Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Max_Payne

Papeikimas Auris_Gasolis

Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Max_Payne

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Auris_Gasolis

3. Administratoriaus nusižengimas: Už nieką žaidėjus kickina. Atėjo draugelis žaisit į las-venturas serverį, ir jis išmetė jį už blogą nick, nors nick yra normalus. Kiek pasaulyje Gasolių yra, tai ką žaidime negali būti tokių pavardžių kaip White, Gasoll, ir pnš.. Įspėkit tokius.

4. Įrodymai (būtina): http://www.part.lt/img/1ae148e50b01a8437ddb5b285eace0f2107.png

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kopina mano pavardė


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kopina mano pavardė

 

 

Paskaičiuok kiek žmonių realybėje yra su Gasol pavarde, tai tu irgi kopini reiškias. Kiek žmonių serveryje su White, Black pavardėm, tai gal visus iškickinam iš serverio? Būsi nubaustas už tokius šposus, taip ir prarandam kiekvieną žaidėją, per tokius klounus kaip tu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paskaičiuok kiek žmonių realybėje yra su Gasol pavarde, tai tu irgi kopini reiškias. Kiek žmonių serveryje su White, Black pavardėm, tai gal visus iškickinam iš serverio? Būsi nubaustas už tokius šposus, taip ir prarandam kiekvieną žaidėją, per tokius klounus kaip tu.

Jis buvo užsirašęs Gasoll, o ne Gasol prote

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis buvo užsirašęs Gasoll, o ne Gasol prote

 

Ir ką? Prote tu prote, su įspėjimais sėdėsi. Laisvas.

Galėjo rašyti ir Gasiol, ir Gazol, ir Gaziollis. Čia ne tame esmė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir ką? Prote tu prote, su įspėjimais sėdėsi. Laisvas.

Galėjo rašyti ir Gasiol, ir Gazol, ir Gaziollis. Čia ne tame esmė.

Eik dabar medalį nusipirksi, vistiek admin baigiasi, gausiu tai gausiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir aš norėčiau viena papeikima auriui             uš free mute f8098baf184c1002fb2630212049aa83253.png                                                                                                                                                     

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir aš norėčiau viena papeikima auriui             uš free mute f8098baf184c1002fb2630212049aa83253.png                                                                                                                                                     

 

Rašyk kaip atskirą temą su šita nuotrauka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gasol negali, nes bus susipainiojamų , nors rašyti Auriui , parašys tavo draugui, o tai labai užknisa. Patikėk manim :) Ir gerai padarė, kad iškickino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir aš norėčiau viena papeikima auriui             uš free mute f8098baf184c1002fb2630212049aa83253.png                                                                                                                                                     

http://www.part.lt/perziura/1b40c333d3d625c4813255e5a4b98b68346.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Įspėtas. Žaidėjo Vardas_Pavardė tikrai geras. O pavyzdžiui mano "Anderson" irgi labai daug yra. Bet neimu į galvą.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...