Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Domas_Norman

Domas Electro atsiliepimai

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. taigi aš esu naujokas serveryje. Kaip aš atsiradau čia? Man čia ateiti pasiūlė draugas. Iki tol žaidžiau L**.LT Serveryje. Net negalvojau ten žaisti, bet tiesiog, užėjau. Mes abu pažiūrėjome apmokymus ir kt. Išsinuomavome mašiną ir važiavome į parduotuvę, kipską nusipirkti reikmenų. Vėliau nuvažiavome išsilaikyti teisių. Kuo mane patraukė šis serveris? Na, čia yra pakankamai žaidėjų, visi geri padeda. Dar čia naujas miestas, pirmą kartą čia žaidžiu. Dar atkreipėme dėmesį, kad čia labai daug mapp darbų. Tikrai dar kiek žaidžiau nemačiau non-rp ir visų kas geriausia, labai visko daug prikurta naujokams. Tikrai sename serve ten teisias naujokai galėdavo išsilaikyti tik su admin, vip pagalbomis. Na tai tiek, manau čia dar žaisiu ilgai ir daug ko pasieksiu.


 


Ačiū, kad skaitėte :)


 


Electro Domas


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nėra toks serveris, kuriame nėra Non-Rp, vistiek kiekviename serveryje atsiranda tokių žaidėjų kurie nori šiaip „pasidraskyt“ per miestą, pašaudyt, bet čia tai ilgai nesitese, kiekvienas blogiukas kuris atėjo pažaist dėl šių priežasčių būna įkalintas į kaleimą ir turi laiko apmąstyt ar toliau taip daryt ar ne. Smagu, kad pasirinkai Las-Venturas.Lt serverį ir linkių sėkmės žaidime. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nėra toks serveris, kuriame nėra Non-Rp, vistiek kiekviename serveryje atsiranda tokių žaidėjų kurie nori šiaip „pasidraskyt“ per miestą, pašaudyt, bet čia tai ilgai nesitese, kiekvienas blogiukas kuris atėjo pažaist dėl šių priežasčių būna įkalintas į kaleimą ir turi laiko apmąstyt ar toliau taip daryt ar ne. Smagu, kad pasirinkai Las-Venturas.Lt serverį ir linkių sėkmės žaidime. :)

Sveikas, šis serveris tikrai įpatingas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...