Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Deividas_Britas

Rekomenduoti pranešimai

na manau biski stumi bei ignoruojantis kartais,o kita tai mldc,bei ziurek ir i idejas,ne tik bugus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu ka galiu pasakyti geras pagr administratorius esi,darai gerus atnaujinimus,apie tave blogo nemanau,kartais pajuokauji :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

mano drg,paprašau unbaną suveikia,nu maladėc. o šiaip tai gal ir zjbs,pagirtina atnaujinimai daug geresni nei volko ar hygo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis ypač geri atnaujinimai. Kažkaip nuo pradžių patikai, nes nematytas toks, ir su gera patirtimi :) Taip ir toliau Britai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kartais per daug karčiuojasi pvz. per kokius serverio eventos xD, o šiaip mldc esi ir puiku, kad dabar tu esi, o ne Volkas tuo labiausiai džiaugiuos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiek bendravom po Invio prikolo atrodei rimtas , sakei visada atrašai kai kam reikia pagalbos , bet po paskutinio mūsų susirašinėjimo aš tavęs gal 3 ar 4 kartus prašiau pagalbos tu man taip ir neatrašei ..

 

Kai jau su įžeidimais parašai tai tu iškart atrašai , o kai ramiai prašai pagalbos tai iš tavęs jos nesulauki [bent aš nesulaukiau] , o poto pykstat , kai jus įžeidinėja ar tiesiog apkalbinėja ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ištikruju dar neesu su tavimi bendraves nei per skype nei per niekur, bet tikrai manau ir matau kad tu stengiesi dėl šio sėrverio ir manau tikrai esi mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na manau tu tikrai darai didelę įtaka serveriui savo gerais script darbais, esu geras žmogus, tik jeigu dažniau būtum pačiam serveryje ir darytum eventus būtus pasakiškas administratorius serverio :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maladec per skype visąlaiką atrašai, tik kartais per daug rimtą primeti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas butu mldc jei tikrintum klanu papeikimus

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras žmogus,tik labai ignoruojantis,ne tiek kiek per skype bet panašiai ir serve.O dėl darbų tai neturiu nieko blogo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

iš pradžių galvojau normalesnis kol pradėjai bjauriai elgtis, o šiuo momentu tu pradėjai taisytis į gerąją pusę :)  Dar prisimenu kai stumei ant mūsų, mes atgal ir ištikro, tu buvai labai piktas, net nesužinojom dėl ko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip esi normalus, bet... Invis sako, kad serverį kuriam mes ir mūsų įdėjos... Tai mūsų net yra neskaitomos. Tai serveris tampa lygiai kaip to ryžo. Parašo tik dėl postu. Aišku turėtum reaguoti į mūsų norus ir kažka daryti. Nes tarkim tralistai. Nu logiškai pagalvok kada jie buvo keičiami? pd,taksi,mech,radistai keičiasi kaip reikia o tralistai? Nuo serverio isikūrimo kokie buto tokie liko. Ir tai viena sistema padariai (/tisrasas), kūrį ir taip turi savo klaida. Manau tau reikėtu keisti ne tik tuos darbus, bet ir kitus. O dabar apie bendravima... Problema tokia, kad su tavim neeina susisiekti.. Aš tarkim neturiu nei tavo skype nei ką. O šiaip norėčiau pasiulyti kelias įdėjas.. Problema tame, kad jei neturi tavo skype jie rašo Invui o Invis sako, kad jis ne Britas, va tai ir nesąmonė. O taip sakau esi normalus. Pradėk klausyti žaidėjus ir jų idėjas ir sulauksi daugiau teikiamu nuomoniu apie tave, nei neigiamu. Sekmės tau darbe. TRALISTAI LAUKIA ATNAUJINIMU!!!!

Patikėk manim, kiekvieną update paruošęs dar einu įdėjas perskaityti, tačiau dabar labai retai kada eina rasti tokių įdėjų kurios tikrai vertos dėmėsio.

 

p.s. dar vienas atsakymas visiems - kodėl ignoruoju skype? Todėl nes dažniausiai aš gaunu tokias žinutes „Sveikas“, „Esi?“ ir panašiai, todėl jeigų būnu užsiėmęs neturiu laiko daug rašinėtis, parašius pilną bėdą atsakymas beveik visada gaunamas.

 

AČIŪ VISIEMS!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kolkas mano atžvylgiu esi labai geras pgr. administratorius, norėtusi biški daugiau bendravimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiauriai geras rDj, o geras rDj turi visas geras bendravimo savybes.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi saunuolis bet reiketu atnaujinti kazka jau o siap retkarciais susitinkam pasnekem toks bendraujantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi saunuolis bet reiketu atnaujinti kazka jau o siap retkarciais susitinkam pasnekem toks bendraujantis

"Reiketu kažką atnaujinti" šiaip atnaujinimus dar labai dažnai ir labai daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė apie tave yra scriptiškai scriptiška :D Tiesiog esi nerealus scripteris :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mlcd esi, prie bazara nors ts dažnai nematau, bet numanau... nu kžn manes neignorini nes nei rašau tau nei ka :D bet scripteris tai žr geras :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi mldc, toks paprastas, gerai dirbi su modu. Karolis tikiuosi nenusivylė kad tave pasirinko. Taip ir toliau. Sėkmės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu kalbant rimtai, tai BŪTENT TOKIO ŽMOGAUS AŠ IR IEŠKOJAU VIETOJE VOLKO, darbo (atnaujinimų, klaidų taisymo) prasme yra viskas labai gerai, atnaujinimai dažni, jų yra daug, serveris velniškai pasikeitė per tuos keletą mėnesių... Na, o dėl visų kitų dalykų - paliekam spręsti žaidėjams.

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ištiesu mldc vyras, daug daro serveriui! Nėr ką čia blogo sakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas Okey. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malačius esi, Scripteris tobulas. Tik Niekada nepamiršių tavo tų nesamonių kaip per kekvieną Lucheese grobimą, ateidavai su INV ir Minigunu, ir visus išaudydavai, tai čia būtų vienintelis prašymas. nebedaryk tokių nsmn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...