Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Judita_Low

Nuomonė apie Low

Rekomenduoti pranešimai

Puikiai susitvarkanti su visomis kliūtimis kiek stebėjau tai žmogus kuris pripažysta toks koks jis įra

Ačiū labai. :)

 

Sutinku. Pabandyk kandidatuoti į seimą, puikiai dėstai savo mintis. ČIA NEPRIKOLAS.

tu kaip visad savo stiliuje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm seniau niekad nesu bendravęs, bet kai su LSV atėjom į fūristus pradėjom kažkiek bendraut. Įdomi, nenuobodi, linksma panikė. Lošėm ir CSGO net, pavarei kai pro. Buvo labai smagu dirbti pas tave fūruose. Jeigu dar netyčia kada atsigaus serveris, tai jei paimsi vėl valdžią, tai tik pm :):D


  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Hmm seniau niekad nesu bendravęs, bet kai su LSV atėjom į fūristus pradėjom kažkiek bendraut. Įdomi, nenuobodi, linksma panikė. Lošėm ir CSGO net, pavarei kai pro. Buvo labai smagu dirbti pas tave fūruose. Jeigu dar netyčia kada atsigaus serveris, tai jei paimsi vėl valdžią, tai tik pm :):D

 

Ačiū, Remygą! Seniau net nebūčiau pagalvojus, kad bendrausim, bet kai atėjau į LSV, o tu atėjai pas mane į TRV, viskas pasikeitė. Eeeei, jei ne aš CS.GO tai būtumėt pralošę :D :D Ačiū už nuomonę, gal kada ateityje bandysiu pasiekt kažko, jeigu tik susitvarkys viskas su serveriu ! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką buvusi mano kolege, seniau žiauriai viena kitos nemėgom ir abi žinom kodėl, bet susiklosčius tokiomis aplinkybėmis, kad tapom vienos firmos abidvi direktorėmis teko pakeisti nuomone apie tave, aišku, kai man pasiulė buti antra direktore TRV firmoje aš visiems aiškinau, kad jūs durni? Aš su Judita, nesveiki? bet pasirodo tu esi be galo draugiška, faina, linksma, miela asmenybė, kuri nemėgsta tos pačios "kalės", "Didžiakaktės" dūros :D Vienu žodžiu mldc esi katinėli !!!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na ką buvusi mano kolege, seniau žiauriai viena kitos nemėgom ir abi žinom kodėl, bet susiklosčius tokiomis aplinkybėmis, kad tapom vienos firmos abidvi direktorėmis teko pakeisti nuomone apie tave, aišku, kai man pasiulė buti antra direktore TRV firmoje aš visiems aiškinau, kad jūs durni? Aš su Judita, nesveiki? bet pasirodo tu esi be galo draugiška, faina, linksma, miela asmenybė, kuri nemėgsta tos pačios "kalės", "Didžiakaktės" dūros :D Vienu žodžiu mldc esi katinėli !!!

 

Ačiū, Tau labai. Tokia pati nuomonė buvo prieš pradedant bendrauti su tavim, tačiau sujungus firmas, nuomonė pasikeitė 101proc. :D Ačiū, katitę ! :)

 

 

 

Aišku katinėlis tik meilės reikia :*

reikia, reikia ;(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmą kartą matau šią žaidėją, tad nuomonės neturiu. O šiaip tai įdomus žmogus, neužsistumianti, kad kažką pasakai, nes supranta, kad prikolini, bendraujam ilgą laiko tarpą ir per tą laiką tikrai supratau, kad esi geras žmogus, gali padėti bėdoje, suteikti pagalbą. Puikiai abu sutariam, nes esi draugiška bei pamenu buvai davus pražaisti laiką už savo paskyrą, kai buvai PD direktore - tai mane išvadino čyteriu, nes šaudžiau be lagų ir t.t xD O šiaip tikrai šauni panelė esi ir sėkmės tau toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirmą kartą matau šią žaidėją, tad nuomonės neturiu. O šiaip tai įdomus žmogus, neužsistumianti, kad kažką pasakai, nes supranta, kad prikolini, bendraujam ilgą laiko tarpą ir per tą laiką tikrai supratau, kad esi geras žmogus, gali padėti bėdoje, suteikti pagalbą. Puikiai abu sutariam, nes esi draugiška bei pamenu buvai davus pražaisti laiką už savo paskyrą, kai buvai PD direktore - tai mane išvadino čyteriu, nes šaudžiau be lagų ir t.t xD O šiaip tikrai šauni panelė esi ir sėkmės tau toliau.

Ačiū, naujoke :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ledas <3 myliu tave <3 Kur susitinkam? <3 :D:D 

 

Jokauju :D , protinga, draugišką, mielą, bendraujanti (duotum iškart) 

 

(Kiek pamenu iš seniau) :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ledas <3 myliu tave <3 Kur susitinkam? <3 :D:D 

 

Jokauju :D , protinga, draugišką, mielą, bendraujanti (duotum iškart) 

 

(Kiek pamenu iš seniau) :D

Ačiū. Neduodu iš kart, nedomina vienos nakties nuotykiai vyruk. :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba,

Pažįstu Judita ir realiai, susipažinęs supratau, kad mielas, fainas asmuo, su kuriuo malonu bendrauti, randame bendrą kompromisą, tikrai paprastas žmogus, su kuriuo malonu bendrauti. Sakau, gal reikės kada susibėgt? :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laba,

Pažįstu Judita ir realiai, susipažinęs supratau, kad mielas, fainas asmuo, su kuriuo malonu bendrauti, randame bendrą kompromisą, tikrai paprastas žmogus, su kuriuo malonu bendrauti. Sakau, gal reikės kada susibėgt? :D

Ačiū labai. Gal kada ir reiks. :);)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nors ir kartais labai užpisi su savo ispėjimais, bet taisyklės yra taisyklės, esi sąžininga, nepasikėlus. ir t.t tai tiek 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nors ir kartais labai užpisi su savo ispėjimais, bet taisyklės yra taisyklės, esi sąžininga, nepasikėlus. ir t.t tai tiek 

Na taip, taisyklės yra taisyklės, o kad užknisu, tai ne naujieną tu man pasakei. Dėkui. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausiai tai aš tave atsimenų kai fūristų direktore buvai :D Dirbau pas tave tada. Buvai gera ir nepasikėlus vadovė, nedavinėdavai random rangų ir nedarydavai nesąmonių. Žodžiu nėra prie ko prikibt mldc esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausiai tai aš tave atsimenų kai fūristų direktore buvai :D Dirbau pas tave tada. Buvai gera ir nepasikėlus vadovė, nedavinėdavai random rangų ir nedarydavai nesąmonių. Žodžiu nėra prie ko prikibt mldc esi

Kaip malonu, kad kažkas prisimena senus laikus ir kokia aš  buvau, na žinoma, esu ir dabar tokia pati, tik su principais. Ačiū labai, malonu girdėti. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienintelė panelė komandoj ir šiaip mergina kuri dar laikosi ir bando kažką daryti lv serveryje, bet nesigadink sau gražaus gyvenimo su samp, patarimas ;):wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienintelė panelė komandoj ir šiaip mergina kuri dar laikosi ir bando kažką daryti lv serveryje, bet nesigadink sau gražaus gyvenimo su samp, patarimas ;):wub:

Ačiū. Nesusigadinsiu, nes tam laiko skiriu tik kai būna blogi orai arba neturiu ką veikti, todėl kaip ir minėjau, nesigadinu gyvenimo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu dar iš 2014 metų,kai dar su Monte buvot pora ir buvot Aro valdžia (geriausi prisiminimai iš teisėsaugos <3).Šauni direktorė/pavaduotoja,draugiška,maloni,visad padedanti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamenu dar iš 2014 metų,kai dar su Monte buvot pora ir buvot Aro valdžia (geriausi prisiminimai iš teisėsaugos <3).Šauni direktorė/pavaduotoja,draugiška,maloni,visad padedanti.

Ačiū labai. :) geri laikai būdavo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hagiuko malka (jk)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maloni mergina. Galima tikrai fainai su tavim pabendrauti. saunu kad lv tave turi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hagiuko malka (jk)

Nu nu, o jis mano malka.

 

 

Maloni mergina. Galima tikrai fainai su tavim pabendrauti. saunu kad lv tave turi ;)

Ačiū. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...