Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Deividas_Britas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

 

manau, jog didelę įtaką serveryje daro pagr. administracija, manau aš pats nenorėčiau žaisti serveryje kuriame man nepatiktų pagr. administracijos elgesys, todėl norėčiau sužinoti jūsų nuomone apie mane, ką reikėtų keisti ir pnš.

 

Prašau, nekiškit čia skriptinimo ir atnaujinimų, kalbu apie savo elgesį serveryje, skype.

Labiau laukiu blogų, nei gerų nuomonių.

 

Ačiū.

 

p.s. už netinkamus pranešimus, savo bajerių skaldymą - bausiu, GRIEŽTAI.

  • Patinka 17

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau man tu nelabai patinki, bet dirbi tai gerai negaliu nieko neigiamai sakyti apie skriptinimą

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip žmogus esi geras,bet ir kaip skripteris esi tobulas.Kiek esu bendravęs su tavimi per skype tai matosi ,kad tikrai stengiesi dėl serverio

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:lol: Šitas , mėgsta serverį ignoruoti , bet vis dėl to skypėj atrašo.


Malons čiūvelis.


  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas OK.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siaip tai viskas gerai, gal tiesiog maziau ignoruok zaidejus pvz paraso sveikas Britai, tu ten atrasyk dvi raides sv ir nulek, supranti, o kai pasisveikin zaidejas ir nieko negauni tai irgi gruzas bum tam kuris demesi rodo, o siaip britas paprikolas esi zmogus viskas čiki piki.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

GERAS DRG VISU LAIKU, GERAS PASNEKOVAS PER SKIPE, KARTAIS PAPRIKOLINAM KRS NU ZODZU PATS SUPRANTI :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką žinau man tu nelabai patinki, bet dirbi tai gerai negaliu nieko neigiamai sakyti apie skriptinimą

Va tą ir noriu sužinoti kuo aš nepatinku žaidėjams. Seniau pamenu dar su tavim dirbdavau PD, esi sakęs smagu taip pažaisti, o iš niekur nekęsti nepradėjai, vistiek nuo kažko.

 

 

:lol: Šitas , mėgsta serverį ignoruoti , bet vis dėl to skypėj atrašo.

Malons čiūvelis.

 

Patikėk manim, kai +2000 kontaktų ir dieną ~800 online būna floodas susidaro ir dar koks.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prikolnas :D. Man patinka kai su tavim invį gaudėm :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Swx, čia aš, krč mldc moki juokaut nes žinai kad nieko tau nebus, todėl prikolini ir visiem yra smagu, kalbėjom šiektiek ts, iš balso sprendžiu kad nesi žiauriai pasikėlės o tiesiog mldc vaikinukas


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neturiu nieko prieš, viskas ok ;) Nebendraujam, tad nieko negaliu pasakyti ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu šiaip pakėlęs serverį iš pelenų esi l;;d. Neesu bendravęs daug.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Darbštus, bet tavyje blogiausia savybė tai ignoras, jai tu tuom žmogumi nesidomi, paprastai ji ignorini ir neikarto neatrašai į A.Ž, arba į skype. Papraščiausiai ignor. Uždaras, nenori su žmonėm ateit į Teamspeka pakalbėt, pažiurėt kas naujo, kaip visiem sekas, ką reiktu ištaisyt ir kt, gal balsą nenori viešint nežinau.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per TeamSpeaką kai šnekėjom tai malačius. Miela bišk panervina. Scripteris geras , svarbu daro atnaujinimus. Rytis_Gta draugas.. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip maladiec, bet per daug Ignor pas tave.. neina nieko paklausti, dėl sk jau tau rašiau 31d. tu pažiurėjai sms bet nieko neatrašei negražinai..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

hahaha tas rimts 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatinki dėl vieno dalyko serveryje ignoruoji žaidėjus, naujokams duodat tą GT modą ir savo nuosavą tr priemonę. O mums seniokams tai apie tai pasvajot. Stengiatės vien dėl naujokų, o seniokai leavina servus kaip Deividas_Paška ir t.t... Manau supratai ką turiu omenyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau viskas yra labai šaunu,gerūs atnaujinimai,serveris prižiūrimas.. :)


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neignoruotum labiau bendrautum su žmonėm viskas būtų čiki piki ,o dėl scripto darbų dirbi tikrai gerai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Va tą ir noriu sužinoti kuo aš nepatinku žaidėjams. Seniau pamenu dar su tavim dirbdavau PD, esi sakęs smagu taip pažaisti, o iš niekur nekęsti nepradėjai, vistiek nuo kažko.

 

 

 

Ačiū, kad priemei kritiką, nes galvojau čia parašęs gausiu žinutę, aš *Myliu Las-Venturas.lt* ir pnš

 

Malonu, kad taip čia atsakei, bet tu man pradėjai nepatikti, kad serveryje biškį ignoruoji žaidėjus. Seniau taip pamenu buvo aišku, bet per savininko skelbimo komandą tu rašydavai nesamones. Galbūt didžiausia man tavęs nekentimo problema buvo ta, kad tu su Ponu_Kentu lb draugavai, Team Speak'e lb su juo sedėdavai aš galvojau jau jūs labai geri draugai ir kaip jis pildė į Policijos Dep. Direktorių aš galvojau čia bus tavo darbas, kad jis patektų, bet pasirodo tu esi jo klasiokas ir čia kvailam aišku, kad kiekvienas savo draugą aprūpina viskuom, net pats galiu atvirai pasakyti, kad buvę tokių atvėju, kad savo draugams palengvindavau apklausas į darbą, kai tuo metu sedėjau Policijos valdžioje

        Pamenu dar nesenai tave įžeidžiau pasigailėjau irgi, nes aš matau, kad kuo toliau tu toks nesidarai labai man ir įkyrus, net kartais norisi prie tavęs ateiti pasakyti Sveikas kaip sekasi nors ir pasisveikinu visalaiką per teisėsaugos raciją per vip pokalbių čhatą,o šiuo metu aš esu labai patenkintas dėl tavo skriptinimo, dabar irgi nesamonę parašiau pradžioje, kad tavęs nemėgstu, bet dabar parašiau, kad pradėjai patikti, o pirmai dėl to parašiau, kad nemėgstu, nes galvojau atsakysi, kad aš *Myliu Las-Venturas.lt* ir pnš, bet aš matau, kad galima rasti bendrą kalbą. Man labai patiko tuo metu kaip PD kartu dirbdavome aš taip gerai jaučiausi su tavimi, nes galėjau parodyti savo įgudžius teisėsaugoje, o manau tai tikrai vertėtų, nes galbūt kažkada žinosi, kad aš esu teisėsaugoje patyręs ....................   

        Tai tiek norėjau pasakyti, nes matau tavo atsakymas buvo geras į mano nuomonę apie tave

 

Žodžiu nenoriu nusišnekėt nepyk už klaidas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatinki dėl vieno dalyko serveryje ignoruoji žaidėjus, naujokams duodat tą GT modą ir savo nuosavą tr priemonę. O mums seniokams tai apie tai pasvajot. Stengiatės vien dėl naujokų, o seniokai leavina servus kaip Deividas_Paška ir t.t... Manau supratai ką turiu omenyje.

Dėl to GT modo nesutinku! Aš jo beveik išvis neduodu, o ypač naujokams. Jei jį ir duodu, tai vėlai naktį, kad nebūtų daug nukentėjusių. Esu davęs GT gal tik ~5 žmonėms.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Seniau nepatikai nė trupučio, bet dabar pasitaisei, priešingai nei Invis tu bendrauji žaidime su žaidėjais kas yra labai gerai, nors ne visada padedi žaidėjam, bet vis gerai, kad aktyvus, bet gražiau elkis per /vch, nes jei paprašo pagalbos pasiunti kur nors toli :D ir taip žaidime linkęs atrašyti tik adminam per /ach, nes per /vch nemačiau normaliai bendraujant

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl to GT modo nesutinku! Aš jo beveik išvis neduodu, o ypač naujokams. Jei jį ir duodu, tai vėlai naktį, kad nebūtų daug nukentėjusių. Esu davęs GT gal tik ~5 žmonėms.

Vakar ar užvakar naujokas važinėjosi su GT modu. Dar tu buvai ant stogo su minigunu vos nesulesei mašinos ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...