Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


LioneI_Messi

Visas Vierhas Mantas_Exit Lucchese direktorius :D

Rekomenduoti pranešimai

ANKETA:
1. Vardas_Pavardė:Lionel_Messi
2. Apie ką jūsų video klipas: Nu ka Chebrantas Mantas_Exit pasiulė susitikti SM autobusų stotį ir pakalbėti Kas (Adminas) tas mane į Ach
3. Jūsų klipo URL:

 

Susitarėm 17H nu ka neatėjo teko pafilmuoti :)

Čia 17:01

 

 

 

Čia 17:04 Dar nėra jo :D

 

 

 

Nu ir paskutinis 17:11

 

 

Nu ka verhantas toks Kietas matai dauguma žaidėju laidiniai yra bandė paahuelinti Lucchese direktorius gg jam :) dar 18metų,bet trohala...

 

 

 

 

  • Patinka 26

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai va kodėl nuo jo trenkia šūdais.. Apsitriedes iki kulna..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Triohala totali :DD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi jis "su BMW buvo atvažiavęs, ir tave sumušo." :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"Va mesis kovotas" - pisk *Myliu Las-Venturas.lt* . Nužudė :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi jis "su BMW buvo atvažiavęs, ir tave sumušo." :DDDDD

 

Sentinel modas..

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl žaidimo nori razborų eit, apgailėtina.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ė tu *Myliu Las-Venturas.lt* ereli, kad jau toks axuel tai į Kretinga prilėk suski tu *Myliu Las-Venturas.lt*. Va tokių daunų tai *Myliu Las-Venturas.lt* mažiau Lietuvoj yra, axuet kai *Myliu Las-Venturas.lt* jis vienas jūs 3 ? Tu *Myliu Las-Venturas.lt* sūtrauka, ne tau čia eit tokias temas kurti, nes *Myliu Las-Venturas.lt* tave taip nesunku nuleisti galima, kad geriau pridusk. Nu tu *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*, nervus gadini ir viskas, daugiau nieko matyt nieko ir nesugebi. Atvaryk į kretingą kietuoli tu *Myliu Las-Venturas.lt*, greitai būsi nuleistas.

Redaguota nario Dwyane_Morreti
Netinkama kalba + įžeidimai [ įspėtas ]
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ė tu *Myliu Las-Venturas.lt* ereli, kad jau toks axuel tai į Kretinga prilėk suski tu *Myliu Las-Venturas.lt*. Va tokių daunų tai *Myliu Las-Venturas.lt* mažiau Lietuvoj yra, axuet kai *Myliu Las-Venturas.lt* jis vienas jūs 3 ? Tu *Myliu Las-Venturas.lt* sūtrauka, ne tau čia eit tokias temas kurti, nes *Myliu Las-Venturas.lt* tave taip nesunku nuleisti galima, kad geriau pridusk. Nu tu *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*, nervus gadini ir viskas, daugiau nieko matyt nieko ir nesugebi. Atvaryk į kretingą kietuoli tu *Myliu Las-Venturas.lt*, greitai būsi nuleistas.

neprakaituok taigi tu kiets esi nesimaudes visas juodas .. Bugis

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ė tu *Myliu Las-Venturas.lt* ereli, kad jau toks axuel tai į Kretinga prilėk suski tu *Myliu Las-Venturas.lt*. Va tokių daunų tai *Myliu Las-Venturas.lt* mažiau Lietuvoj yra, axuet kai *Myliu Las-Venturas.lt* jis vienas jūs 3 ? Tu *Myliu Las-Venturas.lt* sūtrauka, ne tau čia eit tokias temas kurti, nes *Myliu Las-Venturas.lt* tave taip nesunku nuleisti galima, kad geriau pridusk. Nu tu *Myliu Las-Venturas.lt* *Myliu Las-Venturas.lt*, nervus gadini ir viskas, daugiau nieko matyt nieko ir nesugebi. Atvaryk į kretingą kietuoli tu *Myliu Las-Venturas.lt*, greitai būsi nuleistas.

Taigi jie su BMW keturiese atvažiavo. ( mantas )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

neprakaituok taigi tu kiets esi nesimaudes visas juodas .. Bugis

Kietas už laido ? Axuet esi, jeigu jau taip sugebi forume reikštis, temas kurti tai būk kietas ir iki tos kretingos atlėk ? Nejaugi sunku pinigėlių sukišti ? Tu juk erelis, nu tai atlėk *Myliu Las-Venturas.lt* temų čia dalbajobiškų nekūręs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kietas už laido ? Axuet esi, jeigu jau taip sugebi forume reikštis, temas kurti tai būk kietas ir iki tos kretingos atlėk ? Nejaugi sunku pinigėlių sukišti ? Tu juk erelis, nu tai atlėk *Myliu Las-Venturas.lt* temų čia dalbajobiškų nekūręs

 

Tai jeigu taip reiškies, tai pats ir atlėk. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kietas už laido ? Axuet esi, jeigu jau taip sugebi forume reikštis, temas kurti tai būk kietas ir iki tos kretingos atlėk ? Nejaugi sunku pinigėlių sukišti ? Tu juk erelis, nu tai atlėk *Myliu Las-Venturas.lt* temų čia dalbajobiškų nekūręs

Šok ant rambina ir lėk į šiaulius o kas tau jaunam? nesinervuok žinau,kad dėjei visas viltis į ji :D nu nebelysk jam į subine taigi Pavaduotojo negausi :l

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jis vienas o jūsų bbz kiek :D messi adresą numesk aš kada privažiuosiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai jeigu taip reiškies, tai pats ir atlėk. 

Ot *Myliu Las-Venturas.lt*ui man lėkti ? Ne aš čia reiškiuosi, ne aš pradedu. Ten kai jūsų 3 ar 4 labai jau kieti primetat, į kretingą atsivilktumėt, tai ne tik kad Messis, bet visa jūsų ,,Yardies" ,,MAFIJA" būtų subaladota .

 

 

Šok ant rambina ir lėk į šiaulius o kas tau jaunam? nesinervuok žinau,kad dėjei visas viltis į ji  :D nu nebelysk jam į subine taigi Pavaduotojo negausi :l

 

*Myliu Las-Venturas.lt* man jam nardyti, jeigu aš mafijos pavaduotojo nė nebenoriu ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ot *Myliu Las-Venturas.lt*ui man lėkti ? Ne aš čia reiškiuosi, ne aš pradedu. Ten kai jūsų 3 ar 4 labai jau kieti primetat, į kretingą atsivilktumėt, tai ne tik kad Messis, bet visa jūsų ,,Yardies" ,,MAFIJA" būtų subaladota .

 

Neatplyša lūpos nuo šaukimo? Taigi tu čia pradėjai keliotis, tai tu ir atvaryk į tuos šiaulius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ot *Myliu Las-Venturas.lt*ui man lėkti ? Ne aš čia reiškiuosi, ne aš pradedu. Ten kai jūsų 3 ar 4 labai jau kieti primetat, į kretingą atsivilktumėt, tai ne tik kad Messis, bet visa jūsų ,,Yardies" ,,MAFIJA" būtų subaladota .

:D tu taip neprakaituok pričiom ta mafija? jis norėjo bet neatėjo ir viskas... beje nuo kada šeis laikais vaikšto po viena?:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ot *Myliu Las-Venturas.lt*ui man lėkti ? Ne aš čia reiškiuosi, ne aš pradedu. Ten kai jūsų 3 ar 4 labai jau kieti primetat, į kretingą atsivilktumėt, tai ne tik kad Messis, bet visa jūsų ,,Yardies" ,,MAFIJA" būtų subaladota .

 

Jeigu tas tavo Mantas nebūtų patriochinęs, jis irgi būtų atvažiavęs su savo tuo aprūdyjusiu BMW, ne vienas.. Duodu 100 % !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neatplyša lūpos nuo šaukimo? Taigi tu čia pradėjai keliotis, tai tu ir atvaryk į tuos šiaulius

Sako atvaryk :D adresą numesk, nes nežino kur varyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Krč aš tai su Messiu norėčiau gyvenime susitikti, tik ,kad Vilniuje gyvenu, nežinau ar leistu pernakvoti :D


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ot *Myliu Las-Venturas.lt*ui man lėkti ? Ne aš čia reiškiuosi, ne aš pradedu. Ten kai jūsų 3 ar 4 labai jau kieti primetat, į kretingą atsivilktumėt, tai ne tik kad Messis, bet visa jūsų ,,Yardies" ,,MAFIJA" būtų subaladota .

 

 
 

*Myliu Las-Venturas.lt* man jam nardyti, jeigu aš mafijos pavaduotojo nė nebenoriu ? :)

Mafija Yardies tu gal sentineli uzsimodink i bmw ir atlek i tos siaulius *Myliu Las-Venturas.lt* velnias

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D tu taip neprakaituok pričiom ta mafija? jis norėjo bet neatėjo ir viskas... beje nuo kada šeis laikais vaikšto po viena? :D

O tai *Myliu Las-Venturas.lt*ui čia stumti, jeigu jis vienas, o jūsų 3 ar 4 ?

 

Neatplyša lūpos nuo šaukimo? Taigi tu čia pradėjai keliotis, tai tu ir atvaryk į tuos šiaulius

Aš net nešaukiu, gana ramiai kalbu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Apgailėtina.. Dėl žaidimo santykių aiškinti irl? Siūlau psichologų pagalbą, daugiau nieko jums pasiūlyt negaliu.


  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...