Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Invision_White

Ketvirtasis blogas, rekordai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, jau gan senai berašiau blogą, tačiau šiandien atėjo šioks toks įkvėpimas ir prisiminimai apie senuosius serverio rekordus, tad nepaisant to, kad dar šiandien mano kaikurie darbai dar nėra atlikti, aš vis tiek parašysiu savo nuomonę, šokią tokią istoriją apie serverio rekordus. Manau šiam teksui parašyti esu pats tinkamiausias žmogus iš visų kažkada buvusių projekto pagr. administratorių, kadangi aš vienintelis buvau ir organizavau rekordo siekimus (toks ir yra mano darbas).

 

254 žaidėjai (2012-10-08) na ką, praėjo jau beveik metai nuo šio pasiekto rekordo, tačiau viską prisimenu iki smulkmenų... Prieš bandant pasiekti šio rekordo serveryje žaisdavo ~80 žaidėjų, o serverio rekordas buvo 185 žaidėjai, tačiau jau tada mes tikėjome, kad galime pasiekti žymiai didesnį skaičių. Rekordo turėjome siekti 2012-10-07, tačiau dėl VPS problemų rekordą turėjome nukelti kitai dienai t.y pirmadieniui. Žinoma buvome šiek tiek nusiminę, tačiau kitos išeities nebuvo. Na ką, atėjo pirmadienis ir su nekantrumu laukiau vakaro, kai bandysime siekti rekordo. Pagrindinis tikslas buvo > 218 žaidėjų, šį tikslą mes gan lengvai peržengėm. Kodėl būtent > 218? Todėl, nes tada 218 buvo Lietuvos Las Venturas miesto rekordas, būtent po šio rekordo siekimo mes tapome didžiausią rekordą turinčiu serveriu per visą Lietuvos SA:MP istoriją Las Venturas mieste. 

 

344 žaidėjai (2012-10-30) šis rekordas buvo pasiektas gan netikėtai, tiesiog buvo iš vakaro pranešta apie kitos dienos šventę ir susirinko gan nemažai žmonių. Kas labiausiai įsiminė per šią šventę, tai klaida kuris kainavo labai daug. Visiems prisijungusiems žaidėjams netyčia išdalinome virš 3000 kreditų. Tačiau aš taip džiaugiausi, kad šios klaidos labai ir neišgyvenau.. :D Po šio rekordo siekimo mes tapome 3 serveriu Lietuvoje pasiekusių tokį serverio rekordą. Galiu pasakyti, kad nepaisant nuostolių šis rekordas buvo vienas linksmiausių per visą istoriją Las-Venturas.LT projekte (bent jau kol kas).

 

428 žaidėjai (2013-02-02) šitas atvirščiai nei 344 rekordas buvo planuojamas gan ilgą laiką. Per jį pirmą kartą dalinome unikalias mašinas ir panašius dalykus. Šiaip labai tikėjomes, kad tada pasieksime 500 žaidėjų rekordą (toks ir buvo mūsų pagrindinis tikslas) tačiau sumušėm 428 žaidėjų rekordą ir buvome labai patenkinti. Kas dar buvo labai įdomaus kitiems šiam rekordo siekime tai, jog aš kalbėjau per radiją, buvo daromi įvairūs žaidimai mūsų facebook'o puslapyje ir panašiai.

 

500 žaidėjai (2013-04-07) na va, pagaliau atėjo laimė ir į mūsų namus :D pasiekėm tuometinį maksimumą - 500. Atsimenu kai buvo 495 ir truputi nukrito žaidėjų skaičius, tačiau jis greit vėl atsistatė ir pasiekėm 500 žaidėjų rekordą. Buvo gan linskma šventė visam serveriui. Taip pat tada buvo lygiai metai kai tuometinis pagr. administratorius Admin_Volk prisijungė prie serverio kūrimo ir kartu atidarėme Las-Venturas.LT projektą. Gaila, jis šioje šventėje nedalyvavo. Priežastis: Pramiegojo.. :D

 

619 žaidėjai (2013-09-22) visai nesenai buvo pasiekta, todėl kažko ypatingo sakyti manau ir nereikėtų. Visi puikiai prisimename. :)

 

Nuotraukos:

 

rekordas254tab.png

 

rekordas344tab.png

 

 

rekordas428tab.png

 

rekordas500tab.png

 

rekordas619tab.png

 

Kitas rekordo siekimas? Dar nežinom, bet kažkada jis tikrai bus...

  • Patinka 31

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

619, kur pasiekėm, bet nieko negavom + dar praradom.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog surašei, Volkas sapnavo kad boksininkas esa :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad viska pasakai , nes britiuj dabar labai įdomu paskaityti.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu. ! Kiekvinas rekordo siekimas buvo savotiškai įdomus.  ^_^ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

įdėjau ir nuotraukas su rekordais. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau bus didesnių rekordų dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauniuos akimirkos !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

344 žaidėjai (2012-10-30) Visiems prisijungusiems žaidėjams netyčia išdalinome virš 3000 kreditų. Tačiau aš taip džiaugiausi, kad šios klaidos labai ir neišgyvenau.. :D

 

Va tą rekordą aš irgi taip pat labiausiai prisiminiau ,nes kaip gavau tiek daug kreditų likau žiauriai nustebęs,ir tavo dėka įvykdžiau tą ,labai sunkią misiją,kur reikia turėti daug kreditų. :D

 

Prisimenimai geri,žinoma,galėtų būti ir geresni nes ne visuose rekorduose teko dalyvauti, bet yra vienas didelis bet, mes esame visi čia ir dabar,ir viskas gal tik prieš akis. Jeigu ir toliau taip tęsim darbus ,mums jis bus atlygintas su kaupu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu matyti ir skaityti akimirkas, kurios smagios Tau (kaip savininkui) ir mums kaip žaidėjams. Bet manau, tai dar ne viskas!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kodėl antroje nuotraukoje turi mažiau XP , nei pirmoje ? :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O kodėl antroje nuotraukoje turi mažiau XP , nei pirmoje ? :o

Seniau XP sau nusiimdavau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo. labai gerai pamenu visus serverio rekordus taippat :) pirmoje foto dar 14id esu :D Dar visai nieko nepasiekęs su vipukų ir 14k XP :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo. labai gerai pamenu visus serverio rekordus taippat :) pirmoje foto dar 14id esu :D Dar visai nieko nepasiekęs su vipukų ir 14k XP :D

Dar tada 14k xp buvo gan nemažai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar tada 14k xp buvo gan nemažai. :D

Be abejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku :D buvau per visus rekordus su visais nickais nes nicko neejo issirinkt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsimenu 500 žmonių siekimą, susirinkit visi prie banko bus bendra nuotrauka, aš jau prie kazino tupiu lagas belekoks :D Smagumėlis buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

18ID Audrius_Lightz daug XP turi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai labai saunios akimirkos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad viska pasakai , nes britiuj dabar labai įdomu paskaityti.

Tai, kad apie šitą projektą aš žinojau ir jį sekiau nuo pirmos dienos kai buvo sukurtas forumas. Dar pradžioj vipą čia turėjau, bet nelošiau. :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kita rekorda reikia 800 pasiekti butinai :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kita rekorda reikia 800 pasiekti butinai :D

Džiungintų bent jau > 711 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai yra ką prisiminti :)

Tikėkimės sąrašas bus daug ilgesnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invis IN Cheater China :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...