Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Henric_Murlas

henric ;? Naujoko atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Tai vat, sveikinuosi su visai šio serverio žaidėjais ir žmonėmis kurie skaito mano atsiliepimą. :)


 


Serveris iš tikrųjų patraukė savo unikalumu t.y Las Venturas miestu, kurio nelabai yra Lietuvos SA-MP istorijoje, taip pat naujoviškomis sistemomis, mapp darbais bei dideliais atnaujinimais, kurie labai traukia žaidėjus į šį serverį. Buvau nusprendęs jog SA-MP'o iš vis nebežaisiu, nes atsibodo serveriai kurie yra San Fierro bei Los Santos miestuose, bet pamatęs šį serverį mano nuomonė pasikeitė, tad nusprendžiau čia užsiregistruoti ir pradėti žaisti, nesigailiu jog padariau šį veiksmą. Šaunu jog serverio savininkai taip rūpinasi savo serveriu dėl pačių žaidėjų, o ne dėl pinigų.


 


Serverio žaidėjai yra draugiški, bet užsiregistravęs parašęs kelis kartus į /adminams nelabai sulaukiau pagalbos, po kiek laiko vienas atvykęs į VM sulaukiau pagalbos. Šiek tiek nustebau jog serveryje žaidžia ne tik vaikinai, bet ir merginos. ;o Na tęsiu pasakojimą toliau, taigi, pagalbos sulaukiau iš Deimantes_Mielos, jį pasirodė draugiška, bendraujanti, tad viską paaiškino ir štai aš jau su tr. priemonių teises (žaidime :D). :)


 


Tai vat, dėkui, kad skaitėte, gal įdomų, gal nuobodų pasakojimą apie serverio atsiliepimą. :)


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu jog tau patiko mūsų serveris bei jo unikalumas. :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...