Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Judita_Low

Nuomonė apie Low

Rekomenduoti pranešimai


Helo, mažuliukai

Taigi, vėl grįžau pas jus, tad norėčiau išgirsti iš jūsų naujausia nuomonę apie mane. Kritika / pagyrimus priimu, galit išsakyti viską ką galvojat. ;) 

 

 

 

 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, 

Apie tave nieko dar negaliu pasakyti, bet manau esi tikrai fainą panelė, o toliau žiūrėsim gal teks susipažinti  :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Normaliai.... Pa***č***

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mačiau tik 1 kart žaidime :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

zose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, 

Apie tave nieko dar negaliu pasakyti, bet manau esi tikrai fainą panelė, o toliau žiūrėsim gal teks susipažinti  :blink:

Maybe yes. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko tokia čika :DD šiaip fanai buvo su ja yardies kanale pasedėt , paprikolint , žodžiu mldc :*

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko tokia čika :DD šiaip fanai buvo su ja yardies kanale pasedėt , paprikolint , žodžiu mldc :*

Čiks, kodėl sakai buvo fainą ? ;oo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai šmaikšti, protinga, visad ją palaikau ,ir palaikysiu, ir šiaip Maladėč panikė.


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba laba graži panele sexi. Nebendraes dar, bet iš kitų labai protinga, suprantanti humoro jausma, nu gryna faina panelė. :) Kuriso norėtu kivkeinas mūsų serverio žmogus, ypač Vodka. -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mister klysti kaip netyngi , tikrai ne. Nežinau šiam žmogui , gal kaip panelei reikėtu duoti daugiau pagarbos , bet tikrai nesiruošiu jos duoti būtent jai. Kadangi tikrai nėra tokia kaip jūs sakot , bet aš sakau aš žinau , gal kitiems ji yra mandagi bet man ne.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai pažįstu, bet pažėjas komentarus, nuomonė teigiama :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kai su tavim dar nebendravau tai pasirodėj šauni panelė, bet kaip iš tikrūjų sužinojau kas tu toke pabendravęs su tavim. Tai nieko gero...


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Labai šmaikšti, protinga, visad ją palaikau ,ir palaikysiu, ir šiaip Maladėč panikė.

 

Ačiū. :)

 

Mister klysti kaip netyngi , tikrai ne. Nežinau šiam žmogui , gal kaip panelei reikėtu duoti daugiau pagarbos , bet tikrai nesiruošiu jos duoti būtent jai. Kadangi tikrai nėra tokia kaip jūs sakot , bet aš sakau aš žinau , gal kitiems ji yra mandagi bet man ne.

Na, supranti nesu su tavim bendravus ir nėra to mandagumo nei iš manosios, nei iš tavosios pusės. Taigi.

 

 

Kai su tavim dar nebendravau tai pasirodėj šauni panelė, bet kaip iš tikrūjų sužinojau kas tu toke pabendravęs su tavim. Tai nieko gero...

 

Mhm, abu puikiai žinom kaip yra, ir neapsimetinėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Emm, aš čia išvis naujas, tai net negaliu nieko nei gero, nei blogo pasakyt apie šita ciolka.


Paskaičiau komentarus, fifti fifti taip. ;]


Ką žinau, gal teks bendraut, jeigu blondinė, ir dar pasikėlus, + protinga kaip akmuo, tai net nejaudinsi. ;s


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yra linksma su tavim. Malonu būti kanale :D 

 

Kalpokiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Emm, aš čia išvis naujas, tai net negaliu nieko nei gero, nei blogo pasakyt apie šita ciolka.

Paskaičiau komentarus, fifti fifti taip. ;]

Ką žinau, gal teks bendraut, jeigu blondinė, ir dar pasikėlus, + protinga kaip akmuo, tai net nejaudinsi. ;s

 

Sveikas, dėja ne blondinė esu, ir nepasikėlus. Bet protu mokslų atžvilgiu ir mąstymu pasižymiu. :D

 

Yra linksma su tavim. Malonu būti kanale :D 

 

Kalpokiukas

Ačiū, Kalpokiuk. :P

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, dėja ne blondinė esu, ir nepasikėlus. Bet protu mokslų atžvilgiu ir mąstymu pasižymiu. :D

 

Ačiū, Kalpokiuk. :P

Kaip matai, parašiau ,, Protinga kaip akmuo " . Kiek žinau, akmuo nėra protingas. ;?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip matai, parašiau ,, Protinga kaip akmuo " . Kiek žinau, akmuo nėra protingas. ;?

Nu bet aš neišsireiškiau, kad esu protinga kaip akmuo. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu bet aš neišsireiškiau, kad esu protinga kaip akmuo. :D

Na, nes dažniausiai būna tokių panelių, kurios yra labai protingos, kaip akmuo. :33 Tada jau geriau su savo šuniu bendraučiau, negu su tokiom. ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, nes dažniausiai būna tokių panelių, kurios yra labai protingos, kaip akmuo. :33 Tada jau geriau su savo šuniu bendraučiau, negu su tokiom. ;]

:rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepazystu tave ir nemaciau tavo ft, bet manau jog esi draugiska, grazi mergaite, kuri megsta pabendrauti.  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Rimčiausia serverio mergina :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...