Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Judita_Low

Nuomonė apie Low

Rekomenduoti pranešimai

Ouu, FTB drk, pav pas Montecarlo, dirbau ok šeip malonus žmogus, gera trv direkre buvai.

Ačiū, Domai. Tokia pačia nuomone, apie molonų žmogų esu susidarius apie tave ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Faina panele, dideli papai, geras pasiruošimas. Labai protinga, faina ir linksma mergiotė, laikų. Bučkis  :wub: 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai nu šita šeimininkė duoda vaizdų :D Šiaip mldc yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Faina panele, dideli papai, geras pasiruošimas. Labai protinga, faina ir linksma mergiotė, laikų. Bučkis  :wub: 

 

Ai nu šita šeimininkė duoda vaizdų :D Šiaip mldc yra.

Ačiukas  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai Gražų vardą turi.Ir tu labai mielą ir graži :P <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gražuolė, gražus balsas. :*  , IR ŠIAIP Draugiška. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zose :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai Gražų vardą turi.Ir tu labai mielą ir graži :P <3

 

Gražuolė, gražus balsas. :*  , IR ŠIAIP Draugiška. :)

Ačiū. ;)

 

zose :)

Soskius :D:P 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Juditėle labūkas, na manau kiek bendravom esi tikrai šauni, kaip ir sakė balsas gražus žodžiu mldc. (Y) :D "Bzzz"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias Misteris_Smitas

Draugiška ir protinga panelė, yra apie ką pakalbėti, teke bendrauti TS dar atsimenu kai su Fedia_Lixon knl buvom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O Juditėle labūkas, na manau kiek bendravom esi tikrai šauni, kaip ir sakė balsas gražus žodžiu mldc. (Y) :D "Bzzz"

Bzzz  :rolleyes:

 

 

Draugiška ir protinga panelė, yra apie ką pakalbėti, teke bendrauti TS dar atsimenu kai su Fedia_Lixon knl buvom

:lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži, šauni panelė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,

 

Aš jau šitamę serveryję esu kaip 1mėn, tai esų apie tave girdėjas tikrai gerų atsiliepimu, tai manau tu tikrai faina mergička. :* Manau teks susipažinti, nes žadu ateiti i jūsų firmą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas,

 

Aš jau šitamę serveryję esu kaip 1mėn, tai esų apie tave girdėjas tikrai gerų atsiliepimu, tai manau tu tikrai faina mergička. :* Manau teks susipažinti, nes žadu ateiti i jūsų firmą.

Ačiū ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, kai buvai dar tik pavaduotoja, buvai draugiškesnė, padėdavai gaudyti nusikaltėlius, radijo laidose dalyvaudavai, o dabar, kai gavai direktoriaus postą, iš vis pasidarei nebetokia draugiška.. :C

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, kai buvai dar tik pavaduotoja, buvai draugiškesnė, padėdavai gaudyti nusikaltėlius, radijo laidose dalyvaudavai, o dabar, kai gavai direktoriaus postą, iš vis pasidarei nebetokia draugiška.. :C

Supraks ir mane, man prasidėjo egzaminai, iš kur pas mane laimė? Bet ačiū ir už kritiką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nedraugiška ir pikta.ne ne gerai moka bendrauti galima pasikalbėti,paprikolinti iš visko tiesiog lengvai bendraujasi,draugiška panele ir gera direktorė.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog rar. luv luv +rep ! Bestie . Best Direktore. Zodz luv luv. <3

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Nedraugiška ir pikta.ne ne gerai moka bendrauti galima pasikalbėti,paprikolinti iš visko tiesiog lengvai bendraujasi,draugiška panele ir gera direktorė.

Tikėjausi iš tavęs kažko geriau.. Ačiū. ;):)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesiog rar. luv luv +rep ! Bestie . Best Direktore. Zodz luv luv. <3

Vau vau, kaip tu čia mandrai. Ačiū. :D:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žinau mldc, esu dirbęs senais laikais TRV pas tave, rangus duodavai, algas dalindavai dideles, tai turbūt ir PD dabar pas tave zjbs. :D Ne bet šjp mldc esi, tikrai negaliu sakyt kažką blogo apie tave, kiek žinau. Nesu dar bendravęs, bet kiek suprantu iš tų kas yra bendravę, jie patys pradeda, ir tu tiesiog atsikerti. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek žinau mldc, esu dirbęs senais laikais TRV pas tave, rangus duodavai, algas dalindavai dideles, tai turbūt ir PD dabar pas tave zjbs. :D Ne bet šjp mldc esi, tikrai negaliu sakyt kažką blogo apie tave, kiek žinau. Nesu dar bendravęs, bet kiek suprantu iš tų kas yra bendravę, jie patys pradeda, ir tu tiesiog atsikerti. :D

Dėl atsiskirti obtu teisus. Nenusileisiu niekam. Ačiū ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokia ph merga matos su charakteriu, pakovojanti už save, tas yra gerai. Mldc direktorė, paprikolina kai reikia, tikrai smagu pas ją dirbt. Veiklos yra, rangai yra, algos yra, viskas ok :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokia ph merga matos su charakteriu, pakovojanti už save, tas yra gerai. Mldc direktorė, paprikolina kai reikia, tikrai smagu pas ją dirbt. Veiklos yra, rangai yra, algos yra, viskas ok :D

Ačiū ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...