Didysis karžygis Nick_Bosh leidosi ant savo juodo žirgo krosinio medžioti tralistų :D. Bet palaukit, direktoriaus nėra. Mūsų dirba vos keli ,o jie sumanė linksmai pasišaudyti joa? Okay. Ignas_Xperia su administratoriaus ginklais šaudo sau atsiputęs,ir vaidina mafijozą? Admin ginklai naudojami ne pagal paskirtį mielas Ignai.  Bet eikime toliau.

Jis su Nick_Bosh nei mus reketavo, nei dar kitaip leido išvengti jų trukdymo. Tai kaip jums atsispirti? Žmonės visą dieną laukia mašinų/motociklų.. O jie mus šaudo neatsižvelgdami į mūsų beviltiška situacija. Aišku,apšaudė mano fūra,aš pasipiktinęs pasakiau jog rašysiu papeikimą. Ir kokia reakcija. Ignas Išvadino mus Verksniais. Mldc ,mldc. Tai dabar ir nepagarba? Aš gavau įspėjimą jog draugui pasakiau jog jis smirdi,o tu mane verksniu išvadinai per administratorių pokalbį. :)

Eikime toliau,atvažiavo į pakrovimą,ir pradėjo grasinti jog palauks kol išvažiuosim. Okay ,buvau ne vienas tralistas pasikrovime,ir išvažiavo kolegos pirmesni iš pasikrovimo. Jie išvažiavo taip pat. Ir ką mūsų Xperia,drive by į mus vėl. Be priežasties,be reketavimo,su administratorių ginklais. O ką ,Nick_Bosh tai išvis savo mafijos narius ant manęs užsiundė.

Ir pabaigai. Ignai , neturėjau prieš tave nieko iki šiol. Įrodymai? Okay.  Vis dar keista kaip tu galėjai gauti IV lygio administratoriu. Galbūt ir geri esat su Inviu draugai. Tu turi ir svarbiasnių darbų ,gali padėt žaidėjams, užsiimt prižiūrėtojų darbais,o ne trukdyt kažkokiem tralistam. Be to jūs turite reketuoti ,o ne mus šaudyti. Šaudyti galite į teisėsauga.

7. Per /ach draudžiama keiktis, įžeidinėtis kitus administratorius. [menkas įžeidimas,bet aš pats buvau nubaustas]

12. Draudžiama piknaudžiauti savo komandomis ne vietoje ir ne laiku. [šiuo atveju administratorių ginklai /ach komanda norint įžeisti.]

Mafijozai negali šaudyti į tralistus/fūristus tik reketuoti. Maksimali reketavimo suma 300LT ( 1 įsp )

Aš su niekuo nekariauju.


Įrodymai:

06e6a708a7fe020ba26f9f937cb14177460.png

7e3b514b6feaf5f51e1a0b6a033a5878397.png

8f778260c59c0d3999321fb06ae6ac54425.png

57743d7f1ac2d9aca98b5952aaee16bd56.png

e862305631d5a24a7cd892b723a123d7211.png

d5074b4696a8d77edc4033613c920506340.png

f0a8f495cfbe09dfc99e2012a4d321cd385.png

 

Jau grįžinėjant iškrauti tr.priemonės mane užpuola mafijos nariai.



medikas gavo ban'ą už traiškyma.
  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug sau leidžia , viercha primeta, kad pareigos geros? Jaučiasi aukščiau? Jam kažin ar net rūpi, kad tu čia dabar papeikimą parašiai. Jay aš su tavim.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug sau leidžia , viercha primeta, kad pareigos geros? Jaučiasi aukščiau? Jam kažin ar net rūpi, kad tu čia dabar papeikimą parašiai. Jay aš su tavim.

 

Norit 2 dalies? Galiu ir part 2 sukurti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norit 2 dalies? Galiu ir part 2 sukurti.

Net nesivargink , kažin ar jis išvis liks nubaustas. Pareigos geros yra užstos jo draugeliai jį ir vsio - žopa.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neatsakynėsiu į papeikimą dabar, bet parašysiu kas man nepatinka..

 

 

ATSIBODO, KAD NĖRA VIENINGOS VALDŽIOS ŠITAM PROJEKTE, BŪTENT PER ŠĮ DALYKĄ AŠ IR TURIU ŽYMIAI DAUGIAU DIRBTI, KADANGI JUMS NEDAEINA, KAD JŪS ESAT ADMINAI IR TURI NE VIEN SKELBTIS, KAD PADEDAT ŽAIDĖJAMS, O IR DIRBTI KARTU. DAUGIAU AŠ TO TIKRAI NEPAKĘSIU IR PRIIMSIU SPRENDIMUS PAGAL SAVE.

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neatsakynėsiu į papeikimą dabar, bet parašysiu kas man nepatinka..

 

 

ATSIBODO, KAD NĖRA VIENINGOS VALDŽIOS ŠITAM PROJEKTE, BŪTENT PER ŠĮ DALYKĄ AŠ IR TURIU ŽYMIAI DAUGIAU DIRBTI, KADANGI JUMS NEDAEINA, KAD JŪS ESAT ADMINAI IR TURI NE VIEN SKELBTIS, KAD PADEDAT ŽAIDĖJAMS, O IR DIRBTI KARTU. DAUGIAU AŠ TO TIKRAI NEPAKĘSIU IR PRIIMSIU SPRENDIMUS PAGAL SAVE.

Senai taip reikėjo daryti. Nes tai jau nebesuvaldoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jay, dėl tavęs atsikratysiu bet kokio serverio darbo, ir bet kokio kontakto su darbu/gaujom. Nestosiu i juos, kad tau butu ramiau. Taip pat atsikratau visu ginklu ir namo, ir masinu. Gavau admina, tai dirbsiu jo darba. Aciu uz demesi, galit rakint tema.

 

mano turto dalybos poryt. ISDALINSIU SAVO DRAUGELIAM, PONE. SNIGURACKA.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neatsakynėsiu į papeikimą dabar, bet parašysiu kas man nepatinka..

 

 

ATSIBODO, KAD NĖRA VIENINGOS VALDŽIOS ŠITAM PROJEKTE, BŪTENT PER ŠĮ DALYKĄ AŠ IR TURIU ŽYMIAI DAUGIAU DIRBTI, KADANGI JUMS NEDAEINA, KAD JŪS ESAT ADMINAI IR TURI NE VIEN SKELBTIS, KAD PADEDAT ŽAIDĖJAMS, O IR DIRBTI KARTU. DAUGIAU AŠ TO TIKRAI NEPAKĘSIU IR PRIIMSIU SPRENDIMUS PAGAL SAVE.

 

Aš tau pasakysiu taip. Kol tu duosi bet kam tokias pareigas tol jų nevertins ir darys nesąmones. Nori gal dar informacijos ? Man reikėjo pagalbos,nes buvo susibuginę tralistai,o Ignas žinai ką atsakė? Tuoj numesiu fotke jeigu nekalbant apie šį papeikimą.

 

6b4c23a7bce1d570ab811714366ecba4226.png

 

 

4e74aa0068ae958104bd70563f94f5df563.png

 

 

2a223a325eb7cf12e252d781c1eb852c472.png

 

GAL DAR REIKIA???? Yra taisyklė - tavo kurta. Jeigu negalite padėti žaidėjui ,pasakykite kur jis gali kreiptis. TAI KUR MAN KREIPTIS??? Aš prašiau jog rangus sukonfiguruotu. O jis Dota žaidžia.

 

 

 

Jay, dėl tavęs atsikratysiu bet kokio serverio darbo, ir bet kokio kontakto su darbu/gaujom. Nestosiu i juos, kad tau butu ramiau. Taip pat atsikratau visu ginklu ir namo, ir masinu. Gavau admina, tai dirbsiu jo darba. Aciu uz demesi, galit rakint tema.

 

mano turto dalybos poryt.

 

 

Nereik išsidirbinėt. Gavai adminą tai dirbk tą darbą. Dabar reikės kažkam pagalbos,aš sakysiu einu žaist krč CS. Poto grįžinėsiu į žaidimą ir sakysiu,nušovė. C4 padėjo,pralaimėjau. Ane? Poto ir stovėjai ten afk visą laiką. Augis prisijungęs iškart pastangas dėjo. Gerai,tau nieko nebus nuo Invio. Aš bent jau parodžiau kitiems ką tu veiki.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Beje, neįdėjai foto, kai sakiau, kad bugas, ir pranešiu. TAIP PAT KAIP TAU SAKE AUGIS, JEIGU NEPAMENI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesuprantu Jay, nejaugi esi ant tiek *Myliu Las-Venturas.lt* kad nežinau kur kreiptis? Tu nežinau kur kreiptis? Nejuokink gi.. /adminams arba /ach, pavydi gal tam Xperia taip kad turi visokiausių pareigų o tu jų neturi? Nesuprantu, nebūtų jo buve nebūtų ir sukūrė rangus, būtum laukęs, žmogus buvo užsiėmes, negalėjo tuo metu sukurti, reiškia negalėjo, būtina žysti ir skūstis??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Eik tu pastangos. Pats kiek laiko aiskinaus, praleidau puae matcho, ir miriau beieskodamas JEI JAU TAU TAIP RUPI. Matchas jau buvo beprasidedas, kai tu atejai. Jei nezinai, kaip kas vyksta tai vapse nekalbetum. Man giliai, twgul invis baudzia kaip visus jei tau nuo to geriau bus. Galesit toliau savo direktoriu laukt savaitem dviem. Nekalbu jau vien apie durekturius.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai,ką jeigu jis užėmes toki posta tai jis negali kaip ir paprasti žaidėjai pašaudyti ir t.t? Aš jeigu jis kaip matau Web Master ranga turi webe tai jis turi dirbti visa laika tik forume? Sakau NE.Nes žmogus yra negeležinis ir nori irgi taip pat pažaisti šiame projekte ir taip pat pašaudyti. Aš esu prieš.


  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tai,ką jeigu jis užėmes toki posta tai jis negali kaip ir paprasti žaidėjai pašaudyti ir t.t? Aš jeigu jis kaip matau Web Master ranga turi webe tai jis turi dirbti visa laika tik forume? Sakau NE.Nes žmogus yra negeležinis ir nori irgi taip pat pažaisti šiame projekte ir taip pat pašaudyti. Aš esu prieš.

 

nu as seip pritariu bet irgi yra taisykles kad negalima y tralistus furistus saudyt tik reketuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Tai,ką jeigu jis užėmes toki posta tai jis negali kaip ir paprasti žaidėjai pašaudyti ir t.t? Aš jeigu jis kaip matau Web Master ranga turi webe tai jis turi dirbti visa laika tik forume? Sakau NE.Nes žmogus yra negeležinis ir nori irgi taip pat pažaisti šiame projekte ir taip pat pašaudyti. Aš esu prieš.

Kaip paprastas žaidėjas pašaudyt? Nu davai nueik į servą ir pradėk šaudyt į niekuo dėtus žaidėjus... Linksma ane? Mafija negali šeip sau šaudyt fūristų/tralistų, o čia dar tokias pareigas žmogus taisyklių nežino. Tai jei tau dota geriau už sampą tai ko čia sėdi? Eik ir lošk, o ne čia nesąmones daryk.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jay, dėl tavęs atsikratysiu bet kokio serverio darbo, ir bet kokio kontakto su darbu/gaujom. Nestosiu i juos, kad tau butu ramiau. Taip pat atsikratau visu ginklu ir namo, ir masinu. Gavau admina, tai dirbsiu jo darba. Aciu uz demesi, galit rakint tema.

 

mano turto dalybos poryt. ISDALINSIU SAVO DRAUGELIAM, PONE. SNIGURACKA.

Dalink juk ten tavo turtas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ka jus čia verkės klausykis muzikos.

 

 

 

 

yoyoyoyo

px , px dainūška:D Bet nefreepostink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip paprastas žaidėjas pašaudyt? Nu davai nueik į servą ir pradėk šaudyt į niekuo dėtus žaidėjus... Linksma ane? Mafija negali šeip sau šaudyt fūristų/tralistų, o čia dar tokias pareigas žmogus taisyklių nežino. Tai jei tau dota geriau už sampą tai ko čia sėdi? Eik ir lošk, o ne čia nesąmones daryk.

Aš ne toks nolaiferis kaip tu,kad sedeti prie Samp 24/7.Manau Xperia toks pats žmogus kaip ir visi nėra,kad sėdi prie kompo kaip tu. 24/7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš ne toks nolaiferis kaip tu,kad sedeti prie Samp 24/7.Manau Xperia toks pats žmogus kaip ir visi nėra,kad sėdi prie kompo kaip tu. 24/7

 

 

Žmogau ką tu pjauni,šneki pievas kaip ir Xperia. Kodėl? Todėl kad prie ko tas nolifinimas? Xperia prie kompo sėdi juk,ir vietoj to kad padėtų žaidžia Dota. Supranti???? Jis vienintelis galėjo sutvarkyti rangus Kasparai_Barkauskai. Tad paskaityk situacija,čia komantuoja tie kas turi išreikšti nuomonę. O ne postų pasirinkti jog matai ginsi.

 

 

Nesuprantu Jay, nejaugi esi ant tiek *Myliu Las-Venturas.lt* kad nežinau kur kreiptis? Tu nežinau kur kreiptis? Nejuokink gi.. /adminams arba /ach, pavydi gal tam Xperia taip kad turi visokiausių pareigų o tu jų neturi? Nesuprantu, nebūtų jo buve nebūtų ir sukūrė rangus, būtum laukęs, žmogus buvo užsiėmes, negalėjo tuo metu sukurti, reiškia negalėjo, būtina žysti ir skūstis??

 

 

Kur man kreiptis? TU gal man padėsi rangus sukonfiguruot? Ant tiek neskaitai. Jis turi visokiausių pareigų taip , tai kam jis tiek prisideda tų pareigų jeigu poto nebespėja? Ima ima ir ima. O poto pagalbos nesulauki nes visais darbais užsikrovęs.

 

 

nebūtų jo buve nebūtų ir sukūrė rangus, būtum laukęs, žmogus buvo užsiėmes, negalėjo tuo metu sukurti, reiškia negalėjo, būtina žysti ir skūstis??

 

Bet jis buvo,ir galėjo sukurti rangus. Žmogus buvo užsiėmęs - taip. Žaidė Dota vietoj to jog padėtų. Taip,būtina zysti,nes pagalbos nesulauksi.

 

 

 

Tai,ką jeigu jis užėmes toki posta tai jis negali kaip ir paprasti žaidėjai pašaudyti ir t.t? Aš jeigu jis kaip matau Web Master ranga turi webe tai jis turi dirbti visa laika tik forume? Sakau NE.Nes žmogus yra negeležinis ir nori irgi taip pat pažaisti šiame projekte ir taip pat pašaudyti. Aš esu prieš.

 

 

 

 

Supranti jog yra tokia taisyklė jog negalima šaudyti tralistų,o tik reketuoti. Įžeidinėti. Jis tokias pareigas užimantis žmogus taisyklių nežino,tai kam toks reikalingas. Šaudytis jis gali,bet ten kur GALIMA. Kodėl kitiem adminams nieko nesakai? O jį gini?? Kuo jis kitoks už kitus? Kad pareigas turi? tai tegul laikosi taisyklių,visi lygūs.

 

 

Eik tu pastangos. Pats kiek laiko aiskinaus, praleidau puae matcho, ir miriau beieskodamas JEI JAU TAU TAIP RUPI. Matchas jau buvo beprasidedas, kai tu atejai. Jei nezinai, kaip kas vyksta tai vapse nekalbetum. Man giliai, twgul invis baudzia kaip visus jei tau nuo to geriau bus. Galesit toliau savo direktoriu laukt savaitem dviem. Nekalbu jau vien apie durekturius.

 

 

Puse matcho praleidai.. EIK TU SAU... 

Galesit toliau savo direktoriu laukt savaitem dviem. Nekalbu jau vien apie durekturius.

 

 

Išrinks kitą žmogų ir gal net aktyvesnį už tave. Nes tu per visą dieną nesugebėjai 2 žmonėm direktoriaus/pavaduotojo uždėt. 

Redaguota nario Jay_Anderson
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Aš ne toks nolaiferis kaip tu,kad sedeti prie Samp 24/7.Manau Xperia toks pats žmogus kaip ir visi nėra,kad sėdi prie kompo kaip tu. 24/7

 

Aš noliferis? Nejuokink, vaikas. Per savaitę prie samp prasėdžiu apie 1h gal net mažiau. O pačiam tėvai pinigų davė, kad forumo acc nusipirktum?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau kaip jūs, bet man tokie dalykai nepatinka, ypač forume, kaip garbingi žaidėjai, nerodo pavyzdžio kitiems forumo nariams, atkreipiu  dėmesį į naujokus, aš stengiuosi palaikyti forume tvarką ir ,kad kiekvienas būtų atitinkamai nubaustas, nežinau dėl ko Karolis dar neužrakino temos, bet aš ją užrakinsiu, kol nebus išrinktas Administratorių prižiūrėtojas ar pats Karolis viską padarys, jei norite toliau pyktis persikelkite privačiai ( skype, /sms ar pnš ).

 

 

Ačiū už dėmesį

 

bc20f516b41bd1b60492fdcad9109c66985.png

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...