Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Augis_Buggati

Buvę Serverio direktoriai

Rekomenduoti pranešimai

"Yardes" Direktorius :Denis_Snow

Vadovavimo laikotarpis : 2014/01/19 / 2014.02.19

Turėti įspėjimai : [ 0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tu gavai iš anketų ir rinkau aš. Ištikrųjų iš visų tuose rinkimuose dalyvavusių kandidatų tu pasirodei geriausiai ir gavai Direktoriaus postą.

Gavęs Direktoriaus postą pradėjai rinkti komandą ,pasiskyrei pavaduotoją ,bet mano manymu niekada tavo vadovaujama  "Yardes" mafija nebuvo stipri ,gal būt tau truko vadovavimo patirties tokiame darbe.Aš visokias būdai galima sakyti tiesiog "verčiau " tave daryti kažkokį veiksmą .Mano manymu vadovaujant mafijai pirmiausiai reikia surinkti labai gerą komandą ir šis darbas tikrai nėra ramus .

Pradžioje savo vadovavimo aktyvumo tau netrūko ,bet laikui bėgant jis mažėjo ir prasidėjo neaktyvumai .Įspėjimų tu neturėjai per savo valdymo laikotarpį.Turėjai keletą pavaduotojų ,kurie kartai pridarydavo tau nesąmonių ,kartais padėdavo bet nuo to mafija tikrai stipri netapo.

Bet paskirdama į šį postą aš tikrai tikėjausi daugiau ir nors ir išbuvai 1 mėn.bet pagrindinių DPI  reikalavimų tikrai neįvykdei   ir ateityje tikrai reiks pasistengti ,kad taptum Direktoriumi ,bet linkiu ateityje nenuleisti rankų ir siekti savo tikslų ,nes patirtis ateina su laiku.Sėkmės.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Armijos  Direktorius :Santiago_Alonso

Vadovavimo laikotarpis : 2014/02/14/ 2014.02.27

Turėti įspėjimai : [ 1/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą gavai iš anketų ir rinkau aš.Kaip pravedei tu praktiką aš iškarto pagalvojau " šitas žmogus bus tikrai geras Direktorius" ,bet kaip laikas parodė aš klydau ,negaliu sakyti ,kad buvai blogas Direktorius ,bet tiesiog tu neišbuvai savo poste reikiamo laiko ir taip tikrai labai nuvildamas mane.


Gavęs šias pareigas tu iš tiesų kibai iš pradžių rimtai į darbus ,surinkai komandą .Pradžioje  man labai patiko ,kad tu tikrai mokėjai vadovauti ir darbuotojai tavęs klausė.Treniruotes darydavai net po kelis kartus per dieną,bet po kažkiek laiko pradėjo man darbuotojai sakyti ,"kad Direktorius neaktyvus ,nieko nedaro",tai aš kažkaip turėjau sureaguoti ,tai atėjau dirbti į armiją.Na iš tiesų man ne viskas patiko čia ,nes tu neturėdamas pavaduotojo prisijungdavai tik vėlai ir darbuotojai likdavo be priežiūros .Buvo toks atvejis ,kad aš viena išmečiau už civilių šaudymą ,o po kiek laiko tu jį vėl priėmei atgal ,na manau tai buvo tikrai neatsakingas poelgis iš tavo pusės.

Direktoriaus įspėjimą tu gavai 1 paskutinę savo vadovavimo dieną ,būtent už neaktyvumą ,nes neužpildei aktyvumo anketos ir man patikrinus tu net nebuvai tą dieną žaidime.

 

Direktoriaus postą tu palikai prabuvęs 13d. ir dar + neužpildei atsistatydinimo anketos ,tai dar sykį įrodo ,kad esi neatsakingas žmogus ir nevykdai savo prisimtu įsipareigojimų ir tikrai ateityje norint tapti kokio nors darbo direktoriumi tau tikrai bus labai didelis minusas,bet šiuo metu esi įrašomas į Direktorių juodąjį sąrašą 2 mėn.Na aš tikrai tikėjausi iš tavęs daugiau ,bet yra ,kaip yra ir nieko nepakeisi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Lucchese" mafijos  Direktorius :Ernis_Stifleris


Vadovavimo laikotarpis : 2014/02/09/ 2014.03.04


Turėti įspėjimai : [0/3]


 



Apie direktorių :


 



Direktoriaus postą gavo iš anketų,rinkau būtent aš.Su tavo atėjimu į mafijos Vado postą aš net pagalvoti negalėjau ,kad atsitiks taip ,kad iki tol buvusi tikra stipri Teisėsauga ims ir subyrės kaip "kortų namelis".Net 4 Teisėsaugos Direktoriai beveik vienu metu paliko savo postus.Galima sakyti tu kaip "vėjas " įsiveržei į mafiją nušluodamas teisėsaugą.


 


Gavęs direktorių tu pradėjai dirbti ir surinkai labai greitai komandą ir tą komandą galimą sakyti buvo tiesiog nenugalima.Regis per vieną diena vietomis susikeitė teisėsauga prieš tai buvusi stipri ,dabar tapo bejėgė prieš tavo vadovaujama mafiją.Su pavaduotojai tau galima sakyti sekėsi ne labai ,nes vos juos paskirdavai jie kažkodėl greit pasiimdavo neaktyvumą ir vėl tau tekdavo suktis vienam ,bet tu tai manau tikrai sugebėdavai.Tiesa pasakius į savo vadovavimo pabaigą tavo aktyvumas sumažėjo ir mafija šiek tiek susilpnėjo ir ištikimiausi tavo bendražygiai perėjo vėl į teisėsaugos pusę ,manau tai ir lėmė tavo pasitraukimą iš pareigų.


Nors tu ir neišbuvai 30d. savo pareigose ,bet tu tikrai įrodei .kad mafiją galimą padaryti stiprią ir beveik nenugalima ir tikrai didelis dėkui už tai ,kad buvai toks GERAS Direktorius ir manau  ,tas kuris ateis po tavęs jam bus labai sunku mafija pakelti aukščiau nei tu buvai ją pakėlęs.Na ,o kol kas tu esi Direktorių juodajame sąraše 60d. ir kol kas   teks vėl pabūti ten ,nors sakei kad niekad ten nepateksi.P.S. Žmonės niekada nesikeičia.


  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"RC"  Direktorius :Matas_Cancel

Vadovavimo laikotarpis : 2014/02/17/ 2014.03.05

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą gavai iš anketų ,rinkau būtent aš .

Kaip gavai Direktorių aš tikrai tikėjausi ,kad tikrai būsi atsakingas ir gerai prižiūrėsi firmą.Tavo darbo indėlį mačiau tik pačioje tavo vadovavimo pradžioje.Laikui bėgant tu vis mažiau skyrei savo laiko firmos priežiūrai ir tavo aktyvumas tikrai nebuvo toks ,kad užtektų prižiūrėti šią firmą.Pavaduotoją turėjai viena ,bet mano manymu jo aktyvumas ir buvo ne geriausias.

Kritinė padėtis pasidarė tada ,kaip aš pastebėjau ,kad telefonų nėra ir darbuotojai praktiškai nedirba ,o Direktoriaus ir pavaduotojo aktyvumas yra ne koks.Tuomet tu ir nusprendei palikti savo postą ,taip palikdamas serverį be svarbiausių elektronikos prekių.
DPI tokiu savo požiūriu ir elgesiu tikrai nuvylei ir šiuo metu esi įrašomas į Direktorių Juodąjį sąrašą 60d.,bet ir ateityje manau tavo toks Direktoriavimas ,koks buvo šiuo atveju,norint tapti kokio nors darbo Vadovu bus tikrai didelis minusas.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Yardies"  Direktorius :Eirimas_Zeta

Vadovavimo laikotarpis : 2014/02/21/ 2014.03.12

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postas tau buvo perleistas išimties tvarka,tu turėjai per 3 dienas įrodyti,kad tikrai sugebėsi valdyti mafiją.Per tą bandomąjį laikotarpį tu tikrai padarei labai,daug veiksmo ir tau buvo suteiktas šansas tapti šio darbo Direktoriumi.Savo vadovavimo laikotarpiu tu tikai rūpinaisi mafiją ir veiksmo teisėsaugai buvo tikrai daug.Galima teigti,kad "Yardies" mafija tikrai atsigavo ir tapo stipri.Kartais būdavo,kad tu šiek tiek tapdavai nepastebimas,bet vėl susiimdavai.

Su pavaduotojais tau sekėsi nelabai,negalima sakyti,kad jie nieko nedarė,taip tikrai nebuvo,jie taip pat darė veiksmą,bet vis taip pasitaikydavo,kad "prisidirbdavo" :D,būdavo sugaunami naudojant nelegalias programas.Už tokį pavaduotojo elgesį tu net gavai Direktoriaus įspėjimą.

Tavo pasitraukimas iš einamų pareigų tikrai buvo man netikėta,bet gal tave į tai pastūmėjo,kad vis nepavykdavo pasirinkti tinkamo pavaduotojo ir galbūt naujasis "Lucchese" direktorius,kuris kėlė daug rūpesčių.(bet čia tik mano asmeninė nuomonė).

Tokiu savo poelgiu tu tikrai nuvylei DPI ir visų keliamų reikalavimų tikrai neįvykdei,nors tau išskirtine tvarka buvo suteiktas šansas ir buvo tavimi pasitikėta,bet sprendimas buvo tavo ir aš nieko negaliu pakeisti ,bet šiuo metu esi įrašytas į Direktorių Juodąjį sąrašą 60d.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Armijos Direktorius :Mendoza_Hitman 

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.27-2014.03.10

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postas tau buvo perleistas ,kaip 2 vietos laimėtojui, nes išrinktas Armijos Direktorius savo pareigose neišbuvo 2 savaites.Tiesa pasakius tik pasitarus su pagrindine serverio administracija tau buvo perleistas šis postas ,nes man tavo praktika pasirodė silpnoka ,bet postą tau vis dėl perleidom.

 

Tik gavęs Direktorių tu tikrai stengeisi ir rinkai komandą ,buvai aktyvus .Su pirmu pavaduotoju tau nepasisekė ,nes greit tu jo atsisakei, bet toliau dirbai ir stengeisi.Kiek teko stebėti darei treniruotes,vykai į pastatų atgrobimus.
Bet Direktoriaus toks postas ir kiekvienas jį gavęs gauna tam tikrą spaudimą iš serverio žaidėjų ,tai tarsi išbandymas ir taip būna beveik kiekvienam, ir tu jo neišlaikei nes savo postą palikai po 12 dienų.

DPI lūkesčių tikrai neįvykdei ir mano abejonės pasitvirtino dėl perleidimo tau Direktoriaus posto.Šiuo metu esi įrašytas į Direktorių Juodąjį sąrašą.Manau ateityje tau šis postas bus šioks toks minusas norint tapti Direktoriumi.


 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Radijo Direktorius :Juozas_Quintino

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.20- 2014.03.22

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą gavai per atranką iš anketų, rinkau būtent aš.Į kandidatus tu patekai paskutinis ,bet per praktiką pasirodei geriausiai ir tapai Radijo Direktoriumi.

Tiesa pasakius,aš šiek tiek abejojau dėl tavo aktyvumo,bet tu tikrai visą savo vadovavimo laikotarpį tikrai išbūdavai reikiamą laiką.

Gavęs postą tikrai pradėjai dirbti ,rinkai komandą,paskyrei pavaduotoją ir visą savo valdymo laikotarpį jis vienintelis buvo tavo pavaduotojas.

Per visą savo vadovavimo laiką radijo darbu tikrai niekas nesiskundė ir darbuotojai visuomet dirbo.Nebuvo parašytas nei vienas papeikimas, nei tau,nei pavaduotojui.

 
Savo pareigose išbuvai  1 mėn. ir pagrindinį DPI reikalavimą įvykdei.Šis postas tau bus tik pliusas ateityje siekiant kokio nors Direktoriaus posto.Dėkui, kad buvai ta mėnesį Direktoriumi ir prižiūrėjai savo vadovaujamą firmą.

 

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FTB Direktorius : Titas_Jeferson

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.15- 2014.03.16

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą gavai iš anketų,tavo praktika tuo metu tikrai buvo atlikta geriausiai iš visų kandidatų ir sudėjus anketą ir praktiką tu tapai šio darbo Direktoriumi.

Tapęs Direktoriumi tu pradėjai dirbti, rinkai komandą ,kūrei temas forume.Turėjai keletą pavaduotojų, bet jie nebuvo itin aktyvus.Savo reikiama laiką tu išbūdavai,bet mane tavo aktyvumas į pabaigą, tavo valdymo laikotarpio netenkino, nes tu prisijungdavai vėlokai ,kaip jau veiksmo jokio beveik nevykdavo.Tuo FTB mažai prisidėdavo vykstant pastatų atgrobimams.
Tavo valdymo laiku negaliu pasakyti,kad FTB buvo stipri komanda, ypač pabaigoje tavo aktyvumas ir noras dirbti buvo per mažas, žinoma galima viską suprasti, tiesiog laiko trukumas, kaip tu sakei nes tau 10 kl.

Pagrindinį DPI reikalavimą įvykdei, reikiama laiką,kaip sakoma išbuvai ir linkiu gerai išlaikyti 10kl. egzaminus ir ateityje grįžti į kokio nors vadovo kėdę.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taksi Direktorius : Karolis_Sudoku

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.01- 2014.03.28

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą gavai iš anketų, tave rinko Zygis_Vodka.Manau,kad ta buvo geras pasirinkimas, nes Direktoriumi tu išbuvai tikrai netrumpą laiką.
 

Gavęs šį postą tu pradėjai dirbti.Surinkai komandą ir pradėjote dirbti.Dildelę savo valdymo dalį tu dirbai be pavaduotojo,bet visuomet susitvarkydavai ir vienas.Tavo aktyvumas nebuvo pats geriausias,nes turėjai daug neaktyvumo pasiėmęs.Nors negalėjai pasigirti savo aktyvumu, bet taksi niekas nesiskundė ir visuomet būdavo aktyvių darbuotojų.Buvo surinkta gera komanda, kuri visuomet dirbo ir net kartais trukdavo taksi mašinų.Ypatingai daug tau padėjo, bent taip aš ,manau, tavo paskutinis pavaduotojas, kuriam tu ir perleidai savo postą.Vieną įspėjimą tu turėjai už aktyvumo anketų nepildymą.

Apibendrinant gali pasakyti firma buvo prižiūrima ir taksi dirbo greitai ir efektyviai.


DPI reikalavimus tu įvykdei ir ateityje šis postas tau tikrai bus pliusas norint tapti, kokių nors Direktoriumi, tik turėtum būti šiek tiek aktyvesnis,nes firmos darbo efektyvumas priklauso nuo Direktoriaus.

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ligoninės Direktorius : Aivaras_Boss

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.03- 2014.03.26

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

Direktorius postą gavai iš anketų,rinkau būtent aš.Į kandidatus patekai paskutinis ,bet po praktikos tapai šio darbo Direktoriumi.


Gavęs postą pradėjai dirbti, rinkai komandą ir pasiėmei pavaduotoją.Direktorius poste tu išbuvai daugiau nei mėnesį ir niekas medikais tikrai nesiskūndė, papeikimų niekas nerašė.Galbūt ne visada tavo aktyvumas buvo toks, , kokio aš norčiau, bet tai pilnai kompensavo tavo pavaduotojas, kuris tikrai visuomet rūpinosi firmą.

Tiesa, tu savo posto neatsisakei, bet buvai nušalintas už neaktyvumą, kaip tu sakei sugedo kompiuteris, bet aš ir taip tau daviau neaktyvumą, net 10d. ir po to tu tiesiog nepranešei ir nesusisiekei su manimi ir tiesiog turėjau imtis tokių priemonių,nes ilgiau taip tęstis negalėjo, nes firma reikėjo rūpintis ir darbuotojams privaloma mokėti algas.

 

Apibendrinant galiu pasakyti savo pareigas atlikai gerai ,tik reikia visuomet informuoti dėl savo nebuvimo, jeigu turi kažkokias pareigas, na visuomet galima rasti būdų, kaip susisiekti.Tiesiog toks elgesys rodo šiokį tokį neatsakingumą.

Linkiu sėkmės ateityje siekiant savo tikslų.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Lucchese" mafijos Direktorius :Jery_Freak

Vadovavimo laikotarpis : 2014.03.07- 2014.04.09

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą gavai iš anketų, nes tavo anketa buvo tikrai geriausia iš visų pildžiusių, praktika buvo padaryta taip pat apgalvotai ir išnaudojant visą tau skirta laiką.

 

Gavęs pareigas tu tikrai kibai į darbus ir kiekvieną diena mafija tikrai stiprėjo, gali žinoma padėkoti tu savo pirmajam pavaduotojui Auris_Gasolis, nes manau jis tau tikrai labai padėjo.Tavo vadovaujama mafija visuomet buvo aktyvi ir stipri, na gal tik toks silpnesnis mafijai buvo momentas, kaip buvo bugas su darbuotojų priėmimu.Bet kaip viskas susitvarkė tu vėl toliau dirbai ir "Lucchese" mafija buvo aukštumoje, turbūt neteko tau mokėti ir išpirkų, pastatus išlaikydavote dažnai, tiesiog teisėsaugai ir teko mokėti ne vieną išpirka jums.Ne mažas indėlis buvo ir tavo paskutinio pavaduotojo Vidmanatas_London , kuriam tu ir perleidai savo postą.
 

Visą savo vadovavimo laiką tu buvai aktyvus, dėl to tikrai nekilo jokių problemų.

 

Tu savo pareigose išbuvai 1mėn. ir 2d., tai nėra dažnas atvejis, kad mafijos Direktorius išbūtų reikiama laikotarpį.Tikrai labai dėkui tau,kad buvai tikrai geras Direktorius ir manau ateityje tau , siekiant kokio nors posto bus tikrai didelis pliusas.Linkiu tau sėkmės.

  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

RC Direktorius :Robert_Klicko

Vadovavimo laikotarpis : 2014.03.09- 2014.04.09

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą gavai iš anketų, anketa buvo tikrai tavo nebloga ir praktiką tau pasisekė geriausiai ir tapai RC firmos Direktoriumi.

 

Atėjus tau vadovauti šiai firmai tu tikrai prikėlei šią firmą, nes prieš tai buvęs vadovas tikrai paliko firmą nekokioje būsenoje, telefonų praktiškai nebuvo.Pradėjus tau vadovauti mieste tikrai buvo pilną matyti RC mašinų ir treniruotės tikrai buvo daromos ir tikrai jos buvo labai dažnos.Kiek aš žinau visi telefonai buvo išvežti iš gamyklos, net manęs pavaduotojas klausė, ką daryti, nes darbuotojams nėra ką dirbti.

Pavaduotoją tu rinkaisi iš darbuotojų ir  manau, tikrai tai buvo geras sprendimas, nes jis tau visuomet padėjo ir kaip gale savo vadovavimo tu pasidarei neaktyvus, jis kompensavo tavo nebuvimą ir firmą tikrai visuomet buvo prižiūrėta.Tu jam ir perleidai savo postą.
Įspėjimą turėjai vieną už aktyvumo anketų nepildymą.


Pagrindinį reikalavimą DPI tu įvykdei, bet asmeniškai mane tai nuvylei, nes tiek stengeisi ir gavęs pareigas tiesiog viską vienu mostu palieki.Bet kaip Direktorius tu buvai tikrai geras, tiesa buvai griežtas Direktorius, bet Direktoriai tokie ir turi būti.Sėkmės tau.
 

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PD Direktorius :Danny_Williams

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.12- 2014.04.13

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus pareigas gavai iš anketų, rinkau būtent aš. Anketa buvo tikrai labai gera, o praktika iš visų kandidatų buvo tikrai geriausia, nes su darbuotojais per 1h tu nuveikei tikrai daug ir buvo tikrai nenuobodu.

 

Tik gavęs Direktorių tu iškart paskyrei pavaduotoją ir abu kibote į darbus.Komanda surinkote greit ir darbuotojai buvo aktyvūs.Tiesa pasakius vienas dalykas man nepatiko, nes jūs visuomet laikėtės atokiau nuo kitų teisėsaugos sričių.Aš tiesiog visuomet siekiau, kad teisėsauga būtų vieninga, todėl ir prašiau jūsų, kad jūs grobimuose padėtumėte ir pasaugotumėte įėjimą, kad tiesiog jie neturėtų galimybės sugrįžti, bet jūs labai įsižeidėte, kad jūs "tipo durininkai".
 

Ištikro tai tu tikrai buvai geras Direktorius, nes darbuotojai noriai dirbo ir nepalikdavo darbo, kolektyve būdavo visad linksma, darydavai dažnas treniruotes, keliones, firma tikrai buvo prižiūrėta ir  niekas PD  nesiskūndė.Per savo vadovavimo laikotarpį turėjai 2 pavaduotojus ir abu tikrai buvo šaunūs ir visuomet padėdavo tau.

 

Galiu teigti, kad tu turbūt buvai pats aktyviausias mano rinktas Direktorius, nes neaktyvumo anketos nebuvo užpildytos nei vienos, tu visuomet buvai ir visuomet prižiūrėjai firmą.Įspėjimų per 2 mėn. neturėjai nei vieno.

 

Manau tu tikrai įvykdei DPI reikalavimus ir  buvai geras Direktorius, ateityje jei sieksi kokio Direktoriaus posto tau tikrai bus labai didelis pliusas šios pareigos, nes tu tikrai jų vertas.Dėkui, kad buvai toks Direktorius ir linkiu tau sėkmės.

  • Patinka 22

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Armijos Direktorius: Vitalijus_Wanted 

Vadovavimo laikotarpis : 2014.03.11- 2014.04.17

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą gavai iš anketų ir kiek prisimenu tavo praktika buvo tikrai išskirtinė iš visų kandidatų, nes joje vyravo visiškai kitokia tvarka ir visuomet prieš bet kokį veiksmą buvo apgalvojama taktika.Tad į Direktoriaus postą tave paskiriau nei kiek neabejodama.
Gavęs pareigas pradėjai dirbti ir pirmas darbas, kurį tu padarei tai Armijoje turėjo būti visiška tvarka ir pagarba vyresniam pagal rangą.Tavo komanda buvo tikrai surinkta gera ir joje visuomet buvo tvarka.Iš tiesų teko nekarta pastebėti tavo vedamas treniruotes ir jos buvo tikrai neeilinės ir dalyvaujančių būdavo tikrai daug. Tu įvedei Armijoje kreipinius į vadovybę ir kiek aš žinau tai kitiems nelabai patiko ir net kartais girdėdavau pašaipas iš kitų, bet manu tai buvo tavo puiki idėja ir tu ją buvai pateikęs idėjose ir sėkmingai įgyvendinai.Tiesa kartais tavo aktyvumas susvyruodavo ir tu tarsi dingdavai iš žaidimo, bet vėl jis susitvarkydavo ir tikrai didelių nusiskundimų dėl tavęs aš tikrai neturėjau.

Per savo valdymo laikotarpį tu gavai begale papeikimu, bet rimtą tik vieną už kurų ir gavai 1 Direktoriaus įspėjimą. Visa valdymo laikotarpį turėjai tik viena pavaduotoją, bet jis man kažkaip nebuvo pastebimas.

 

DPI reikalavimus tikrai įvykdei ir aš manau, kad buvai tikras Armijos vadas ir linkiu sėkmės ateityje.Šis postas tikrai bus tau didelis pliusas norint gauti kokio, nors Direktorius postą. Dėkui, kad buvai toks Direktorius ir manau, kad tinkamai atstovavai Armijai.

  • Patinka 19

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GP Direktorius: Dauman_Tel

Vadovavimo laikotarpis : 2014.02.18- 2014.04.19

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą gavai iš anketų ir galiu pasakyti tų jį gavai netikėtai, nes galutinį mano apsisprendimą lėmė tavo praktika, kuri iš tiesų nebuvo kažkuo įspūdinga, tiesiog tu per savo praktika parodei savo charakterį ir nors buvo iš tiesų daug trukdymo tu nenuleidai rankų ir ėjai iki galo.Tiesa pasakius aš daug rizikavai tau duodama šį postą, bet dabar manau, kad pasielgiau teisingai ir tu tikrai manęs nenuvylei ir tinkamai ėjai savo pareigose.

Gavęs Direktorių pradėjai dirbti, žinoma buvo visko pradžioje tiesiog buvo smagu tave stebėti, kaip tu tobulėjai ir stengeisi dėl šios firmos.Klydai ir vėl taisei savo klaidas, bet tai yra gerai jeigu klysdamas supranti savo klaidas ir stengeisi jų daugiau nekartoti.

Papeikimų tikrai sulaukdavai daug, bet dauguma jų būdavo atmesti, bet žinoma buvo ir tokių, kurie buvo priimti. Su Pavaduotojais galima sakyti, tau tikrai nelabai sekėsi, pirmasis buvo galima sakyti nelabai aktyvus ir iš posto buvo nušalintas DPI, paskutinis tave pavedė  tada, kaip tau jo labiausiai reikėjo.Bet ir tuomet tu sugebėjai susitvarkyti ir nepalikti firmos be priežiūros.


Savo pareigose išbuvai 61 dieną ir tai tikrai ne dažnas Direktorius sugeba.Pagrindinius DPI reikalavimus įvykdei, dėl aktyvumo niekada problemų nekildavo.Dėkui, kad manęs nenuvylei ir linkiu tau sėkmės ateityje siekiant savo tikslų.


 

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Radijo Direktorius: Spurga_Flip


Vadovavimo laikotarpis : 2014.03.22- 2014.04.21


Turėti įspėjimai : [0/3]


 


Apie direktorių :


 


Direktoriaus postą tau perleido prieš tai buvęs Direktorius Juozas_Quintino, tu buvai jo pavaduotojas ir padėjai tvarkytis su firmą.


 


Gavęs Direktorių tu tiesiog dirbai savo darbą ir nusiskundimų, bei papeikimų tikrai nebuvo, aktyvumas nebuvo per didelis, bet visuomet reikiamą laiką tu išbūdavai. Pradžioje aš per radistus nepastebėdavau vedamų laidų, bet kaip gavai mano šitą pastabą tu iškarto sureagavai ir tą pačią dieną jau pasirodė jūsų transliuojamos laidos.


Per savo vadovavimo laikotarpį tu turėjai viena pavaduotoją, kuris buvo tikrai aktyvus ir tau visuomet padėjo tvarkytis su firmą ir už jo gerą darbą tu jam ir perleidai savo postą.


 


Savo poste tu išbuvai lygiai 30d. ir pagrindinį reikalavimą tu įvykdei, bet man norėtųsi, kad pareigose jūs išbūtumėte žymiai ilgiau.Bet dėkui, kad buvai ir manęs tikrai nenuvylei ir linkiu sėkmės.


  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taksi  Direktorius: Matt_Evans

Vadovavimo laikotarpis : 2014.03.28- 2014.04.28

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tu gavai už didelę pagalbą prieš tai buvusiam Direktoriui Karolis_Sudoku.

Pradėsiu nuo to, kaip tu dar buvai Taksi firmos pavaduotojas.Eidamas tas pareigas tu tikrai labai stengeisi ir padėjai tvarkytis su firmą.Tavo aktyvumas buvo tikrai labai geras.Būdamas pavaduotojas tu man rašei į skype, kad tu vienas viską darai, kad Direktorius "tinginiauja", bet aš tave tik paskatinau, kad tu nenuleistum rankų ir ,kad už šitą didelę pagalbą tau bus tikrai atlyginta ir tau tikrai jis perleis šį postą, kaip  visi žinome, taip ir atsitiko.

Bet dabar prieikime prie tavo vadovavimo , kaip Direktoriaus.Tavo dideles pastangas dirbti aš mačiau tik pačioje tavo Direktoriavimo pradžioje, paskui prasidėjo nesibaigiantys neaktyvumai ir pastovus tavo nepasitenkinimas manimi ir mano keliamais reikalavimais.Į taksi kvietimus buvo dažnai nereaguojama ir kaip aš tau tai pasakiau tu tiesiog sakei, kad ne darbo laikas ir negali versti darbuotojų dirbti, aš manau tai nėra tinkama Direktoriaus poziciją, tiesiog galima tiems, kas dirbą ne darbo metu skirtį kažkokį paskatinimą,Tavo didelio noro ir indėlio tikrai nematau į šią firmą būnant Direktoriumi.Tiesiog gavęs šias pareigas tu pasikeitei ir dažniausiai prisijungdavai tik po 22val., kaip jau darbo laikas yra pasibaigęs.Daug būdavo prisijungusių tik tuomet kaip padarydavai atrankas ir tu būdavai on, bet dažniausiai per /tarnybas būdavo 1-2 arba 0, bet ir tai į iškvietimus reaguojama buvo ne visuomet.


Tu išbuvai 30d., bet kaip Direktorius tu mane tikrai nuvylei, nes aš iš tavęs tikrai tikėjausi daug daugiau, bet linkiu tau sėkmės .

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ligoninės   Direktorius: Irmantas_Gang

Vadovavimo laikotarpis :2014.03.26-2014.05.03

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tau perleidau aš nušalinus prieš tai buvusį Direktorių už neaktyvumą.
Dar būdamas pavaduotojų tu tikrai rūpinasi ir prižiūrėjai firmą ir tapęs Direktoriumi tu tikrai ją prižiūrėjai.Nusiskundimu firma daug nebuvo tik gal, kaip buvai paskyręs vieną pavaduotoją buvo padaugėjo papeikimų ir net darbuotojai pradėjo palikinėti darbą, bet supratęs, kad padarei klaidą pasirinkdamas tą pavaduotoją jį nušalinai ir vėl stojo į savo vietas.Visi kiti pavaduotojai, kurie buvo tau tikrai padėjo. Per savo valdymo laiką tu neturėjai nei vieno įspėjimo, aktyvumas buvo tikrai ne blogas.Medikų darbu buvau tikrai patenkinta, nes dirbančių būdavo visuomet.

 

Savo pareigose išbuvai virš mėnesio ir dar prieš tai buvai pavaduotoju beveik mėnesį. DPI reikalavimus įvykdei ir savo pareigas ėjai tikrai atsakingai.(Čia mano nuomonė, kaip apie Direktorių, šiuo metu kitokia mano nuomonė, kaip apie žmogų).

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spec Būrio "Aras"  Direktorius: Jack_Montecarlo

Vadovavimo laikotarpis :2014.02.23-2014.05.06

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :



Direktoriaus postą gavai iš anketų, rinkau ne aš, o Zygis_Vodka. Gavęs šį postą tu pradžioje tikrai rimtai kibai į darbą, rinkai komandą, tvarkei forumą.Bet laikui bėgant tavo aktyvumas mažėjo, taip mažėjo ir firmos priežiūra.Kiek turėjai pavaduotojų, pasirinkimai buvo tikrai geri ir jie visuomet tau padėdavo. Darbuotojus mano nuomone tu kartais bausdavai per stipriai, bet tu Direktorius ir tu sprendi kaip tai padaryti.

 

Per savo valdymo laiką, kuris tikrai ne trumpas tu turėjai 2 Direktoriaus įspėjimus, vieną aš tau nuėmiau už tai, kad 2 mėn. išbuvai savo pareigose.Papeikimų skiltyje dažnai buvo minimas tavo vardas, bet dažnai tie papeikimai buvo ir atmetami.

Savo pareigose išbuvai virš 2 mėn. ir ne dažnas Direktorius tiek išbūna, bet man nepatiko tas dalykas, kad kartais išpirkos buvo mokamos net nepasibaigus grobimo laikui ir į pabaigą savo vadovavimo Aras darbuotojų į atgrobimus atvykdavo  1-3 darbuotojai arba dažnai ir nei vieno. Šiandien dėkoju tau už tavo atliktą darbą.

 

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

RC  Direktorius: Rokas_Myrkt

Vadovavimo laikotarpis :2014.04.09-2014.05.09

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :


Direktoriaus postą tau perleido prieš tai buvęs Direktorius Robert_Klicko, už tavo pagalbą tau būnant jo pavaduotoju.


Į savo pareigas visuomet tikrai žiūrėjai atsakingai, nuo pat pirmos dienos tu visuomet dirbai ir RC firma tikrai niekas nesiskūndė. Darbuotojų buvo visuomet ir būdavo taip, jog nebuvo ką tiems darbuotojams dirbti, nes paprasčiausiai visos prekės, kurios atsirasdavo sandėliuose jas  greitai išveždavo. Aš tiesiog gaudavau žinutę, "ką mums daryti, nes nėra prekių sandėlyje".Labai šaunu, kad tokie žmonės ateina į Direktorius.
Pavaduotojus turėjai 2 ir abu buvo tikrai atsakingi ir visuomet tau padėdavo.Papeikimų tau nebuvo parašyta turbūt nei vieno, tad ir įspėjimų tu tikrai neturėjai, su aktyvumu man niekuomet nekilo klausimų.


DPi reikalavimus įvykdei ir savo pareigas atlikai tikrai gerai, tik gaila, kad savo pareigose išbuvai tik 30d., bet čia tavo sprendimas ir tikrai dėkoju tau už tavo  gerai atliktą darbą.Linkiu ateityje siekti naujų postų, nes tikrai esi vertas.
 

  • Patinka 15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Lucchese"  Direktorius: Vidmantas_London

Vadovavimo laikotarpis :2014.04.09-2014.05.09

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tau perleido prieš tai buvęs Direktorius Jery_Freak, už pagalbą jam, esant tau pavaduotoju.

Gavęs pareigas, pradėjai dirbti, bet mano akimis žiūrint pačioje pradžioje tu šiek tiek veiklos darei mažiau nei būdamas pavaduotojų, bet žinoma negaliu sakyti, kad nieko nedarei, bet tiesiog šiek tiek viskas buvo aprime, bet kaip į pavaduotojus paskyrei Lionel_Messi mafija vėl iš naujo atsigavo ir veiklos tikrai buvo daug. Mafija vėl tapo tikrai stipri ir nenugalima.Dauguma grobimų pavykdavo ir jūs tiesiog pasiimdavote išpirkas, kitos mafijos Direktoriai palikdavo postus po kelių dienų, neatlaikę jūsų spaudimo, teisėsaugai ir buvote "galvos skausmas".

Didelių nusiskundimų tikrai nebuvo, dėl aktyvumo problemų neturėjai, per savo valdymą įspėjimų ne buvai gavęs.

 

Savo pareigose išbuvai mėnesį ir tikrai gerai vadovavai firmai ir manęs tikrai nenuvylei, dėkui už tavo atliktą darbą ir linkiu sėkmės.
 

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tralistų  Direktorius: Deiviss_Ronaldo

Vadovavimo laikotarpis :2013.12.04-2014.05.21

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tau perleido prieš tai buvusi Direktorė Coco_Chanel ir tikrai manau, kad ji nesuklydo savo sprendime, nes tu tikrai buvai galima sakyti vienas iš geriausių serverio Direktorių.

Pavaduotojų turėjai ne mažai pačioje pradžioje ir ilgai klaidžiojai, kol apsistojai ties  Eimis_Sultan, šis sprendimas buvo tikrai labai geras ir jūs kartu tikrai išbuvote labai ilgą laiką.
Visą tą laiką, kol buvai direktorius tralistais niekas nesiskūndė ir man, rodos, kad visą šitą laiką nebuvo parašyta nei vieno papeikimo tau.Tralistų darbas buvo tikrai vertinamas ir patekti į jį buvo tikrai nelengvą.Manęs kartais, net klausdavo "Kodėl nėra atrankų į tralistus", arba sakydavo"Liepk padaryti atranką forume, nes niekada nėra". Manau, tai tik įrodo, kad šis darbas buvo tikrai gerai prižiūrimas ir tralistai visuomet dirbo. Fūristams tikrai teko paplušėti, kad  jums užtektų darbo.


Tu savo pareigose išbuvai 5 mėn. it 17d. manau tai yra labai didelis pasiekimas ir tikrai tu esi vertas didelės padėkos už atliktą darbą. DPI reikalavimus įvykdei su kaupu. Šis tavo postas manau bus tikrai didelis pliusas ateityje siekiant kokio nors Direktoriaus posto. Dėkui ir linkiu sėkmės(Grįžk po praktikos ir siek naujų savo tikslų).
 

  • Patinka 25

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

TRV  Direktorius: Madd_Dogg

Vadovavimo laikotarpis :2014.04.21-2014.05.23

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą gavai iš anketų, tiesa po šitų rinkimu kilo didelis nepasitenkinimas iš kito kandidato, kad būtent tu tapai Direktoriumi, todėl tu tikrai turėjai pasistengti ir įrodyti, kad tikrai esi vertas šio posto.

 

Per savo vadovavimo laiką tu turėjai 2 pavaduotojus ir pirmasis pavaduotojas buvo rinktas iš anketų, bet šį kartą, tai nepasitvirtino ir tu jį  greitai nušalinai, bet antrasis buvo tikrai geras ir tu jam už jo pagalbą perleidai savo postą.
 

Gavęs šį postą tu pradėjai dirbti ir firma tikrai niekas nesiskūndė, patiko man tai, kad dažnai vairuotojus matydavau bendram TS vairuotojų kanale ir tai manau tikrai padėdavo jums su detalių užsakymais, darbas buvo tiesiog efektyvesnis.Iš traistų Direktoriaus niekuomet negirdėjau, kad jūs nevežate jiems detalių, ar reikalaujate, kažkokių mokesčių už tai.

Įspėjimų per savo vadovavimo laiką tu neturėjai, papeikimų man rodos ir niekas nerašė, tai įrodo, kad tikrai mokėjai elgtis su visais tikrai gerai ir buvai tikrai geras vadovas, nes tu esi tas žmogus, kuris turi visuomet idėjų.

 

DPI reikalavimus įvykdei, nors tikėjausi iš tavęs tikrai, kad savo poste išbūsi ilgiau, bet dėkoju tau už atliktą darbą  ir manau buvai geras šios firmos vadovas.

  • Patinka 16

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FTB  Direktorius: Marius_Axuel

Vadovavimo laikotarpis :2014.04.17-2014.05.22

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :


Direktoriaus postą tu gavai iš anketų.Iš visų kandidatų tavo anketa, bei praktika man patiko labiausiai ir tu tapai FTB Direktoriumi.

 

Gavęs šį postą tu rinkai komandą, bet  nebuvo lengva, nes nusikalstoma serverio pusė buvo labai aktyvi ir atgrobti pastatus buvo tikrai sunku ir ne visuomet tai pavykdavo. Bet tu tikra stengeisi nepasiduoti ir judėti  priekį. Pavaduotojus per savo valdymą turėjai 2.Antrasis mane šiek tiek nuvylė ir dėl to aš jam neperleidau posto.

Aktyvumas tavo valdymo pabaigoje tikrai sumažėjo ir tai dažnai nukentėdavo darbo kokybė, bet tikrai negaliu sakyti, kad darbas buvo neprižiūrimas, tiesiog norėjosi matyti didesnį indėlį į šį darbą, įspėjimų per savo vadovavimą tu neturėjai, nors papeikimai ir buvo rašomi.Buvo daromos treniruotės, patiko tavo ramus tonas bendraujant su darbuotojais, bent man neteko girdėti tavo nepagarbus tonas su kitais.

Pagrindinį reikalavimą 30d. išbūti Direktoriumi tu įvykdei, dėkoju tau už atliktą darbą ir linkiu sėkmės.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Radijo  Direktorius: Vidmas_Canse

Vadovavimo laikotarpis :2014.04.21-2014.05.21

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą tau perleido prieš tai buvęs Direktorius Spurga_Flip už tavo didelį aktyvumą, bei atsidavimą ir pagalbą Radijo firmai.
 

Iš tiesų džiaugiuosi tokiais Direktoriais, kurie tikrai vertina pareigas ir atsiduoda tam darbui.Radistai visuomet dirbo, skelbė skelbimus, vedė laidas ir niekuomet man neteko tavęs niekur raginti tu tiesiog žinojai savo pareigas ir jas sąžiningai dirbai.Darbuotoju buvo visuomet, radistais niekas nesiskūndė, buvo daromos kelionės.Aš tikrai neturėjau jokių bėdų dėl Radijo firmos.

Tiesa vieną spėjimą tu turėjai ir manau , kad tikrai dėl to pasimokei ir paskui elgeisi visuomet atsargiai ir apgalvotai, nekartodamas klaidų.

 

Savo pareigos išbuvai 30d., neskaitant to, kad pavaduotoju išbuvai irgi netrumpa laiką.Dėkoju tau už tavo indėlį į šį darbą ir linkiu ateityje siekti savo tikslų.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...