Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Augis_Buggati

Buvę Serverio direktoriai

Rekomenduoti pranešimai

Fūristų direktorius: Deividas_Verdez


Kadencijos laikotarpis: 1mėn. 1d.


Surinkęs įspėjimų: [0/3]


 


Aprašymas:


 


Direktoriaus postą gavo iš manęs. Vos tapes direktoriumi į pavaduotojus pasiėmiai Romas_Vydmantai, kuris su tavimi išbuvo visą kadenciją, kas tikrai pagirtina. Kiek stebėjau tavo valdymą, jis man visai patiko, kasdieną arba bent kas antrą dieną darydavai treniruotes, masines siuntas. Iš tralistų nusiskundimų kaip ir nebūdavo, abi tralistų-fūristų firmos tarpusavį palaikydavo gerus ryšius. Per savo vadovavimo laikotarpį buvai pasiemes gal tik vieną neaktyvumą, tai reiškiasi, kad firma visados buvo prižiurėta. Buvau atejės pastebėti, kiek darbuotojų online, pasižiurėjus nustebau, buvo kažkur apie 9 darbuotojai online ir visi dirbo. Su savo pareigomis susitvarkei gan neblogai, todėl ateityje pildant į direktoriaus postą, tau bus šioks toks pliusas. 

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tralistų direktorius: Eimis_Sultan


Kadencijos laikotarpis: 2014-05-21 ; 2014-06-26


Surinkęs įspėjimų: [0/3]


 


Aprašymas:


 


Direktorių gavai iš Deiviss_Ronaldo, prieš tai išbuves pavaduotoju net 4 mėnesius! Gavus direktorių, dirbai kaip ir visada- puikai. Tik ne kaip pavaduotojas, o kaip direktorius. Firma visados buvo išsilaikiusi, mašinų salonuose netrūkdavo, specialiūs mašinų užsakymai būdavo visados greit priimami. Išviso turėjai du pavaduotojus, pirmas Aurimuxs_Inferno, o sekantis Fred_Roghetti, abu pavaduotojai buvo neblogi, bet visgi geriau pasirodė Fredas. Norėčiau tau padėkoti už tai, kad su tralistai išbuvai net 5 mėnesius ir 20d. ir per visą savo valdymo laikotarpį, tiek būnant pavaduotoju, tiek būnant direktoriumi, dirbai kruopščiai ir atsakingai, o dėl tralistų nusiskundimų išvis nebuvo. Ateityje tau šis postas, tik palengvins kelią į direktoriaus postą. Linkiu visokeriopos sekmės!


  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ligoninės   Direktorius: Martin_Colt

Vadovavimo laikotarpis :2014.06.05-2014.07.06

Turėti įspėjimai : [1/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tau perleido prieš tai buvęs Direktorius Vitalijus_Wanted už didelę pagalbą jam ir manau jis tikrai nesuklydo , nes tu savo pareigas atlikai gerai.Medikais niekas nesiskūndė, papeikimų galima sakyti kaip ir nebuvo daug, bet dėl vieno gavai įspėjimą, tiesa aš tuo metu nebuvau DPI, tai tos situacijos nekomentuosiu.
Per visą vadovavimo laikotarpį tikrai firma nebuvo apleista, per /tarnybas darbuotojų būdavo.Aktyvumas visą laiką buvo geras.Manau su pavaduotojais ir pasirinkimas buvo geras, tikrai jie tau šunybių nepridarė.Galime tau tik padėkoti už tavo indėlį į šį darbą ir ateityje tikimės tave matyti tiek serveryje, tiek kokio nors Direktoriaus poste.Sėkmės.

 

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GP  Direktorius: Matas_Tokyo

Vadovavimo laikotarpis :2014.06.05-2014.07.05

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

Direktoriaus postą gavai iš anketų ir rinkau būtent aš.Skirdama tave į šį postą aš tikrai labai rizikavau ir tikrai labai abejojau ar tau jį duoti, nes prieš tai būdamas free administratoriumi, tu tikrai buvai pridaręs nesąmonių ir gana rimtų, bet kaip sakoma "Kas nerizikuoja, tas negeria šampano". Bet, bent aš manau, kad nesuklydau ir tu tikrai gerai ėjai savo pareigas. Tavo valdymas, tau tikrai buvo nelengvas, buvo tikrai sunku, nes jautei didelį spaudimą iš "LSV" klano, kurie jus tiesiogine žodžio prasme persekiojo ir visaip trukdė vežti ginklus, be to tuo metu buvo silpnos mafijos ir visas veiksmas teisėsaugai vyko tik su ginklų siuntų naikinimų, jūs tuo metu galima sakyti atstojote ir mafijas.Tikrai labai daug davėte veiksmo ir labai džiaugiuosi, kad nepalūžai ir nepasidavei, nors teko girdėti, kad jei taip toliau tęsis paliksi savo pareigas.Tu tikrai buvai geras direktorius, gal kartais ir paskubėdavai su pavaduotojais, kurie prikrėsdavo tau šunybių.Įspėjimų iš DPI pusės negavai nei vieno, papeikimų praktiškai nebuvo, gal koks vienas.
Dėkojame tau už tavo aktyvumą ir tikrai dideles pastangas būnant GP Direktoriumi ir tikrai galima teigti, kad tinkamai atlikai pareigas, todėl manau šis postas ateityje tau tikrai bus tik pliusas siekiant kokio nors Direktoriaus posto.

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mechanikų Direktorė: Justea_Sony


Vadovavimo laikotarpis :2013.11.24-2014.08.06


Turėti įspėjimai : [2/3]


 


Apie direktorių :


Direktoriaus postą tu gavai iš Martin_Blue, dar DPI buvo Max_Tosha. Iš tiesų visiems tas tavo postas buvo netikėtas, nes vos po kelių dienų pabuvus pavaduotoja tu tapai Direktore.Savo poste tu išbuvai tikrai ilgai virš 8 mėn. ir turbūt ilgiausiai iš visų.Tačiau negaliu teigti, kad DPI buvo visuomet tavim patenkinti, karts nuo karto tave tekdavo paraginti, kad susiimtum ir pradėtum rūpintis firmą.Per savo vadovavimą tu pakeitei labai daug pavaduotojų ir tiesiog aš jų visų nevardinsiu, bet buvo tikrai daug ir gerų, kurie sugebėdavo atgaivinti firmą, bet pabuvę 2-3 savaites ir negavę Direktoriaus jie palikdavo savo pareigas.Per visą vadovavimą tu atbūdavai tas 100 min. ir tiesiog atsijungdavai, manau, kad labai daug nesistengei dėl firmos, bet čia ramus darbas ir tiesiog niekas per daug nerašė papeikimų ir mechanikais labai nesiskūndė, nes dauguma mechanikų darbo atliko Adminai. Per 8 mėn. sugebėjai susirinkti 2 įspėjimus, vienas už forumo nepriežiūra, kitas už neaktyvumą.Išbuvai tikrai labai ilgai, bet per 8 mėn. surinkai tik 6 k savo darbo patirties, tai manau nėra labai daug tiesiog didesnę laiko dalį skyrei ne firmai ar darbui, o tiesiog sau.


DPI tau dėkoja už tavo indėlį į šią firmą ir linki sėkmės.


  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

''Yardies" mafijosDirektorius: Velnio_Tuzinas

Vadovavimo laikotarpis :2014.07.09-2014.08.08

Turėti įspėjimai : [0/3]

 

Apie direktorių :

 

Direktoriaus postą tu gavai iš anketų, ir kiek pamenu praktika buvo tada visiems kandidatams nekokia, nes buvo keli tie patys asmenys, kurie trukdė, bet Direktorių gavai tu.Iš tiesų džiugu yra tai, kad jau senai, kas Yardies Direktorių buvo išlaikęs visas 30 d. Galima teigti, kad tavo valdymo metu šį mafiją atsigavo, bet tikrai tam daug padėjo tavo pavaduotojas.Pavaduotojus turėjai 2, vienas buvo galima sakyti labai ne koks, tiesiog jis nieko ten neveikė, bet mano paragintas tu jį nušalinai ir nepabijojai paimti į pavaduotojus 2 vietos laimėtojo.Čia buvo tikrai geras spendimas, nes jis tikrai visuomet galima sakyti atlikdavo daugiau darbo nei tu.Aktyvumu gal ne visuomet pasižymėdavai, bet tai kompensuodavo tavo pavaduotojas, kuris padarydavo veiksmo.Įspėjimų per valdymą tu neturėjai, papeikimų žinoma būdavo, bet ne labai daug.
DPI tikrai nenuvylei ir dėkoju tau už tavo pastangas ir indėlį į mafiją ir linkiu sėkmės.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yardies" mafijos Direktorius: Saimiss_Rembo


Vadovavimo laikotarpis :2014.08.08-2014.09.12


Turėti įspėjimai : [0/3]


 


Apie direktorių :


 


Pradėsiu nuo to, kaip buvai pavaduotojas pas Velnio_Tuzinas, kaip jis tapo Direktoriumi tu užėmei 2 vietą rinkimuose ir jis tau ne iškart, bet pasiūlė pavaduotojo postą ir manau, kad tikrai neapsiriko, nes didesnę darbo dalį atlikdavai tu, o ne jis ir jau tuomet „Yardies „ mafija pradėjo atsigauti ir įgauti jėgos. Išbuvęs pavaduotojo apie mėnesį tau buvo perleistas šis postas, nors visi sakė kad tu jo neimsi, nes tuomet „Lucchese‘ Direktorius buvo Lionel_Messi, bet tu to nepabūgai ir pasiėmei tą postą ir tikrai buvai šaunus vadovas, nes gal būt ne visad, bet tau pavykdavo prieš jį atsilaikyti ir ne gano to jis atsisakė savo posto, o tu ir toliau likai vadovauti mafijai ir galiu teigti tavo vadovaujama mafija buvo stipri ir tikrai tu dėl jos labai stengeisi, kad tik ji nesusilpnėtų ir liktu visuomet aukštumoje .Per savo valdymą tu turėjai keletą pavaduotojų, bet pagrindinius darbus atlikdavai tu ir pavaduotojai tau tik padėdavo. Paskutiniu metu, man nelabai patiko, kad karas tarp mafijų buvo persikėlęs į formą, bet ką padarysi, jei kitaip negalima, nors manau reikėtų kariauti žaidime. Savo pareigose išbuvai kartu sudėjus su pavaduotoju virš 2 mėn. ir per tą laiką neturėjai įspėjimų, nors papeikimai ir buvo rašomi. Aktyvumas visuomet buvo geras ir dėl to  nekilo jokių bėdų.


Dpi reikalavimus tikrai įvykdei ir po ilgų klaidžiojimu „Yardies“ mafija tikrai tapo stipri ir direktoriai nesikeikė, kaip kojinės. Tikai labai DIDELIS dėkui tau už tai kiek idėjai darbo ir laiko dirbant „Yardies“ mafijoje. Šis postas tau tikrai pridės didelį pliusą siekiant kito Direktoriaus posto.

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Spec.būrio Aras-Armijos Direktorius: Eimis_Sultan

Vadovavimo laikotarpis: Aras: 2014.07.07-2014.07.31
Armija: 2014.07.31-2014.09.14
Įspėjimai 0/3

 

Eimis_Sultan – Aras Direktorių gavai iš anketų, rinko Madd_Dogg ir tikrai galiu teigti, kad šitas jo pasirinkimas buvo  geras. Dirbdamas Are turėjai man rodos du pavaduotojus ir abu tikrai tau padėjo. Už gerą darbą tau buvo pasiūlytas Armijos Direktoriaus postas ir čia tikrai mūsų nenuvylei, nes Armija tikrai atsigavo, visa teisėsauga taip pat ir tame buvo didelis tavo indėlis. Labai bijojau, kad gali neatlaikyti spaudimo, kaip Lionel_Messi  gavo mafijos Direktorių, bet tu nepasidavei ir teisėsauga sugebėjo tam pasipriešinti, nors negaliu teigti, kad visuomet buvo atgrobima pastatai, bet tai yra normalu, svarbiausia, kad teisėsauga nežlugo.Darbuotojus tikrai prižiūrėjai, darei treniruotes, komanda buvo aktyvi ir dėl Armijos nusiskundimų tikrai nebuvo. Turėjai tikrai nebloga pavaduotoja, kuris tau padėjo (baronkų valgytojas :D ), bet paskui jam atsisakius šių pareigų likai vienas ir gal dvi savaite buvai vienas, bet darbo kokybė tikrai nenukentėjo. Kiek pamenu, per visus tuo du su virš mėnesių nebuvai pasiėmęs neaktyvumo, atostogų. Papeikimų sulaukdavai labai nedaug ir įspėjimų tu neturėjai. Galiu teigti, kad tu buvai vienas iš geriausių teisėsaugos Direktorių. Dėkui už atliktą darbą ir linkiu sėkmės.

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

SPD Direktorius: Lafa_Marino
Vadovavimo laikotarpis: 2013.07.15-2014.09.18

 

 

Lafa_Marino – mhm... Labai prieštaringa asmenybė, vieni tave gerbė, kiti nemėgo, kiti tiesiog nekentė.Kodėl? Aš čia turbūt rasčiau vieną tinkamą atsakymą į visus šiuos klausimus. Todėl kad buvai SPD Direktorius ir visi ten norėjo patekti, o patekti buvo ypatingai sunku, bet aš manau, kad tu galėtum būti pavyzdys visiems Direktoriams ir į visus darbus turėtų būti sunku patekti. Kaip tapai šios firmos Direktoriumi aš nepasakosiu, gali visi pasiskaityti šioje temoje:http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/topic/112212-lafa-viso-gero/

 , Nors SPD ir nepriklausė DPI, bet vis tiek tekdavo pastebėti tavo elgesį, bei ką veiki savo vadovaujamame darbe. Buvai griežtas, bet teisingas, baudei visus darbuotojus, kas nusižengdavo, buvo taisyklės ir buvo privaloma jų laikytis visiems.Tavo vedamos treniruotės buvo tikrai unikalios ir tiesiog kiekvieną kartą jos būdavo kitokios, tiesiog ne vien pasišaudymas, bet tiesiog buvo naudingos darbo teisėsaugoje atžvilgiu. Patekti į SPD buvo tikrai sunku ir tie kas patekdavo tikrai darbo nepalikdavo po 7 dienų, nes išėjus iš ten praktiškai šansų sugrįžti nebuvo. Nors kartai patekti į SPD galima buvo patekti ir tokių būdu:http://www.part.lt/img/79d62afadbf7f140627913685914d05e59.png

 

Negaliu teigti, kad man viskas patiko, ką tu darei, tokie dalykai man tikrai nepatiko, bet aš nieko negalėjau pakeiti, tiesiog būti viso to stebėtoja:

 

Tokie įvykiai man ir labai nepatiko, bet kad to nedarytum teko laikinai nuimti SPD Direktorių ir taip rizikavau savo pareigomis:
http://www.part.lt/img/b3e5c02237bde29388201f4db7b31c64933.png
http://www.part.lt/img/7d6e50ebba5345e09bdb1450440a0b60333.png

 


Iš tiesų labai gaila, kad palikai šį darbą, bet manu, kad turi galimybę ten sugrįžti bet kada ir vėl vadovauti šiai firmai. O asmeniškai aš  galiu pasakyti, kad tikrai buvo malonu bendrauti su tavimi, nors ne visiems tai patiko. Manau esi tikras teisėsaugos Elitas ir visuomet juo liksi. Linkiu sėkmės.

  • Patinka 20

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tralistų direktorius Tomas_Sintas

Vadovavimo laikotarpis 2014/07/01 - 2014/11/11

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai iš buvusios DPi Deimante_Miela ir šiame sprendime tikrai nesuklydo. Prieš tavo direktoriavimą buvau aš šios firmos direktorius, pradžioje mačiau ir minusų ir pliusų, nes iš pirmosios atrankos buvai priėmęs nemažai darbuotojų, kas šiame darbe yra minusas, nes nuo tralistų darbo priklauso ir kaip fūristai veš tr. priemonių detales, bet po laiko viskas susiklostė ir toliau prižiūrėjai firmą. Buvo ir sunkūs laikai, nes pabrango sportinės mašinos ir užsakymų labai sumažėjo taip par ir darbo pelnas, bet tu toliau buvai direktorius. Pavaduotojų turėjai nemažai, ilgiausiai pavaduotoju pas tave išbuvo Curse_Pove, bet man kilo įtarimas, kad jis naudodavo nelegalias programas, nes aktyvumas buvo labai didelis. Ir paskutiniai pavaduotojai, tai Justas_Martinez ir Mark_Blue (kuriam ir perleidai direktorių). Skundų buvo tik vienas, bet jis buvo atmestas, galiu teigti, kad tralistai buvo tikrai prižiūrima firma, bet tavo vadovavimo pabaigoje sumažėjo tavo motyvacija direktoriauti, kol galų gale tu atsisakei posto. Direktoriumi išbuvai virš 4 mėnesių ir šis postas tau atvers didelį kelią, siekiant kito direktoriaus posto. Sėkmės.

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

RC/EP išvežiotojų direktorius Auris_Gasolis

Vadovavimo laikotarpis 2014/07/01 - 2014/11/12

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktoriaus postą gavau iš anketų ir išrinko buvusioji DPi Deimante_Miela, tai pat nesuklydusi tave pasirinkti į direktorius, nes išbuvai viena diena ilgiau už buvusį tralistų direktorių Tomą_Sintą viena diena, nes jūs tą pačią dieną gavote direktoriaus postus. Tavo valdymo laikotarpiu išties pasikeitė šis darbas, nes atsirado jos naujoji bazė, taip pat ir pakeistas pavadinimas iš RC į EP, tai buvo didžioji šio darbo permaina. Pavaduotojų turėjai nemažai, net nežinau kiek, bet geriausia tavo pavaduotoja buvo Aquak_Akvilė, ji pas tave pavaduotoja buvo 2 kartus ir tikrai ilgą laiką ir ji tau tikrai labai padėjo ir jūs abu išbuvote nemažą laiko tarpą, darbuotojų visada būdavo, kaip atsisakymo anketoje sakiai, kad be jos ir nebūtum išbuvęs tokį laiko tarpą direktoriumi, skundų nebuvo (gal ankstesnės DPi laiku ir buvo, tik nemačiau, bet mano DPi laiku nebuvo). Tu į šį darbą įdėjai tikrai didelį indėlį ir direktoriumi išbuvai virš 4 mėnesių ir šis postas tau tikrai atidarys kelią į kitus direktoriaus postus, žinoma, jeigu sieksi kokio nors direktoriaus. Reikalavimai puikiai įvykdyti ir dėkui už atliktą darbą ir linkiu visokeriopos sėkmės.

  • Patinka 12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teisėsaugos direktoriai

 

FTB direktorius Aurimas_Irving

Vadovavimo laikotarpis 2014/08/29 - 2014/11/15

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai iš buvusio FTB direktoriaus Vidmas_Canse, nes buvai pas jį ilgai dirbęs ir buvai jo pavaduotojas. FTB buvo betvarkės formos firma, kai tau perleido direktorių galvojau, kad viskas pasikeis, pradžioje buvo kaip ir viskas gerai, bet kuo toliau, tuo blogiau bebuvo, kartais susiimdavai ir firma šiek tiek atsigaudavo, bet vėl atsileidžia, kol negauni praraginimo, firma vėl atsistato, paskui atsipalaiduoji, vėl smunka žemyn. Pavaduotojų turėjai nepamenu kiek, bet vienintelis geriausias buvo Mart_Paul, kuriam ir perleidai direktorių. Kaip prašei, kad aprašyčiau, daug neaprašysiu, nes parašiau, ką pats žinojau. Dauguma žaidėjų sakė, kad sugadinai FTB vardą. Direktoriumi išbuvai daugiau, nei 2 mėnesius, bet indėlio didelio nebuvo FTB firmai ir siekiant direktoriaus posto šansai bus mažesni siekiant direktoriaus posto.

 

Spec. Būrio Aras direktorius James_Makar

Vadovavimo laikotarpis 2014/09/23 - 2014/11/14

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai iš anketų (Rinko Deimante_Miela). Iš dalies teisingai padarė, kad tave išrinko į direktorius, nes teisėsaugai tikrai daug padėjai, matėsi tavo komandinis darbas, bet buvo įvairių šnekų ir apkalbų, kad buvai blogas direktorius. Žinoma, tu į tai nekreipei dėmesio, nes taip ir turi būti. Pabaigoje buvo šioks toks nusivažiavimas ir mažėjo motyvacija direktoriauti, kol atsisakei direktoriaus. Pavaduotojų turėjai, taip pat nepamenu kiek, bet geriausias buvo Gycka_Miz (mano nuomone), jis tau tikrai padėjo su firma atsigauti. Aro darbuotojų buvo, kad buvo vos keli, tačiau buvo, kad jų buvo daugiausia teisėsaugoje. Galiu teigti, kad labai padėjai teisėsaugos atsigavimui. Direktoriumi išbuvai nepilnus 2 mėnesius, siekiant kito direktoriaus posto bus didelis pliusas.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medikų direktorius Yuri_Samp

Vadovavimo laikotarpis 2014/10/10 - 2014/11/17

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktoriaus postą gavau taip pat iš buvusios DPi Deimante_Miela, rinkdama iš anketų. Pradžia, buvo puiki, netgi sugalvojai šios firmos pavadinimą į Šventuosius medikus. Buvo unikalios kelionės, treniruotės, maldos prie /tplv :D. Pavaduotojus turėjai du, tai Kasparas_Plucas, paskui jis atsisakė ir pasirinkai labai patyrusį atstovą medikuose, tai Arturas_Boos, jis išbuvo vos 2 savaitės ir atsisakė, o tu sekančią dieną pats atsisakei posto. Kiek girdėjau, kad medikų direktorius būsi tikrai ilgai, ne mėnesį, bet susiklostė, kad išbuvai mėnesį ir savaitę, ką padarysi. Turbūt, kad neįvykdė tavo prašymo dėl medikų ženklo, kad medikai galėtų dirbti su nuosavomis mašinomis, kaip taxi, tačiau supratai, kad medikai ne tau, o tavo pašaukimas yra vairuotojų sritis. Kriterijus įvykdei ir siekdamas direktoriaus posto turėsi mažą galimybę siekti savo norimo direktoriaus posto. Sėkmės.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GP direktorius Elited_Rokas

Vadovavimo laikotarpis 2014/10/16 - 2014/11/16

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktoriaus postą gavai iš anketų, rinko buvusi DPi Deimante_Miela. Pats dalyvavau tavo praktikoje į šį direktoriaus postą, nesitikėjau, nes praktika buvo ideali ir visiems patiko, manau už tai ir gavai direktoriaus postą (mano manymu). Pavaduotoją turėjai tik vieną vienintelį, tai Deivis_Skiler, kuriam ir perleidai direktorių, GP buvo tikrai prižiūrima firma, ypač pavaduotojas buvo puikus, motyvuotas šiam darbui, siuntos dažnai pervežamos. Tačiau, kai aš buvau paskirtas DPi, tavo indėlis vis mažėjo ir mažėjo, viską pradėjo daryti pavaduotojas, nes kaip man sakiai jau nebeturėjai laiko užsiimti direktoriumi ir sulaukęs mėnesio išbuvimo atsisakei posto ir perleidai buvusiam pavaduotojui. Siekdamas direktoriaus posto turėsi nedidelį šansą jį pasiekti. Sėkmės.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Armijos, Spec. būrio Aras direktorius Mantas_Westas

Vadovavimas: Spec. būrys 2014/07/31 - 2014/09/19

Armija 2014/09/19 - 2014/11/27

Įspėjimai: Spec. būrys [0/3]

Armija [1/3]

 

Aprašymas

 

Spec. būrio direktorių gavai per mane, kai buvai pas mane pavaduotojas, o man suteikė armijos direktorių, turėjome vieną tikslą - šiek tiek atgaivinti. Buvo ir sunkūs laikai, galvojom, kad netempsim daugiau. Pavaduotojų turėjai nepamenu kiek, bet geriausius galiu paminėti, tai Aidas_Gangster ir Pro_Kents. Šie pavaduotojai tau labiausiai padėjo su teisėsauga ir tikrai tavęs nenuvylė. Armijos direktorių gavai, taip pat su pasiūlymu, kai aš atsisakiau posto ir niekas nebuvo vertas iš tuometinių teisėsaugos direktorių armijos direktoriaus posto, tad likai tu. Armija buvo tikrai prižiūrima firma, buvo ir apkalbų, kad tave remia kreditais, bet konkrečių įrodymų taip ir nebuvo. Kas apkalbinėja ar stumia, pirma į save tegul pasižiūri... Iš viso teisėsaugos valdžioje (pridedant ir laiką, kai buvai pavaduotojas) išbuvai virš 4 mėnesių, ne vienas taip gali ir siekiant direktoriaus posto turėsi labai didelius šansus. Ačiū už gerą indėlį teisėsaugoje - sėkmės mafijoje.

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Radistų direktorius Domas_Mode

Vadovavimo laikotarpis 2014/10/25 - 2014/12/05

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai iš manęs (rinkau iš anketų). Rinkdamas radistų direktorių suskubėjau ir atiteko direktorius tau, tačiau nesigailiu tavęs paskyręs direktoriumi. Ankščiau buvai radistų pavaduotojas, bet prisidirbai su serverio valiutos pardavinėjimu, dėl šio dalyko turėjai įtakos gauti direktorių, bet surizikavau ir tikrai nesigailiu. Radistų firmą buvo tikrai aktyvi, bet tavo kadencijos pabaigoje indėlis vis krito žemyn. Pavaduotojas, kuris tai labai padėjo buvo Super_Mario, kuris buvo du kartus pas tave pavaduotojas, buvai vieną tokį netinkamą pasirinkimą pasirinkęs ir greitai prisidirbo nežinodamas taisyklių... Direktoriumi išbuvai 41 dieną ir siekdamas direktoriaus posto turėsi nemažus šansus pasiekti kitą direktoriaus postą. Iš praeitos klaidos pasimokei, reiškia norėjai ir pasikeitei. 

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yardies mafijos direktorius Edvinas_Daedo

Vadovavimo laikotarpis 2014/11/04 - 2014/12/18

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai iš anketų. Serverio žaidėjai nusistatę, kad šios mafijos vadai mėnesio niekaip netemps, tačiau nesitikėjau, kad išbusi pus antro mėnesio, seniai jau taip buvo, kad šios mafijos vadovas išbūtų virš mėnesio. Mafijos principus žinai, nes jau antrą kartą buvai tapęs šios mafijos vadovu. Bet mafijos stiprumo labai daug nemačiau, o gal tiesiog nepastebėjau, pradžioje buvo pasipriešinimas, nes buvai sudaręs sąjungą su vienu klanu. Ypač klaidžiojai su pavaduotojais, jų turėjai berods 11 ir tik vienas vienintelis Arma_Lietuva išbuvo 15 dienų, vėl jį paskyrei pavaduotoju, bet po 2 dienų atsisakė, kuo toliau, tuo pavaduotojai buvo vis prastesni, nes buvo prisidirbę nelegaliomis programomis. Paskutinę direktoriaus dieną grobiai seifą ir su lsv pagalba ir teleportais jį pristatei ir po kelių valandų atsisakei direktoriaus. Direktoriumi išbuvo pus antro mėnesio, siūlyčiau siekti ramaus pobūdžio arba teisėsaugos direktoriaus posto, nedidelius šansus turėsi.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GP direktorius Deivis_Skiler

Vadovavimo laikotarpis 2014/11/16 - 2014/12/28

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai perleidimo būdu iš Elited_Rokas. Prieš savo direktoriavimą buvai ir pavaduotojas mėnesį laiko. Perleisti direktoriaus nesuklydo, nes šiame darbe dirbai 2-3 mėnesius ir sugebėjai pasikelti labai daug patirties. Problemų su firma neturėjai, firma tikrai buvo prižiūrima ir tvarkinga, buvo keletas skundų beprasmių, buvo, kad perspėdavau, tačiau tau tie perspėjimai buvo į naudą, klausdavai, ko nesuprasdavai. Kaip atsisakymo anketoje sakei, kad žaidi mažai laiko ir didesnė tavo žaidimo dalis buvo GP valdžioje. Iš viso pavaduotojų turėjai 3. Geriausias pavaduotojas mano nuomone buvo Karolis_Jakuza, o pirmasis tiesiog prabuvo 14 dienų ir atsisakė, o pagalbos tau iš jo nemačiau, o antrasis bandė kažką padėti, tačiau išbuvo labai trumpai. GP valdžioje iš viso išbuvai du su puse mėnesio, todėl ateityje direktoriaus siekis bus nemenkas.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medikų direktorius Aurimas_Ehmmett

Vadovavimo laikotarpis 2014/11/23 - 2014/12/28

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai iš anketų (rinkau aš). Gavęs direktorių kibai į direktoriaus darbus. Firmoje skundų nebuvo, pradžioje firma buvo puikios padėties ir veiklos ir darbuotojų bei algų, bet kuo toliau, tuo labiau tavo indėlis į šį darbą mažėjo, nesimatė didesnės motyvacijos kažką daryti su šia firma. Pavaduotoju turėjai 2, pirmasis Lukas_Malis, bet jis atsisakė po 10 dienų, paskui turėjai kitą pavaduotoją, bet ir jis neišbuvo reikiamo laikotarpio būnant pavaduotoju. Tada pavaduotojų nebeturėjai išvis ir 2 savaites buvai vienas firmoje ir neturėjai jokio pavaduotojo ir su firmą nusiskundimų nebuvo. Direktoriumi išbuvai mėnesį ir 5 dienas, tad turėsi šiokius tokius šansus siekti kito direktoriaus posto.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taksi direktorius Deiviss_Ronaldo

Vadovavimo laikotarpis 2014/09/25 - 2015/01/01

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktoriaus postą gavai iš anketų, rinko Deimante_Miela, sprendimui tikrai neklydo, nes tu labai norėjai šio direktoriaus posto, labai siekei ir gavau, kaip buvo atranką į šį direktoriaus postą, visi jau sakė, kad tu būsi šios firmos direktorius. Pradžia,kaip pradžia, visiems reikia įsivažiuoti, firma buvo stipriai atsigavusi, ne taip, kaip kitos firmos, manau, tai naujos sistemos reikalas, nes į taksi eidavo, tam, kad savo nuosavai mašinai ridos pakelti. Pavaduotojų iš viso turėjai 3, pirmasis buvau aš pats, išbuvau nepilną mėnesį, nes gavau DPi (manau būčiau išbuvęs iki pat tavo atsisakymo, kaip ir tralistų laikuose), paskui Domas_Bartkus ir paskutinis, tai tavo brolis Domce_Ronaldo, kuriam ir perleidai direktoriaus postą. Direktoriumi išbuvai virš 3 mėnesių ir taksi firma labai stipriai atsigavo, dar pamenu, kaip siekėme rekordų, kad tarnybose dirbtų kuo daugiau taksistų.

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Mantas_Westas

Policijos Departamento direktorius: Kasparas_Plucas

Vadovavimo laikotarpis: 2014.11.29 – 2015.01.01

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Taigi Tu direktorių gavai iš Menian_Fierro. Menian‘as manau nesuklydo pasirinkdamas Tave. Tikrai buvo daug tarnybos bent po dešimt ar penkiolika darbuotojų. Visa tavo prižiūrima firma dirbo tikrai aktyviai ir nedarydavo nesąmonių, kaip kitos teisėsaugos sritys. /ieskomi sąrašas buvo visada išvalytas, visados grobimuose spindėdavo iš toli daug Policijos Departamento darbuotojų. Mieste tiesiog negalėdavai daryti nusikaltimų, nes ant kiekvieno kampo būdavo bent vienas policijos pareigūnas. Kuris tai sustabdydavo ir naujokai jausdavosi tikrai saugiai. Mieste reidai buvo tikrai dažnai. Dar turėjai du pavaduotojus – Titą_Urboną ir Aidą_Gangsterį, Titas tavo firmoje pasireiškė trumpesnį laiką, nes jis buvo kiek per vaikiškas, bet Aidą tu pasirinkai kaip rimtą žmogų ir jis buvo tikrai ilgą laiką kol gavo Direktorių. Kaip Direktorius tu buvai tikrai nuostabus, pasiekęs nemokamą Administratorių ir visiems rodei pagarbą. Tad Visas serveris laukia tavęs kol tu sugrįši atgal į serverį.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FTB direktorius Vidmantas_London

Įspėjimai [0/3]

Vadovavimas 2014/12/01 - 2015/01/28

 

Aprašymas

 

Direktorių visiškai kitokiu būdu, kaip kiti. Buvo pasiūlytas Mart_Paul armijos direktorius, o tu buvai jo pavaduotojas ir tada aš pasiūliau tau FTB direktoriaus postą, kuriame išbuvai beveik 2 mėnesius.

 

Pradžia, kaip visada buvo sunku, sunku buvo gaivinti teisėsaugos padėtį, buvo ir skundų, kad darbuotojai daro bėdas, kelia problemas, bet visgi praėjus beveik mėnesiui po tavo direktoriavimo padėtis gan pasikeitė. Vis dažniau atgrobiami pastatai, surinkta gera FTB komanda.

 

Pavaduotoją turėjai tik vieną, tai Cristian_Santiego, kuris tau nemažai padėjo ir nekeitei pavaduotojų, kaip kiti taip darė. Turbūt to projekto istorijoje nebuvo, kad teisėsaugos direktorius turėtų tik vieną pavaduotoją ir išbūtų kartu tiek pat dienų.

 

Direktoriumi išbuvai ~2 mėnesius, dar pavaduotojas nepilnas dvi savaites, visgi tavo šansai siekiant direktoriaus posto bus dideli. Šis postas tau nepadarė didelės įtakos, nes firmos nesužlugdei, jeigu esi čia įrašytas, tai buvai geras direktorius.

 

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Policijos direktorius Aidas_Gangster

Vadovavimo laikas 2015/01/01 - 2015/02/21

Įspėjimai [3/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai perleidimo būdu. Perleido Kasparas_Plucas, vis dėl to neklydo tau perleisti direktoriaus. Firmos padėtis buvo puiki, teisėsauga atsigavo labai stipriai.

Turėjai tris pavaduotojus, tai Justas_Martinez, Aurimas_Quatro ir Mantas_Mafass. Geriausias buvo Aurimas_Quatro, bet ir Mantas buvo tikrai neblogas pavaduotojas, daug padėjo. Tačiau įvyko labai rimta, kad buvote nušalinti ne manęs, o serverio savininko, taip buvai nušalintas nuo direktoriaus posto, už tai, kad nesugebėjai sutvarkyti savo pavaduotojo, bet nesiėmei jokių veiksmų, todėl buvai nušalintas ne tik tu, bet ir tavo pavaduotojas. Direktoriumi išbuvai beveik su mėnesius, per ta laiką tu puikiai atgaivinai teisėsaugą ir teisėsauga tapo vis stipresnė ir stipresnė.

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

FTB / Armijos direktorius Mart_Paul

Valdymo laikas: FTB 2014/11/16 - 2014/12/01

Armija 2014/12/01 - 2015/02/28

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

FTB direktorių gavai perleidimo būdu, kurį gavai iš Aurimas_Irving. Manau padarė teisingą sprendimą, nes jis visiškai buvo apsileidęs su firmą, o tu buvai pavaduotojas ir stengeisi dėl firmos. Visgi FTB ir apskritai teisėsaugoje dirbai ~5mėnesius. FTB buvo greita nesėkmė, už kurį gavi įspėjimą. Buvo papeikimas rimtas. Atsilaisvino armijos direktoriaus postas, nes atsisakė Mantas_Westas, tad nebuvo kam daugiau siūlyti tik tau. Gavęs direktorių buvai surinkęs šiokią tokią komandą, bet ji ne visada buvo aktyvi. Skundeisi, kad net niekas nenori į armiją, bet tavo direktoriavimo pabaigoje firma ganėtinai atsigavo, bet kitos teisėsaugos sritys buvo stipresnės, palyginus su Aido PD arba Felipes FTB. Su pavaduotojais ilgai neklaidžiojai, nes prabūdavo savo laiką ir daugiau, tai Alaniuks_Smith ir Rokis_Roxas, kuriam perleidai direktorių. Ačiū, už didelį indėlį teisėsaugą. Valdžioje išbuvai ~4 mėnesius ir turėsi gerus šansus siekti direktoriaus

 

Dpi, Eimis_Sultan

2015-03-21

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Federalinių Tyrimų Biuro direktorius Felipe_Sanchez

Vadovavo nuo 2015/01/29 iki 2015/03/14

Įspėjimai [0/3]

 

Aprašymas

 

Direktorių gavai ne iš manęs, o iš kito DPi nario, kuris buvo mano pagalbininkas, Mantas_Westas. Labai greitai išrinko, galvojau, per greitą išrinkimą susimaus pasirinkime. Vis dėl to pasirinkimas buvo labai geras, nes teisėsauga buvo vėl prastoje padėtyje, gavęs direktorių surinkai puikią komandą, nors tai nebuvo lengva. Aplamai, kai buvo dar PD direktorius Aidas, jūs abi sritys, PD ir FTB surinkote puikią komandą, pastatai visada buvo atgrobiami, kas būdavo jau labai reta. Pavaduotojus turėjai 3, tai Vidmantas_London (prieš tave jis buvo FTB direktorius, bet jis tau mažai padėjo, nes aktyvumas darė savo), Arturas_Boos (Geriausias pavaduotojas, bet norėta, kad būtų buvęs ilgiau pavaduotojas), Mantas_Westas (Taip pat geras pasirinkimas, kuriam ir perleidai direktoriaus postą). Seniai tokia teisėsauga buvo stipri ir vieninga, tik Aras nebuvo toks vieningas, kaip PD ir FTB. Direktoriumi esi išbuvęs pusantro mėnesio. Teisėsaugoje jau esi daug pasiekęs, bet antras kartas nemelavo ir Westas tave pasirinko į direktorius tinkamai, nes tuometinėje FTB direktoriaus atrankoje pildė tik 4 asmenys. Tikiuosi į teisėsaugą dar sugrįši.

 

Su pagarba, Direktorių Prižiūrėtojas Eimis_Sultan

2015-04-08

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...