Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


George_Bulvat

George_Bulvat atsiliepimas apie serverį

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki!


Serveris iš tiesų padarė labai didelį įspūdį, nes vos tik prisijungęs į serverį, peržiūrėjęs apmokymus iš karto prie manęs pribėgo Jason (pavardę nelabai įsiminiau, tad atsiprašau) ir pradėjo klausinėti ar reikia pagalbos, aš žinoma sutikau. Jis išvedė mane iš dangoraižio, kur atsiranda naujokai ir pasakė kas kur yra. Po to jis kažkur nuskubėjo, nes turbūt dirbo mafijoje ir man pasakė, jog kreipkis į /adminams ir jie tau tikrai padės, na žinoma aš taip ir padariau. Tada iš karto atrašė Jay_Anderson ir paklausė kokios pagalbos reikia, na ir jis padėjo viską atlikti, ačiū jam dar kartą, taip pat ir Jason. :)


 


Serverio script'ai yra įspūdingi. Viena sistemėlė man labiausiai patiko, kad kai naujokas laikosi teises jis atsiranda kitame pasaulyje nuo kitų žmonių ir tai tikrai padeda, nes atsiranda tokių žmonių kurie kill'ina naujokus ir pan., o šitame serveryje man nebuvo nieko panašaus, tad sakau didelį ačiū Jason, Jay_Anderson už pagalbą, Invision_White, Deividas_Britas už puikius serverio script'us ir rūpestį dėl naujokų. :) Na ir apie mapp darbus. Serverio mapp darbai yra tikrai šaunūs ir labai gražūs. Ypač serveryje patiko sumapp'inta AFK zona, patiko jos dizainas tiek viduje, tiek išorėje, tad taip pat dėkoju serverio mapp'eriams, už gražius serverio mapp'us, vardan serverio. :)


 


Su pagarba, George_Bulvat.


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...