Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


KarolisCondišion

Aim Bot David_Smith ? [ Lucchese ]

Rekomenduoti pranešimai

1.Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Karolis_Condition

2.Kaltinamojo Vardas_Pavardė serveryje:David_Smith

3.Kaip jis sukčiavo:Naudojo Aim Bot žaidima palengvinančią programa.

4.Įrodymai [foto/video]:http://www.youtube.com/watch?v=zfvBbN62UqI&feature=youtu.be

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia tau čytas? :D Aš tau aimą free rome nufilmuosiu kad žinotum kas yra aimas :D Pažėk iš 100 kulkų pataikiau gal 10-20 :D

Su aimu bučiau visas pataikęs :D 

Žiaurus esi :D Pasižiūrėk Youtube`je kas yra aimas ir kaip atrodo kai su juom šaudai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia tau čytas? :D Aš tau aimą free rome nufilmuosiu kad žinotum kas yra aimas :D Pažėk iš 100 kulkų pataikiau gal 10-20 :D

Su aimu bučiau visas pataikęs :D 

 

Žiaurus esi :D Pasižiūrėk Youtube`je kas yra aimas ir kaip atrodo kai su juom šaudai

K Paprastai taip ratų nesuki , O kai su aimu būni ir aplink jį bėgioji visų kulkų taipogi nepataiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo aimas sekioja iš paskos, bet galima abejoti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau, kad čia aimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Free rome nuolat su aimu lošiu :D Gal išmokau kaip sekioti :D

Parašei kad su aimu free rome loši tai vat gal ir čia naudoji ? Aš paprastai taip ratų nesukčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisigavo vaflis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašei kad su aimu free rome loši tai vat gal ir čia naudoji ? Aš paprastai taip ratų nesukčiau.

 

Aš išmokau žaisdamas FreeRoome sekioti žmogų :) + *Myliu Las-Venturas.lt*`e (VISI ŽINO ŠITĄ SERVERĮ TODĖL NE REKLAMA) išmokau šaudyti, nes visi žino kaip ten gerai teisėsaugoje moko šaudyti, o pagrindinai moko kaip reik daryti CBug ir sekioti paskui taikinį :) Jeigu nemoki šaudyti pasimokink ir navadink kitų aimais :) 

 

Aš daugiau nebekomentuosiu.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš išmokau žaisdamas FreeRoome sekioti žmogų :) + *Myliu Las-Venturas.lt*`e (VISI ŽINO ŠITĄ SERVERĮ TODĖL NE REKLAMA) išmokau šaudyti, nes visi žino kaip ten gerai teisėsaugoje moko šaudyti, o pagrindinai moko kaip reik daryti CBug ir sekioti paskui taikinį :) Jeigu nemoki šaudyti pasimokink ir navadink kitų aimais :) 

 

Aš daugiau nebekomentuosiu.

 

Gerai sekioti ? Kaip įmanoma taip sekioti ir daug kulkų pataikyti , Žinau aš nesu įsitikinęs tegul nusprendžia kiti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

http://www.youtube.com/watch?v=XnkQnba3lJA

 

VA ČIA TIKRI AIMAI :)

Ar tu glušas ar kas tau yra? kas taves praše kelti tokius dalykus *Myliu Las-Venturas.lt* dbr puse debiliuku parisius ir durniuos.. kad *Myliu Las-Venturas.lt* esi kitu durnais laikyt nereikia..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt* MAN NAUDOTI ŠITAME SERVERYJE AIMĄ KAI ESU ADMINAS IR TOKS GERAS SERVERIS??? NELOGIŠKAI GALVOJATE... GALVOKITE GALVA O NE SUBINE. JEIGU ESATE TOKIE TIKRI KAD TAI YRA AIMAI TAI JŪS REIŠKIASI NIEKADA NESATE MATĘ TIKRŲ AIMŲ KURIE TIESIOG PATAIKO VISUS ŠŪVIUS, PAŽIŪRĖK DAR KARTĄ VIDEO IR PAMATYSI KIEK KULKŲ PRAŠAUNU... 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

*Myliu Las-Venturas.lt* MAN NAUDOTI ŠITAME SERVERYJE AIMĄ KAI ESU ADMINAS IR TOKS GERAS SERVERIS??? NELOGIŠKAI GALVOJATE... GALVOKITE GALVA O NE SUBINE. JEIGU ESATE TOKIE TIKRI KAD TAI YRA AIMAI TAI JŪS REIŠKIASI NIEKADA NESATE MATĘ TIKRŲ AIMŲ KURIE TIESIOG PATAIKO VISUS ŠŪVIUS, PAŽIŪRĖK DAR KARTĄ VIDEO IR PAMATYSI KIEK KULKŲ PRAŠAUNU... 

 

Nereikia rašyti tokiu dideliu šriftu , Gerai gal tu jo ir nenaudojai rytoj pasižiūrėsiu su draugu jisai įsirašis ir pabandys taip mane pašaudyti , dar video galėsiu įkelti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nereikia rašyti tokiu dideliu šriftu , Gerai gal tu jo ir nenaudojai rytoj pasižiūrėsiu su draugu jisai įsirašis ir pabandys taip mane pašaudyti , dar video galėsiu įkelti.

 

Aš *Myliu Las-Venturas.lt* savo brolio gyvybe galiu prisiekti kad nenaudojau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkieno medinis pc ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš *Myliu Las-Venturas.lt* savo brolio gyvybe galiu prisiekti kad nenaudojau...

Nereik :D Reikia kokio Klemkos kad nusprestų tavo likimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kažkieno medinis pc ...

Medinis ? Ammm.. Tai tada iš ko tavo padarytas ? Gal iš kokio šūdo ?;x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Medinis ? Ammm.. Tai tada iš ko tavo padarytas ? Gal iš kokio šūdo ?;x

Iš jonvabalių sudėtas ir 16 gb ramų sugaudęs + cpu 4,8 ghz, vabždziai valdo tik vat , kad nesi matęs tikro aimo :DDD Jei žmogus, net nepataikė 50% savo šautų kulkų, tad apie jokius aim čia nereikia kalbėt, o šitam video matosi kaip žmogus ratu sekiojo ir šaudė į visas puses ir tik dalis kliuvo tau, tad daryk išvadas, nes aimas tik tavo akyse ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemanau, kad čia aimas,


tiesiog pirmas kulkas pataikė ir vsio.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tikrai ne čytas, gali būti joypad, su šituo taikiniu gali laisvai žmogų nužudyt,gali per options susirasti. Čia kaip per ps2 žaistum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...