Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Nedas_Emzone

Jusu suns gyvenimas ;)

Rekomenduoti pranešimai

Sumaniau sukurti kazkokia istorija apie sunis ir noriu kad jus padetumete jai turite suni tikrai zinau kad kazka gali sugalvoti.
Idekite pora fotkiu ir tiesiog parasykit juokinga istorija ;). Ar koki ten juokinga nuotyki :) apypasakoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano suns pirma atsistojus ausyte :)  kuria ji visalaika  kandziodavo

052e0ce22dee758bda94bb99d3c354ee569.jpg

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu jūrų kiaulytę ir žuvis, su žuvimis buvo baisus dalykas įvykęs, vos nepaskendo, o jei rimtai tai su kiaulytė buvo į nosę įkandus viena kart, o šiaip nieko daugiau nenutiko :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu jūrų kiaulytę ir žuvis, su žuvimis buvo baisus dalykas įvykęs, vos nepaskendo, o jei rimtai tai su kiaulytė buvo į nosę įkandus viena kart, o šiaip nieko daugiau nenutiko :)

Buna :D Mano suo maziukas kandziodavo viska kazkada buvo duris pragriauzus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu šunį krc, kaškaip blemba nupirkom jam brangaus ėdalo jis nevalgė, ir žodžiu rėkiau ant jo, o jis nuėjau ant mano lovos ir prisisiojo :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu šunį krc, kaškaip blemba nupirkom jam brangaus ėdalo jis nevalgė, ir žodžiu rėkiau ant jo, o jis nuėjau ant mano lovos ir prisisiojo :DDD

 

Katinas prišiko ant lovos :\

:D Abiem su lova :D 

Oi nepavydziu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartą mano kalytė suvalgė mano ledus valgiau ir biški ranką patraukiau į šoną jau noriu kast ledus žiuriu tik vaflis likes o ledų nėra :D Nuo šio laiko ir šuniui perkam ledus jog nečigonintų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartą mano kalytė suvalgė mano ledus valgiau ir biški ranką patraukiau į šoną jau noriu kast ledus žiuriu tik vaflis likes o ledų nėra :D Nuo šio laiko ir šuniui perkam ledus jog nečigonintų.

Man ir panasiai buvo tik ne su mano suniu laikiau bandele kazkur ties kisenes auksciu puf jau kandu ziuriu neber :D suniukas slamscia 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei šuniui neduodu ėst, jis prišika arba primyža ant lovos, o kai ją baru, tai apsimyža iš baimės. Buvo vieną kartą ant kompiuterio stalo sūrelis padėtas ir ledas šalia, po 5 min grįžau, nei to nei to :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Jei šuniui neduodu ėst, jis prišika arba primyža ant lovos, o kai ją baru, tai apsimyža iš baimės. Buvo vieną kartą ant kompiuterio stalo sūrelis padėtas ir ledas šalia, po 5 min grįžau, nei to nei to :D

 

 

Sudu demonas :D yra toks vine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu šunį. Meškis. Prie lenciūgo pririštas. Bet kai pamoto traktorių, tai tiek draskosi, kad buvo būdą 3 kartus su visom lentom išnęšęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu šunį Megę, tik palieki ją sandeliuke tai nerasi nieko gražaus ten.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...