Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Serverio versijos 3.2.7 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

neveikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies taip, bet iš dalies ir ne, tarkim toks kaip The_Malboro jau buvo nurašytas, tačiau rado išeičių, kaip patekti į komandą ir pateko. Į TS ateit? Kartojų tą pačia problemą, kai iš problemos yra keliama kita problema. Pabandysiu nupasakoti kaip viskas vyksta: Ateinu į TS, nueinu tarkim į policijos kanalą, iškarto visus kitus ten esančius pradeda pokinti, kad duotų slaptažodį, jeigu duoda, žmogus ateina ir pradeda kalbėti, kad atsitiko tas, atsitiko anas. Suprantu, kad pagalbą aš turiu teikti, bet supraskit ir mane, kad pagalbą turiu teikti ne visada, aš pats noriu ateiti pažaisti į serverį, tačiau realiai kalbant tai nėra įmanoma. Nes aš noriu pažaisti normaliai, o ne kad man lystų į subinę. Žinai kodėl aš imu į galvą? Nes aš daug esu laiko skyręs projektui, o kaikurie galvoja, kad aš tik ateinu į servą ir daugiau nieko.... Senbuviai? MANO RENGIAMI EVENTAI SU REGISTRACIJA, KONKURSAI, ATNAUJINIMAI.

Dabar pasakyk ka daro atnaujinimai senbuvems , man rods kad tik viena pranesima forume kurie paraso atnaujinimuose , Saunus atnaujinimai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

skaičiau, mačiau, kad yra porą naujų dalykų, bet ne tame esmė. Aš noriu pasakyk, jog britas sakė nebeaprašinės bugų, bet vistiek juos aprašo.

Jis rašo todėl , kad neturi nauju atnaujinimu , kiek jis pridare servui jomajo.. tikiu kad dbr Volkas ir vėl butu pradėjas dirbt normaliai ir nebutu jokiu bugu per rekordo siekimus ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai taip ir toliau stenkis dėl mūsų pačiu idomumo žaist serveryje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vien bugų taisymas.. O dar kažkuriame tnaujinime sakei, kad rašysi tik atnaujinimus, ne bugus..

Pastebėjau, jog jeigų jų neparašau atsiranda dar tos pačios temos nes daugelis galvoja, jog neištaisiau, todėl ir rašau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pastebėjau, jog jeigų jų neparašau atsiranda dar tos pačios temos nes daugelis galvoja, jog neištaisiau, todėl ir rašau.

 

Fso jasna tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus atnaujinimai !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis rašo todėl , kad neturi nauju atnaujinimu , kiek jis pridare servui jomajo.. tikiu kad dbr Volkas ir vėl butu pradėjas dirbt normaliai ir nebutu jokiu bugu per rekordo siekimus ..

Reiškia tu neskaitai atnaujinimų. Pridarė servui? TIK Į GERĄJĄ PUSĘ! Esmė tame, kad Volkas tada nedirbo, o dabar kaip jis sakė dirbtų tik tada, kai galėtų ir būti laisvo laiko, o žinant jį ir jo gyvenimą laisvas laikas atsiranda LABAI RETAI. Nebūtų bugų? Jeigu ką Volkas pagrinde ir parašė modą, prisijungimo sistema buvo jo daryti, o ne Brito. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Matau jog čia vyksta diskusijos, todėl paklausiu. O kaip bus su rekordo siekimu. Kada jis bus nukeltas ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri atnaujinimai, ypac galimybė peržiūrėti kiek, koks žmogus priėmė iškvietimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai :) Taip ir toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Njum mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   2 nariai

×
×
  • Kurti naują...