Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Danielius_Daim's

Danielius_Daim's || Serverio nuomonė po petraukos.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Manau daugelis dabar pradės sakyti "*Myliu Las-Venturas.lt* šita tema tik naujokams ir pnš..", bet pasakysiu tai, kad šitame serveryje pradėjau žaist nuo ~2012.08.12d. Ir kažkur ~2012.10.26d. išėjau. Išėjau todėl, nes serveryje buvo daug bugu. Nieko įdomaus nebuvo, visi darbai su pakvietimu buginosi ir t.t. ir t.t.


Bet 2013.08.16d. aš vėl panorėjau žaisti sa:mp žaidima ir neslepsiu, kad bandžiau žaisti sa*g ir l*g, bet paskui atsiminiau jūsų serverį ir grįžau. Ir jus mane vėl užkabinot. Aišku pirma laika buvo sunku susigaudyti kaip ir kas čia veikia. Nes atsirado daug sistemu, daug naujovių, daug naujų žaidėju ir t.t. Tai pat atsirado kelį darbai kurie man tikrai patiko ir dabar nėra jau tiek bug'u kiek buvo. Administracija, direktoriai, bei žaidėjai labai mandagus, bei malonus (kas yra labai gerai). Grįžes iškarto mane atpažino ir Max_Tosha, Titas_Jeferson, Rokas_Foxas, Lukas_Hards, bei kiti... Invi šaunuolis, kad susiradai nauja skripteri, nes jis tikrai aktyvus ir jopapa jus darot tiek atnaujimu kiekvieną diena (kas trečia), kiek vienas serveris per 3savaites padaro. Jūms tikrai nenusispjauti ant naujoku, bei senbuviu. Jei kažka norit daryti jus tikrai pasitarėte su žaidėjais. Nu noriu palinkėti sekmės jūms, dabar tikrai nera noro palikti šita serveryje. Bei linkiu jūms daugiau žaidėju online, aktyvios administracijos, bei linksmo žaidimo.


Ačiū už dėmesį, pagarbiai DanieliusDaim's :)


  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

graži istorija, smagu buvo skaityt :) Išties šaunuolis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PX MAN PX TAU ŠALALALALA

Atsiprašau, bet neraganėt velns ;///

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu , jog grįžti... Aš taip pat buvau paleavinęs , bet "ant prikolo" prisijungiau ir pamačiau naujoves sistemas ir kažkaip susigundžiau toliau žaisti serveryje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu buvo skaityti tokius gerus atsiliepimus. ;)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu , jog grįžti... Aš taip pat buvau paleavinęs , bet "ant prikolo" prisijungiau ir pamačiau naujoves sistemas ir kažkaip susigundžiau toliau žaisti serveryje.

Aš irgi apie tai. Nes tą laika visi sulindo į teisesaugą ir tralus/fūristus ir pnš. Nu tipo verchatura. O dabar viska stabiliai ir jau linksmiau yra :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zajibis. Gera nuomone (y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...