Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Savas_Pacanas

Savas_Pacanas.

Rekomenduoti pranešimai

Priviet chebra, karočia atsiliepimai apie serverį vien neigiami - Mano tikrą nicką jau kažkoks *Myliu Las-Venturas.lt* buvo užėmęs, emigruoti Toshius nesirengė tipo V_P prasta... Pačio V_P Max_Tosha, žiauru. Kiek užduodavau klausimą į /adminams vienintelis kuris kažką padėdavo buvo C_Santiego, ar kaip ten jis. Turiu 400 XP. Ir išvis kas čia toks nešioja mano nicką? Nieko teigiamo apie serverį negaliu pasakyti tik geri atnaujinimai, vienas geras Administratorius, o Toshai linkiu prasivalyti akinius. Dabar pareis įspėjimai, jog necenzūruoti žodžiai, įžeidimai. Tačiau toks mano atsiliepimas apie šį serverį.

 

EDIT: DAR VIENAS ĮRODYMAS APIE PUIKIUS ŽAIDĖJUS ŠIAME SERVERYJE:

 

d5edccf9604deca51ec8008f0b7ae609673.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš ir kitaip atsižvelgdčiau į tave , su tokiu nick'u , kokia esmė šio nick'o ? 

Iš pradžių gal jis galvojakoks čyteris ir pnš , na jaubent , Max_Tosha normalesnis nick'as ne gu tavo Savas_Pacanas

Neturiu žodžių .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Savas" tau panašu į vardą? Su netinkamais Vardais, Pavardėmis emigruoti negaliu.
(Maniškis normalus ir tinkamas, jį naudoju jau ilgai ir nė vienas nėra pareiškęs, kad tai blogas).

 

Akinių aš nenešioju, o dėl surakinimo kaltų nėra, nes Teisėsaugos direktoriai nežino, koks darbuotojas iš jo išaugs, sužinotų kuris taip elgiasi nubaustų.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemoki normaliai žaisti bandai primesti „kietą“ dėl to ir neįdomu čia tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sekmės ieškant laimės kitame serveryje ir sekmės ieškant gero serverio , be to ką galiu pasakyti tai tik kad Nick galėjai kita susigalvot na ir kas kad kitas jį susikūres , tada kita susigalvok arba tas žaidėjas kur turi "tavo" nicką yra tikrasis juo savininkas o tu eilinis Nickų vagis. Vien dėl tuo kad tavo nicka turi kazkas aš nesusidaryčiau blogos nuomonės apie serverį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...