Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Deividas_Britas

Rekomenduoti pranešimai

Vakar ar užvakar naujokas važinėjosi su GT modu. Dar tu buvai ant stogo su minigunu vos nesulesei mašinos ;D

Dar kol nebuvau serveryje jau šis asmuo turėjo GT rėžimą, kadangi tai yra asmuo kuriam norėjo Karolis aprodyti savo serverį ir aprodyti visas sistemas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dar kol nebuvau serveryje jau šis asmuo turėjo GT rėžimą, kadangi tai yra asmuo kuriam norėjo Karolis aprodyti savo serverį ir aprodyti visas sistemas.

O kodėl negauna seni žaidėjai to GT modo pasivažinėt.. Mačiau senus žaidėjus kurie važinėjos tik SPD nariai daugiau nesu matęs.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serveryje labai ignorini;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nors ir pagrindinis administratorius, tačiau visiškai neužrietęs nosies, kaip kad dažniausiai būna.

Paprastas bei nuoširdus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na bendravęs nesu,bet manau tikrai esi linksmas,gabus vaikinukas puikiai skriptini, biški ignorini kartais, kažkaip man invis labiau patinka nei tu :D jis kažkaip lyg nuoširdžiau su žaidėjais elgesi ,kažkas tokio ,bet manau kad esi mldc (y)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kaip matau serveryje , esi toks prikolnas , linksmas , viskas Ok yra :D Stengiesi nu mldc :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nelabai patinka tas, kad esi - (at) labai pasikėlę. Labai mėgsti ignoruoti ir pnš tai siųlau tau labiau kreipti dėmėsį į žaidėjus, o taip esi mldc, atnaujinimai kaip visad geri. :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip esi tikrai mldc, bet galėtum mažiau naudoti čytų.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Biškį per daug apie by**us rašinėk :D Šiaip rimtas, bet kaikurie prikolai mediniai -.-


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi puikus scripteris. Tau trūksta, tik vieno dalyko. Bendravimo su serverio žaidėjais. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Per daug ahuelina invis tipo banda pizdavoti jam pasakai bana deda užpisa dėl to tas pats su britu :/ ir taip prašau,kad padarytu kažka,kad bazei nelagintu niekas nereguoja 2 savaites  :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na nežinau šiaip visada atrašo, mldc, rūpinasi serveriu, bet taip ir negražino mano narkotikų -_-

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

pagal mane esi normalus ciuvakas, bet galetai labiau uzsiimt prie senbuviu kurie turi 100k xp + ,o naujokus palikt vipams ar adminams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad srw nlb būni padėtai žmonėms ir t.t darytai dažniau eventus būtai tikrai geras.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stumikas... :D Smagu būdavo pakalbėt su tavim,pasiklausyt prikolų  ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

NEPARDAVINEK ADMINU

 

Su tuo sutinku 100%. Prisirenka po to visokių begalvių, kurie ten kreditus užsisakė iš mamos telefono jai nematant ir daro nesąmones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu Sveikas,Deividai. Ištikrųjų nežinau ar pyksi ar ne bet pradžiai mums nesigavo normaliai pabendrauti.

 

 

Pykomės, bet dabar manau viskas normaliai. Serverio pradžioje kaip tik atėjai į serverį , aš paprašiau tavęs pagalbos dėl namo. Turbūt prisimeni, tas namas neturėjo pickup'o,o aš jo labai norėjau. Vienu žodžiu kiek pamenu sakei jog susitarsim dėl namo, bet taip ir nesulaukiau atsakymo. Po savaitės galbūt ,o gal ir daugiau šalia mano norimo namo atsirado dar vienas namas. Jis buvo tavo. Sau pasistatei namą, o šalia buvo mano norimas namas,bet taip jo ir negavau. Ką padarysi.

 

 

Dar galbūt nepatinka jog pykomės dėl smulkmenų. Pavyzdžiui parašiau skelbimą ir tu mane užtildei jog visi lygūs. Nors ten ir buvo pagalbą naujokams, man vistiek pasidarė pikta. Atrodo stengiesi dėl serverio ir vo, mute.. Iš Invio tokių dalykų nesulaukdavau apart skatinimų. 

 

 

Kas dar čia, šiaip pradžiai pasirodei labai linksmas žmogus, tos nesąmonės per /pran ir t.t. Aš asmeniškai irgi laisvę jaučiau ,nes tuo metu visi galėjo rašyti ką nori ,pasijuokt ir t.t. Bet buvo atsitikę jog tavo tas visas rimtumas baigėsi ir gavau vieną vakarą 2 Laikinus banus :D Aišku ,ačiū jog atbaninai. Bet tada pasidariau išvadas jog geriau tau į akis nelyst nes gali būti neprognozuojamas.

 

 

Ir galiausiai noriu pasakyti jog pradėtumėt žiūrėti į prižiūrėtojus. Jie stengiasi dėl serverio ,bet žaidime tokių dalykų kaip pramogų retai sulaukia. Iš jų norimas tik darbas, bet jokių privilegijų papildomų net negauna. Kalbu ne vien apie save, bet ir apie kitus prižiūrėtojus. Aš galiu dirbti ir be pramogų ,atrasiu laiko visada sau , bet apie kitus irgi pagalvoti siūlau. Tie kurie stengiasi ir nori toliau siekti serverio naudai. Ypač Senbuviai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš dalies , esi šaunus pacanas , tikrai , čia mano nuomonė , bet iš kitos pusės , daug girdžiu neigiamu atsiliepimų apie tave.


 


Suprantama , gal tavęs nemėgsta dėl to , kad kartais pasiunti ką nors , ir pan , bet aš nežinau ar kitaip įmanoma , kaip tarkim 100 žaidėjų prašo pagalbos , na ir tvarkoi jeigu tvarkingai ir gražiai rašo , o įra vaikų kurie nesupranta , kad kaikuriose situacijose jie patys kalti ir toliau pradeda įkyrėti , dėlto galbūt nervai ir pareina ir pasiunti ar ignoruoji.


 


O šeip , mldc esi , pagal balsą ir bendravimą kiek esu girdrėjęs ir būtų įdomu pabendraut su tavim NE SERVERIO REIKALAIS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi mldc, stengiesi dėl serverio, padedi, kartais paignoruoji, bet juk tu žmogus, o žmonių tobulų nėra, tik per dažnai manau miniguną čiumpi į rankas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc esi, bet kartais ignoruoji žmones per daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tavęs TeamSpeake nematęs (Nes pats retai būnu) Bet serveryje matau dažnai kaip visi sako ,kad pernelyg ignoruoji žmones ,bet serveriu rūpiniesi gerai skriptai labai geri daugiau nieko negaliu pasakyti :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc esi, bet kartais ignoruoji žmones per daug.

o tai *Myliu Las-Venturas.lt* ka tie adminai veikia kurie atsakingi uz pagalba ? Prisiperka tu adminu visokie ten *Myliu Las-Venturas.lt*... tik del saves, o padet tai retas sugebes. Tiek adminu ir butent jis turi padet? Taigi skripteris yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip esi normalus, bet... Invis sako, kad serverį kuriam mes ir mūsų įdėjos... Tai mūsų net yra neskaitomos. Tai serveris tampa lygiai kaip to ryžo. Parašo tik dėl postu. Aišku turėtum reaguoti į mūsų norus ir kažka daryti. Nes tarkim tralistai. Nu logiškai pagalvok kada jie buvo keičiami? pd,taksi,mech,radistai keičiasi kaip reikia o tralistai? Nuo serverio isikūrimo kokie buto tokie liko. Ir tai viena sistema padariai (/tisrasas), kūrį ir taip turi savo klaida. Manau tau reikėtu keisti ne tik tuos darbus, bet ir kitus. O dabar apie bendravima... Problema tokia, kad su tavim neeina susisiekti.. Aš tarkim neturiu nei tavo skype nei ką. O šiaip norėčiau pasiulyti kelias įdėjas.. Problema tame, kad jei neturi tavo skype jie rašo Invui o Invis sako, kad jis ne Britas, va tai ir nesąmonė. O taip sakau esi normalus. Pradėk klausyti žaidėjus ir jų idėjas ir sulauksi daugiau teikiamu nuomoniu apie tave, nei neigiamu. Sekmės tau darbe. TRALISTAI LAUKIA ATNAUJINIMU!!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skypėj kiek esu kartų rašęs nei karto negavau atsakymo, o šiaip esi šaunuolis ir puikiai atlieki savo darbą. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...