Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Serverio rekordas (2013-09-22) (619)

Rekomenduoti pranešimai

Mldc Invi per ta tavo Rekorda dingo mano 500k ...... http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/55450-dingo-lt-per-ta-lagg-serverio/

 

Atsakyk ir atiduok  man jos... Susitaupiau o cia dingo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai. Bet servas lūžta ;z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invi ar bus sugražinta tas kad pradingo ?????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ir ką tavo ss įrodo? kad tau prisijungti neišėjo? to įrodyti nėra įmanoma.

 

 

Įrodo, kad vis didesnį laiką neeėjo prisijungt, pagal /timestamp 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invisionai dingo viskas, adminas pavas ir XP, liko nrg tiktais.. dar verslas dingo 38/20 už tikrus, kodėl taip įvyko?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc Invi per ta tavo Rekorda dingo mano 500k ...... http://las-venturas....-lagg-serverio/

 

Atsakyk ir atiduok  man jos... Susitaupiau o cia dingo

 

Invi o kas yra :D ar pasakisi ne mano kalte 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taspats Adminas Radijos darbas sanchez lt xp ir viskas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blemba, nebūtų klaidų, būtų rekordas (712 ar kiek ten) ! Invi rekordo siekimą daryk šį penktadienį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas,trūko kantrybė. Visas forumas skamba nuo jūsų verkimų. Gerai,pasakysiu tai ką galvoju.

 

 

1. Klaidos - Kodėl jūs galvojat ir kaltinat administracija dėl prisijungimo klaidos kai niekas apie ją NIEKO nežinojo. Kaip jūsų manymu ją ištestinti didieji skripteriai? Jungėsi - nepavyko,klaida bus taisoma. Tai buvo pirmas tokio rekordo siekimas ir apie klaidą niekas nežinojo. Kaip jungiasi masiškai 200 žaidėjų tai ko norėt.

 

2. Negavot prizų? Taip ,daug kas negavo,bet jūs visi pratę gauti lengva ranka juos,ir neduok dieve atsitiks klaida ir negausit - viskas,verkimai didžiausi forume ir kaltinimai jog pagrindinė administracija kalta.

 

3. Kaltinimai - Nereikia kaltinti už tai jog jie dalino prizus ,jūs tik parodot save jog esat gopšūs. Aš irgi gavau vos kelias premijas,ir tai išdalinau jas naujokams ,bet aš neverkiu kaip jūs.  Gal ir esu senbuvys ir čia "prasimušęs" ,bet jeigu ir bučiau jūsų vietoj ,aš administracijos nekaltinčiau kaip jūs,nes jie čia nieko dėti.

 

4. Dalinimai - ką jūs būtumėte darę jeigu būvo plane numatytą jog surinkus tam tikrą žaidėjų skaičių bus dalinami prizai. Kaip tau 300 žmonių rašo jog dalinti prizus,o jūs visi įrodinėjat jog to daryti nereikėjo. Tai kas čia per nesąmone. Jūs tik vėl apie save galvojat,ir nepažiūrit jų akimis.Tarsi visi tie dalinimai turėtų limitą... Ne.. ateityje dar daug renginių laukia. Visgi prisijungę žaidėjai prisidėjo. Jūs taip pat.

 

4. Atsiminkit jog ne pirmas čia siekimas,ir jų bus dar daug daug. Nereikia nusiminti,nes progų bus daug. Jeigu nenorit laukti - gerai. Kuo mažiau verksnių tuo smagiau čia žaisti. Tad nusiraminkit ir eikit laukti čempionato.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas,trūko kantrybė. Visas forumas skamba nuo jūsų verkimų. Gerai,pasakysiu tai ką galvoju.

 

 

1. Klaidos - Kodėl jūs galvojat ir kaltinat administracija dėl prisijungimo klaidos kai niekas apie ją NIEKO nežinojo. Kaip jūsų manymu ją ištestinti didieji skripteriai? Jungėsi - nepavyko,klaida bus taisoma. Tai buvo pirmas tokio rekordo siekimas ir apie klaidą niekas nežinojo.

 

2. Negavot prizų? Taip ,daug kas negavo,bet jūs visi pratę gauti lengva ranka juos,ir neduok dieve atsitiks klaida ir negausit - viskas,verkimai didžiausi forume ir kaltinimai jog pagrindinė administracija kalta.

 

3. Kaltinimai - Nereikia kaltinti už tai jog jie dalino prizus ,jūs tik parodot save jog esat gopšūs. Aš irgi gavau vos kelias premijas,ir tai išdalinau jas naujokams ,bet aš neverkiu kaip jūs.  Gal ir esu senbuvys ir čia "prasimušęs" ,bet jeigu ir bučiau jūsų vietoj ,aš administracijos nekaltinčiau kaip jūs,nes jie čia nieko dėti.

 

4. Dalinimai - ką jūs būtumėte darę jeigu būvo plane numatytą jog surinkus tam tikrą žaidėjų skaičių bus dalinami prizai. Kaip tau 300 žmonių rašo jog dalinti prizus,o jūs visi įrodinėjat jog to daryti nereikėjo. Tai kas čia per nesąmone. Jūs tik vėl apie save galvojat,ir nepažiūrit jų akimis.Tarsi visi tie dalinimai turėtų limitą... Ne.. ateityje dar daug renginių laukia. Visgi prisijungę žaidėjai prisidėjo. Jūs taip pat.

 

4. Atsiminkit jog ne pirmas čia siekimas,ir jų bus dar daug daug. Nereikia nusiminti,nes progų bus daug. Jeigu nenorit laukti - gerai. Kuo mažiau verksnių tuo smagiau čia žaisti. Tad nusiraminkit ir eikit laukti čempionato.

 Teisibe :) Bet viska tai reikia grazinti ka pirkai uz real :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Buvo nesamone, nes nejo prisijungti. :) Ir puse zaideju negavo premiju, ech ta neligybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Teisibe :) Bet viska tai reikia grazinti ka pirkai uz real :)

 

O kas sakė jog negrąžins? Viską grąžins...

 

 

Buvo nesamone, nes nejo prisijungti. :) Ir puse zaideju negavo premiju, ech ta neligybe.

 

 

Daug kas yra nelygybė. Bet toks gyvenimas. Vienas siekia nuo serverio pradžios prižiūrėtojo,kitas iškart ateina ir gauna. Pavyzdžių yra daug kalbant apie šį serverį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bbd ant tokio rekordo... reikėjo laukt dahuja laiko kol prijunks...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

px, kad ryt žais 150 :D

Gal ir 200 kaip nors :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku, bet gaila, jog kitiems nelido prisijungti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas,trūko kantrybė. Visas forumas skamba nuo jūsų verkimų. Gerai,pasakysiu tai ką galvoju.

 

 

1. Klaidos - Kodėl jūs galvojat ir kaltinat administracija dėl prisijungimo klaidos kai niekas apie ją NIEKO nežinojo. Kaip jūsų manymu ją ištestinti didieji skripteriai? Jungėsi - nepavyko,klaida bus taisoma. Tai buvo pirmas tokio rekordo siekimas ir apie klaidą niekas nežinojo. Kaip jungiasi masiškai 200 žaidėjų tai ko norėt.

 

2. Negavot prizų? Taip ,daug kas negavo,bet jūs visi pratę gauti lengva ranka juos,ir neduok dieve atsitiks klaida ir negausit - viskas,verkimai didžiausi forume ir kaltinimai jog pagrindinė administracija kalta.

 

3. Kaltinimai - Nereikia kaltinti už tai jog jie dalino prizus ,jūs tik parodot save jog esat gopšūs. Aš irgi gavau vos kelias premijas,ir tai išdalinau jas naujokams ,bet aš neverkiu kaip jūs.  Gal ir esu senbuvys ir čia "prasimušęs" ,bet jeigu ir bučiau jūsų vietoj ,aš administracijos nekaltinčiau kaip jūs,nes jie čia nieko dėti.

 

4. Dalinimai - ką jūs būtumėte darę jeigu būvo plane numatytą jog surinkus tam tikrą žaidėjų skaičių bus dalinami prizai. Kaip tau 300 žmonių rašo jog dalinti prizus,o jūs visi įrodinėjat jog to daryti nereikėjo. Tai kas čia per nesąmone. Jūs tik vėl apie save galvojat,ir nepažiūrit jų akimis.Tarsi visi tie dalinimai turėtų limitą... Ne.. ateityje dar daug renginių laukia. Visgi prisijungę žaidėjai prisidėjo. Jūs taip pat.

 

4. Atsiminkit jog ne pirmas čia siekimas,ir jų bus dar daug daug. Nereikia nusiminti,nes progų bus daug. Jeigu nenorit laukti - gerai. Kuo mažiau verksnių tuo smagiau čia žaisti. Tad nusiraminkit ir eikit laukti čempionato.

Na taip, tiesa, bet tu pasakyk bent vieno serverio pavadinimą kuriam nebūtų ne vieno gobšaus ir savanaudžio žmogaus. Suprantu gal kiek ir norisi ką nors gaut, bet nereikia peržengt ribų. Jeigu jau žmogus gauna prizą, o jūs jį siunčiat na*ui? Reikia džiaugtis už žmogaus laimę, o ne jį smerkt ir bandyt sugadint nuotaiką ar netgi pakenkti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, bet kitą kartą rimčiau pasiruoškit, būtų leidę visiems jungtis būtų Lietuvos rekordas sumuštas tikrai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

KAD IR NETAPOME SERVERIU ANTROJE VIETOJE LIETUVOJE, BET MES ESAME IR LIKSIME GERIAUSIAS SERVERIS LAS-VENTURAS MIESTE !!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na taip, tiesa, bet tu pasakyk bent vieno serverio pavadinimą kuriam nebūtų ne vieno gobšaus ir savanaudžio žmogaus. Suprantu gal kiek ir norisi ką nors gaut, bet nereikia peržengt ribų. Jeigu jau žmogus gauna prizą, o jūs jį siunčiat na*ui? Reikia džiaugtis už žmogaus laimę, o ne jį smerkt ir bandyt sugadint nuotaiką ar netgi pakenkti.

 

 

VA VA,normalus žmogus prakalbo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...