Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Serverio versijos 3.2.7 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Jau galiu eit neštis popkornus,galbūt nusimato nebloga intriga forume.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jau galiu eit neštis popkornus,galbūt nusimato nebloga intriga forume.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDdddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasakysiu visą tiesą , nes užpiso kaip tu čia rašai , kad sunkiai dirbi , kokie jūs čia nuskriausti , koks Volkas buvo blogas. Tau ką reikia daryti ? Forumą prižiūrėti , skype atsakinėti ? Lyderius/direktorius uždeda patys prižiūrėtojai , visur moderatoriai , automatizuota paslaugų sistema. Ko tu čia verki , kad tau sunku čia dirbi ir baisiai dirbi ? Supranti tu esi per daug susireikšmines , nes tau sunku klaviatūrą pamaigyt. Eik td už minimumą ir kask griovius , va tada ir pasakysi kad sunkiai dirbi , o čia gauni normalius pinigus ir sėdi šiltai prie kompiuterio.

Nežinai geriau nesakyk,aš kartu su jais kai buvau serverio mapperis šnekėdavau per skype,tai patikėk tu man visa dieną kažką daro ir stengiasi dėl serverio,o tokie asilai kaip tu viską tik ir peikia.Jeigu toks protingas ,tai sukurk savo serverį ir pažiūrėsim ar pas tave žaist toks skaičius kaip čia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bus paleistas greitu metu,

 

Ne.

 

Aš tau dar kartą kartoju, jeigu tau kažkas užpiso tavęs čia niekas nelaiko, tu jau beveik metu viskuom esi nepatenkintas po to laiko, kai praradai adminą. Mes sakom, kad mes nuskriausti? Mes taip nesakėm niekada. Taip, Volkas buvo blogas, o ką nori pasakyti buvo geras? :D Man reikia daryti daug ką, žinoma mažiau darbo negu seniau, tačiau vis tiek gan nemažai. Pasikartosiu dar kartą: VIskas būtų labai gerai, atsakynėti į tą skype nėra problemų, išrinkti prižiūrėtojus, daryti konkursus, eventus irgi nėra, bet problema tame, kad patys žaidėjai iš problemos kelia problemą, va kas apsunkina tą darbą. Prie ko čia klaviatūra? :D Esmė tame, kad čia psichologiškai sunkus darbas.

Kad supranti , pas tave kažką prarandi , tai jau gali leavinti serverį. Nes poto pareigų neturėsi :D Tai blee , kur logika ? Px , neverksiu dėl to admino , dabar jo už dyką net neimčiau , nes čia turėti adminą kaip turėti darbą , tikrame gyvenime. O klaviatūrą prie to , kad tau ją maigyt ir tereikia , o tu vis rašydavai temas , užjausti tave , kad visi čia nepatenkinti ir pnš.+ Volkas xujnia skripteris. Tu bent ateik į ts , su žaidėjais pakalbėt ir gal atrasi tą problemą , tu perdaug įmi į galvą ką tau pasako blogo ar pnš. Atrodo , kad tuoj verksi , nors galėtum to net į galvą neimti. Jei tau taip sunku čia , yra vaistai , psichologai , lankykis tenais arba pasiimk pertrauka. Dar viskas skiriama naujokams , tai kur senbuviai ? Naujokų dienos , pagalbos naujokams , emigracijos 2x , eventai , pinigų dalybos vien naujokams. O tai kur senbuviai ? Jau jie px ? Nu kaip suprantu , tau taip. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad supranti , pas tave kažką prarandi , tai jau gali leavinti serverį. Nes poto pareigų neturėsi :D Tai blee , kur logika ? Px , neverksiu dėl to admino , dabar jo už dyką net neimčiau , nes čia turėti adminą kaip turėti darbą , tikrame gyvenime. O klaviatūrą prie to , kad tau ją maigyt ir tereikia , o tu vis rašydavai temas , užjausti tave , kad visi čia nepatenkinti ir pnš.+ Volkas xujnia skripteris. Tu bent ateik į ts , su žaidėjais pakalbėt ir gal atrasi tą problemą , tu perdaug įmi į galvą ką tau pasako blogo ar pnš. Atrodo , kad tuoj verksi , nors galėtum to net į galvą neimti. Jei tau taip sunku čia , yra vaistai , psichologai , lankykis tenais arba pasiimk pertrauka. Dar viskas skiriama naujokams , tai kur senbuviai ? Naujokų dienos , pagalbos naujokams , emigracijos 2x , eventai , pinigų dalybos vien naujokams. O tai kur senbuviai ? Jau jie px ? Nu kaip suprantu , tau taip. :)

Iš dalies taip, bet iš dalies ir ne, tarkim toks kaip The_Malboro jau buvo nurašytas, tačiau rado išeičių, kaip patekti į komandą ir pateko. Į TS ateit? Kartojų tą pačia problemą, kai iš problemos yra keliama kita problema. Pabandysiu nupasakoti kaip viskas vyksta: Ateinu į TS, nueinu tarkim į policijos kanalą, iškarto visus kitus ten esančius pradeda pokinti, kad duotų slaptažodį, jeigu duoda, žmogus ateina ir pradeda kalbėti, kad atsitiko tas, atsitiko anas. Suprantu, kad pagalbą aš turiu teikti, bet supraskit ir mane, kad pagalbą turiu teikti ne visada, aš pats noriu ateiti pažaisti į serverį, tačiau realiai kalbant tai nėra įmanoma. Nes aš noriu pažaisti normaliai, o ne kad man lystų į subinę. Žinai kodėl aš imu į galvą? Nes aš daug esu laiko skyręs projektui, o kaikurie galvoja, kad aš tik ateinu į servą ir daugiau nieko.... Senbuviai? MANO RENGIAMI EVENTAI SU REGISTRACIJA, KONKURSAI, ATNAUJINIMAI.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad supranti , pas tave kažką prarandi , tai jau gali leavinti serverį. Nes poto pareigų neturėsi :D Tai blee , kur logika ? Px , neverksiu dėl to admino , dabar jo už dyką net neimčiau , nes čia turėti adminą kaip turėti darbą , tikrame gyvenime. O klaviatūrą prie to , kad tau ją maigyt ir tereikia , o tu vis rašydavai temas , užjausti tave , kad visi čia nepatenkinti ir pnš.+ Volkas xujnia skripteris. Tu bent ateik į ts , su žaidėjais pakalbėt ir gal atrasi tą problemą , tu perdaug įmi į galvą ką tau pasako blogo ar pnš. Atrodo , kad tuoj verksi , nors galėtum to net į galvą neimti. Jei tau taip sunku čia , yra vaistai , psichologai , lankykis tenais arba pasiimk pertrauka. Dar viskas skiriama naujokams , tai kur senbuviai ? Naujokų dienos , pagalbos naujokams , emigracijos 2x , eventai , pinigų dalybos vien naujokams. O tai kur senbuviai ? Jau jie px ? Nu kaip suprantu , tau taip. :)

Biški neteisus esi,aš 2kartus buvau praradęs free admin,bet ir atgavęs jį,tiesiog reikia parodyti ,kad pasitaisei :) Bet tau šitas dalykas neįmanomas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies taip, bet iš dalies ir ne, tarkim toks kaip The_Malboro jau buvo nurašytas, tačiau rado išeičių, kaip patekti į komandą ir pateko. Į TS ateit? Kartojų tą pačia problemą, kai iš problemos yra keliama kita problema. Pabandysiu nupasakoti kaip viskas vyksta: Ateinu į TS, nueinu tarkim į policijos kanalą, iškarto visus kitus ten esančius pradeda pokinti, kad duotų slaptažodį, jeigu duoda, žmogus ateina ir pradeda kalbėti, kad atsitiko tas, atsitiko anas. Suprantu, kad pagalbą aš turiu teikti, bet supraskit ir mane, kad pagalbą turiu teikti ne visada, aš pats noriu ateiti pažaisti į serverį, tačiau realiai kalbant tai nėra įmanoma. Nes aš noriu pažaisti normaliai, o ne kad man lystų į subinę. Žinai kodėl aš imu į galvą? Nes aš daug esu laiko skyręs projektui, o kaikurie galvoja, kad aš tik ateinu į servą ir daugiau nieko.... Senbuviai? MANO RENGIAMI EVENTAI SU REGISTRACIJA, KONKURSAI, ATNAUJINIMAI.

Mldc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kada bus paleistas serveris?
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtu visai šaunu, kad pirmi 3 arba 2 žaidėjai įvygde helovyno eventa laimėtu štai šį katafalka

 

5f81879a0afd96e147dd92e2d00d0c70573.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai yra puikūs  ir INVi neimk į galvą ką sako kiti jie yra kaip sakant jeiteriai. serverį gali laikyti nors ir visą dieną atjungęs nes svarbiausia kad viskas būtų sutvarkyta ir veiktu tobulai. kad galėtumėme normaliai pasiekti rekordą  neveltui sakoma tobulumui ribų nėra ir dar SVARBU NE KIEKYBĖ , O KOKYBĖ  taip kad sėkmės INVI  ir BRITE tvarkant serverį. :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai yra puikūs  ir INVi neimk į galvą ką sako kiti jie yra kaip sakant jeiteriai. serverį gali laikyti nors ir visą dieną atjungęs nes svarbiausia kad viskas būtų sutvarkyta ir veiktu tobulai. kad galėtumėme normaliai pasiekti rekordą  neveltui sakoma tobulumui ribų nėra ir dar SVARBU NE KIEKYBĖ , O KOKYBĖ  taip kad sėkmės INVI  ir BRITE tvarkant serverį. :)

Rekordo siekti neplanuojam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biški neteisus esi,aš 2kartus buvau praradęs free admin,bet ir atgavęs jį,tiesiog reikia parodyti ,kad pasitaisei :) Bet tau šitas dalykas neįmanomas..

E tu pisk iš čia žiurkiaveidi , neužpisa čia tau lysti į ta subine ? *Myliu Las-Venturas.lt* rusagalvis , ne su tavim kalbu vapše. Kišiesi kur nereikia , kreivasnuki.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vien bugų taisymas.. O dar kažkuriame tnaujinime sakei, kad rašysi tik atnaujinimus, ne bugus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vien bugų taisymas.. O dar kažkuriame tnaujinime sakei, kad rašysi tik atnaujinimus, ne bugus..

Reiškia neskaitei atnaujinimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Reiškia neskaitei atnaujinimų.

 

 

skaičiau, mačiau, kad yra porą naujų dalykų, bet ne tame esmė. Aš noriu pasakyk, jog britas sakė nebeaprašinės bugų, bet vistiek juos aprašo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kodel neveikia servas ir kodel man po vakar luzimo servo vel gryzo darbo sutartis kuria man buvo nueme !!!!!!!!!!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kodel neveikia servas ir kodel man po vakar luzimo servo vel gryzo darbo sutartis kuria man buvo nueme !!!!!!!!!!!!!

Serveris jau veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turit taisyt nes iki šiol neina taksistam dirbti. Be darbo sėdim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sueis ,malačiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...