Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arminas_Energyy

A.Energy atsiliepimas apie serveri

Rekomenduoti pranešimai

sveiki, nusprendžiau ir aš išreikšti savo nuomone apie serveri bei pasakysiu daly savo istorijos serveryja.

mano istorija prasideda rugsėjo men. į šita serveri mane pakviėte žaisti draugas (kitaip žinomas kaip entonio_style) iš pradžiu labai stumiau ant sampo nes dar nei karto nebuvo tekę jo žaisti ,bei buvau tiesiog pasinešes ant counter strike bet po ilgo jo įkalbejimo pradėti žaisti šitame serverija aš galiause sutikau bei užsiregistravau. 

Mes pradejove varžytis kas greičiau gaus papildomas komandas nes maneme jog jaigu turesime daug pagirimu mumis tikrai kas nors pastebes (nors tai ir kvaila bet tuo tarpu buvome naujokai) bet kaip pastebejome veliau čia viskas galima gauti kitaip.

Po kaikurio laiko iš neturejimo ka veikti aš pradejau stebeti naujokus bei senbuvius ir pastebejau jog jaigu pirmomis dienomis nepasizymesi tai ateitije greičiause ir nieko nepasieksi dabar duosiu kelius pavyzdzius žmoniu kurie tiesiog yra tiek igrise serverio žaidejams kad del ju daugelis leavini iš čia.... (manau daugelis žaideju žino kokie turetu buti vardai po daugtaškio)

serveryja tikrai sunkiai sulauksi pagalbos iš administracijos su papildomomis komandomis nes jie dažniause yra užsijeme savo reikalais arba ju atsakymas buva tiesiog toks cituoju " aš priklausau cyteriu gaudymo grupei" iš visu tu 20 nemokumu administratoriu galiu išskirti tik 3 žmones kurie padeda t.y miela, jay bei morreti

dabar einame prie severio mapperio lafos išviso serveryja vietoje to kad užsijimtu mappinimo darbais jisai važinejasi su GT režimu,

yra SPD direktorius bei kaip pastebejau serveryja pradejo kurti savo taisykles taigi turiu toki ir kaip pasiulyma gal tegul jis su tosha pasikeičia vietomis tegul tosha megina ka nors sumappinti (manau jo darbai bus tikrai gražesni negu lafos) o lafa tegul kuria taisykles bei renka direktorius manau ir jis šiame poste pasiektu tikrai daug nes turi tikrai gan daug fantazijos ir po jo prendimu butu tikrai butu smaigiau žaisti serverija.

 

 

Pagrindine mintis yra tokia jaigu norite kokio GT režinomo arba administratoriaus statuso su paildomomis komandomis tiesiog eikit panardyt ir gausit viska ko norite. 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na dėl nardymo manau tikrai klysti ,tiesiog reikia siekti ko nori po truputi o nenorėk gauti visko iškart .Na bent aš kaip atėjau čia žaisti net nemaniau kad galiu ko nors pasiekti tiesiog žaidžiau ir tiek ,o jei ko ir pasiekiau jeigu galima taip pasakyti tai tik dėl to kad buvau savo vietoj ir niekur niekada nenardžiau.Čia tik mano nuomonė.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na dėl nardymo manau tikrai klysti ,tiesiog reikia siekti ko nori po truputi o nenorėk gauti visko iškart .Na bent aš kaip atėjau čia žaisti net nemaniau kad galiu ko nors pasiekti tiesiog žaidžiau ir tiek ,o jei ko ir pasiekiau jeigu galima taip pasakyti tai tik dėl to kad buvau savo vietoj ir niekur niekada nenardžiau.Čia tik mano nuomonė.

 

na šeip serveyja yra tik keli žmones kurie neprinere užėmė kokias nors svarbes pareigas ir tu esi tarp jų. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Na dėl nardymo manau tikrai klysti ,tiesiog reikia siekti ko nori po truputi o nenorėk gauti visko iškart .Na bent aš kaip atėjau čia žaisti net nemaniau kad galiu ko nors pasiekti tiesiog žaidžiau ir tiek ,o jei ko ir pasiekiau jeigu galima taip pasakyti tai tik dėl to kad buvau savo vietoj ir niekur niekada nenardžiau.Čia tik mano nuomonė.

 

Miela jisai dėl nardymo neklysta yra tik kokie 5 žmonės kurie nenėre. O taip tai visi kažkiek prinere. Nes kiti atėje į servą jau turi kokias pareigas. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Niekada niekam nenėriau. Invis pats liepė parašyti jam į skype ir pasiūlė adminą. Ir šiaip nereikia pavydėt vien dėl to, kad kažkas nardydamas kažką pasiekia, o tu nardydamas nesugebi. Iš didžiausių narų skirčiau Messį.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

• GT rėžimo Lafa duoti negali, nes jam jis uždėtas, kad galėtų sau pasivažinėti.

• Jis nėra serverio maperis, tik sumapina ką nors, jeigu paprašo žaidėjai ar kažkas, paskaityk jo SKYPE informaciją, jeigu turi.

• Tau trugdo, kad su GT rėžimu važinėja, jis ne vienas kartais su juo važinėja

• GT rėžimą gali uždėti, tik serverio Savininkai

• Nemokami Administratoriai niekam nedalinimi be reikalo

 

Pastebėjai kelis pokyčius žaidime ir čia sukūrei temą apie serverio atsiliepimą ?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mink iš čia greičiau.Matos vaikas nori viska gauti tik su vienu žodžių pasakyta eik pas ryža arba į koki š serveriuka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mink iš čia greičiau.Matos vaikas nori viska gauti tik su vienu žodžių pasakyta eik pas ryža arba į koki š serveriuka

Ir vel eilisi bazaras.  

kur aš sakiau kad noriu ka nors gauti ?

jai nori galiu duoti savo adresa galesi atvažiuoti pažiuresim kas vaikas.

Jaigu tau nepatinka mano nuomone tiesiog MINK *Myliu Las-Venturas.lt*.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesi tu naujokas ,gi čia naujokai turi atsiliepti. Nardydami sakai, pats Invis man yra sakęs ,jog niekada neduos pareigų jeigu prašysi. Dėl SPD tai Lafa jį gavo,nes už mappinimo darbus jis gauna žaidime pramogas. Jis teikia paslaugas,bet neima pinigų iš savininkų. Beto SPD atsiminkit už nieką nebaudžia. Tik ne visi tai supranta.. Kas iš tų skundų jeigu jie visi pateisinti. .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nenaujokas tu , čia naujokai turi rašyti atsiliepimus . O Tu eik i šaukykla dar kunors :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man asmeniškai administratoriai padeda visada kai parašau ir ne tik vienas, o net keli ar dar daugiau.

 

O dėl nardymo tai ką galiu parašyti. Gyvenime tas pats yra, ne tik žaidimuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jei nepatinka varyk iš čia, o man šitas servas kaip tik įdomus ir geri mapp darbai + kuriu keliami beveik visada kaip tik šauna  britui į galvą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...