Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dominyko_Atsarga

[PADĖKIT] Problema su SA:MP.

Rekomenduoti pranešimai

Pagalbos prašymo anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: D'M 

2. Kokios pagalbos jums reikia: Taigi, persirašiau samp, neturiu jokiu modu, viskas švaru, ir vistiek crash gaunu. :\

3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) - 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk, išinstaliuok GTA ir SA;MP, ir kaip instaliuosi pakeisk įrašymo folderio pavadinima, būna Rockstar game, aš kaškaip taip, ir pridėk kokia raide, ar ką, tada gal nebecrashins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk, išinstaliuok GTA ir SA;MP, ir kaip instaliuosi pakeisk įrašymo folderio pavadinima, būna Rockstar game, aš kaškaip taip, ir pridėk kokia raide, ar ką, tada gal nebecrashins.

 Gerai ,einu pabandyt, jei padės gausi like.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk daryti taip: eini ant savo samp ikonos, spaudi desini peles klavisa, eini i properties, pasienki compactibility. Ten kur parasyta compactibilyti mode, po apacia, prie run this program in compactibility mode for uzdedi varnele ir kai leis pasirinkti is tos lenteles, pasirink antra nuo virsaus. Bent man padejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pabandyk daryti taip: eini ant savo samp ikonos, spaudi desini peles klavisa, eini i properties, pasienki compactibility. Ten kur parasyta compactibilyti mode, po apacia, prie run this program in compactibility mode for uzdedi varnele ir kai leis pasirinkti is tos lenteles, pasirink antra nuo virsaus. Bent man padejo.

einu išbandyt, jei no crash bus, gauni repu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

einu išbandyt, jei no crash bus, gauni repu.

Jei ir tai nepadejo, bandyk forume ieskot anticrash, nes nezinau kas tada gali buti :/.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema galite rakint, jau pats paspaudeliojau daug ko, ir jau veikia, ačiū kad bandėt padėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tema rakinama


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...