Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Judita_Low

Nuomonė apie Low

Rekomenduoti pranešimai

Kaip pamačiau, kad kažkokia pilnametė mergina žaidžia SA:MP, aš pradėjau juoktis, ir tiesiog negalėjau patikėti. Bet, kaip įsidarbinau į fūristus ėjau speceliai, tik pažiūrėti, kaip tau seksi padovauti, ar esi aktyvi, ir moki čia vadovauti. Ir ką galiu pasakyti? Negalėjau ištikrūjų patikėt savo akimis, ji teamspeake duoda komandas, kaip koks generolas :D, o žaidime draugiškas komunikabili, ir savim pasitikinti mergina rašo gražiausiai per fūristų raciją... :rolleyes: 

 

Žiauriai man patiko, jog nesi vien iš tokių pasikėlusių merginų, kaip Benneti, ar Chanel. Buvo ištikrūju malonu su tavimi bendrauti, ir tikrai dar kada manau susitiksim fūruose, ar šiaip kokiam darbe, ar net teamspeake. Esi šaunu mergina, ir NEBŪK PASIKĖLUS!   B)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip pamačiau, kad kažkokia pilnametė mergina žaidžia SA:MP, aš pradėjau juoktis, ir tiesiog negalėjau patikėti. Bet, kaip įsidarbinau į fūristus ėjau speceliai, tik pažiūrėti, kaip tau seksi padovauti, ar esi aktyvi, ir moki čia vadovauti. Ir ką galiu pasakyti? Negalėjau ištikrūjų patikėt savo akimis, ji teamspeake duoda komandas, kaip koks generolas :D, o žaidime draugiškas komunikabili, ir savim pasitikinti mergina rašo gražiausiai per fūristų raciją... :rolleyes: 

 

Žiauriai man patiko, jog nesi vien iš tokių pasikėlusių merginų, kaip Benneti, ar Chanel. Buvo ištikrūju malonu su tavimi bendrauti, ir tikrai dar kada manau susitiksim fūruose, ar šiaip kokiam darbe, ar net teamspeake. Esi šaunu mergina, ir NEBŪK PASIKĖLUS!   B)

Labai ačiū už tokią nuomonę. Benneti nėra pasikėlus, o apie Coco_Channel, nėra jai kur keltis, kai yra daug apie ją kas žinomą. Ačiū dar kartą, malonu išgirsti teigiamą nuomonę apie save ir tai, ką darau laisvalaikiu, kai orai prastoki. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugiškiausiaaaaaaaaaaaaaaaa <3 Draugee <3 Yeeeee !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Draugiškiausiaaaaaaaaaaaaaaaa <3 Draugee <3 Yeeeee !

Ačiū ;*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, esi sąžininga bei pasitikinti savimi, dažnai matau tave, Visada padėdi (pykta dažnai būna )  Bei gera serverio žaidėja kaip Justea goodluck

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paimčiau, pirtelej ramiai taip :-D

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, esi sąžininga bei pasitikinti savimi, dažnai matau tave, Visada padėdi (pykta dažnai būna )  Bei gera serverio žaidėja kaip Justea goodluck

Ačiū labai labai. :)

 

 

 

Paimčiau, pirtelej ramiai taip :-D

Blem, kažin ar aš tave paimčiau toj pirtelėj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai kąąą Judituk, šiaip iš pradžių pasirodei nebendraujanti tokia, ir pasikėlus tiesa sakant. :D Bet laikui einant taip, pradėjom bendraut, visada padėdavai ir padedi. :D Šiaip išbuvai visose mano pareigose kartu. Taip pat medikų firmoj abu išbuvom, paskui ėjom į fūristus, o dabar vėl tam pačiam darbe, nu žodžiu nepasakosiu čia visko iš eilės kas kur ką, tiesiog visada laikomės kartu. :D Žodžiu esu geros nuomonės apie tave ir ji nesikeis, bei šoferė gera, audinė irgi nebloga. ;DDDDD Dar bus ne tik čia samp'e gerų akimirkų, bei realiame gyvenime. :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu tai kąąą Judituk, šiaip iš pradžių pasirodei nebendraujanti tokia, ir pasikėlus tiesa sakant. :D Bet laikui einant taip, pradėjom bendraut, visada padėdavai ir padedi. :D Šiaip išbuvai visose mano pareigose kartu. Taip pat medikų firmoj abu išbuvom, paskui ėjom į fūristus, o dabar vėl tam pačiam darbe, nu žodžiu nepasakosiu čia visko iš eilės kas kur ką, tiesiog visada laikomės kartu. :D Žodžiu esu geros nuomonės apie tave ir ji nesikeis, bei šoferė gera, audinė irgi nebloga. ;DDDDD Dar bus ne tik čia samp'e gerų akimirkų, bei realiame gyvenime. :D

Ačiū, Tau, už tokią nuomonę! Abu raguoti, bet visad randam bendrą kalbą. :D Ne paskutinį kart susimatėm su LV šaiką :D  Ačiū, kad pagyrei mano vairavimo įgūdžius :D sulauksiu tos akimirkos kai tu būsi šoferis :D  Iki kito savaitgalio manau :D rondom vėl kažką sumastysim :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Judikas yra labai geras žmogus :) Malonu bendrauti su tokiais žmonėm, atsiprašau dėl tų skaičiuko šaibų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, labai faina mergina esi. Visad padedanti, tad sekmė. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Judikas yra labai geras žmogus :) Malonu bendrauti su tokiais žmonėm, atsiprašau dėl tų skaičiuko šaibų :)

 

Labas, labai faina mergina esi. Visad padedanti, tad sekmė. ;)

 

 

Ačiū, berniukai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Judita, kaip Judita. Normali esi, nestumi ant kitų, patrakus esi ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Judita, kaip Judita. Normali esi, nestumi ant kitų, patrakus esi ;D

Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiusk ero nuotrauku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei gerai pamenu pirmuosiuose puslapiuose lyg ir rašiau nuomonę tai kaip ir nepasikeitė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei gerai pamenu pirmuosiuose puslapiuose lyg ir rašiau nuomonę tai kaip ir nepasikeitė :)

Aš irgi dar ero fotkes negavau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiusk ero nuotrauku

 

Aš irgi dar ero fotkes negavau

Kur nors kitur rodyk savo intelekto lygį. :)

 

 

Jei gerai pamenu pirmuosiuose puslapiuose lyg ir rašiau nuomonę tai kaip ir nepasikeitė :)

Reiks pažiūrėti, ką galvojai :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Miela, visados padedanti. Šaunuolė !!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visad paded kai nereik, o kai reik irgi paded. Nu užknis, kad per daug paded, bet mldc. Va chemija padaro už mane. Ryt nauja atsiųsiu. O šiaip bendraujanti, neišsikelianti savęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visad paded kai nereik, o kai reik irgi paded. Nu užknis, kad per daug paded, bet mldc. Va chemija padaro už mane. Ryt nauja atsiųsiu. O šiaip bendraujanti, neišsikelianti savęs.

Ačiū labai. Padedu visiems kaip tik galiu. Tu ir pakartojamas ir lengvai bendraujantis. :) :P

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur nors kitur rodyk savo intelekto lygį. :)

 

 

Reiks pažiūrėti, ką galvojai :D :D

 

Long time :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai susitvarkanti su visomis kliūtimis kiek stebėjau tai žmogus kuris pripažysta toks koks jis įra

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikiai susitvarkanti su visomis kliūtimis kiek stebėjau tai žmogus kuris pripažysta toks koks jis įra

Sutinku. Pabandyk kandidatuoti į seimą, puikiai dėstai savo mintis. ČIA NEPRIKOLAS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...