Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Deividas_Britas

Deividas_Britas

Rekomenduoti pranešimai

http://www.gta-online.lt/v3/threads/spectate-bugas.16733/

 

Nenoriu čia reklamuoti, bet Britas paprašė numesti temą kažką su /stebeti taip ir nesupratau ar šios temos ieškai :D

 

Galbūt numesiu daugiau linkų, tai gal tau faina bus pasižiūrėti :D

 

Faina paskaičiau kaikurias tavo temas 2011 metais 

 

http://www.gta-online.lt/v3/threads/vlogai.12359/

Tai neprašiau aš parašyti /stebeti komandos aš prašiau pagalbos, o tai žmogiška. :)

 

Ooo ir vlogų tema, pamenu net GO fb puslapį rašė, kad "mano vlogai" ten.:D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip žmogus esi geras,bet ir kaip skripteris esi tobulas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu žodžiu, suprantu mėgsti kartais tu pajuokauti, bet būna momentu, kad jau per daug varai, ypač kalbant apie šiandiena. Bet šiaip nieko prieš tave neturiu, esi geras skripteris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikutiss,

 

Na ka esu projekte gan neilgai. Visdėlto susidariau šokia tokia nuomonę. Esi tikrai gan geras skripteris. Bet kiap ir prašiai apie skriptinimą "cit". o Šiaip kaip pgr.admin serveryje esi aktyvus tik trūksta veiklos labaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eventų norisi rimtų kokių medžioklės ir panašiai ir šiaip žaidėjam gali padaryti staigmenas pvž netikėtas dalybas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

karose, esi išdykelis, bet mėgsti kartais paignoruoti, man labai patiko su tavimi pabendrauti serverį, patiko kai su Inviu lakstėm nuo tavęs, krč tobuls esi :D. skriptinime irgi nerealus :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai viska darai pagal mane tikrai įnešei geros atmosferos į serverį ir tuo labiau į jo vidų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Elgesis baisus, žinai kodėl? Nes normalus administratoriai neima minigun ir nesprogdina nuosavu tačkų, normalus administratoriai į skype prisijungia bent karta į dieną o ne karta ir metus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprikolini , bet kai prikolina iš tavęs per daug įmi į širdį. Geriau tada normaliai būk serverį ir viskas , nes kartais kai tu pasipizdavoji , tai norisi ir iš tavęs pasipizdavot , bet pagal tave tai negalima 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc čiūvakas, gerai skriptina, na mėgsta paprikolint, na juk pagrindinis, kas jam bus.. Mane vieną kart užmutino 999 999min, dėkui Vidmantas_London, kad atmutino :D Nežinau ką būčiau daręs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tik dabar pradėjau žaisti , bet manau esi tikrai geras Administatorius  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...