Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Deividas_Britas

Rekomenduoti pranešimai

Tu man nesi nieko blogo padarės, tad apie tave neigiamos nuomonės neturiu, tik teigiama, pastebėjau, kad esi labai prikolnas žmogus, nesi užsidares. Gerus atnuajinimus darai, tieisog mldc čiuvelis..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatinki dėl vieno dalyko serveryje ignoruoji žaidėjus, naujokams duodat tą GT modą ir savo nuosavą tr priemonę. O mums seniokams tai apie tai pasvajot. Stengiatės vien dėl naujokų, o seniokai leavina servus kaip Deividas_Paška ir t.t... Manau supratai ką turiu omenyje.

Jis leaveris didysis yra, kiek kartų leavino ? kokis 7 tai tikrai

 

 

 

O šiap britai tau reiktu būt mandagesnem nes jei žaidėjas pradeda, kanors blogo sakyt apie tave tai tu jį dūhu išvadini :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai juokinga darosi, kai kas antras žmogus rašo "ignorini serveryje". Jeigu jums reikia pagalbos, tai rašykit į skype. Jis gal ateina į serverį tik dėl bugų ar "pajausti" tą malonumą, kai žaidi samp, o ne čatinti su kitais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu Sveikas, Kaip ir tavęs nepažystu negaliu daug ką pasakyti. Bet manau apie tave daug ką. Galima greitai pamiršti šitą projektą dėl barnių su tavimi :D, Esi aktyvus tikrai, bet skriptinti jieskai pagalbos ir kitur :D Atsimenu ten kazkokiam webe jieskojai apie /stebeti ar pzu kazko modding.lt ar pns. Greitai sutvarkai serverio bėdas ir nepasiduodi tas svarbiausia. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nieko tu savyje nekėisk koks esi toks ir buk, nes mažai kuriose serveriose pamatysi kaip pagr administracija taip prikolina, pvž su tankais kariauja ir panašiai, na tu esi humoristas ir man tai patinka. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Hmm. Su tavim kai nebuvai pagr adminas bendrauti neteko. Bet galiu pasakyti kai atejai i serveri tikrai daug kas pasikeite tiek atnaujinimu tiek tvarka. Manau kad per daug esi pasikeles nu nezinau kaip sakyti tiesiog atejai ir pradejai savo tvarka vesti net neapsiprates. O taip tai i skype nerasiau tad nieko blogo ir nieko gero neturiu pries tave. Manau sita nuomone neitakos mano zaidimo toliau. Sekmes !


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu Sveikas, Kaip ir tavęs nepažystu negaliu daug ką pasakyti. Bet manau apie tave daug ką. Galima greitai pamiršti šitą projektą dėl barnių su tavimi :D, Esi aktyvus tikrai, bet skriptinti jieskai pagalbos ir kitur :D Atsimenu ten kazkokiam webe jieskojai apie /stebeti ar pzu kazko modding.lt ar pns. Greitai sutvarkai serverio bėdas ir nepasiduodi tas svarbiausia. :)

Prieštarauju. Ieškojo apie /stebeti? :D Kas čia per nesamonė... Nebent iš laabai senai (2011 metų pradžios, kai pradėjo skriptinti). Kas jis būtų per skripteris, jeigu nemokėtų /stebeti padaryti? Jo čia tikrai tada nebūtų...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieštarauju. Ieškojo apie /stebeti? :D Kas čia per nesamonė... Nebent iš laabai senai (2011 metų pradžios, kai pradėjo skriptinti). Kas jis būtų per skripteris, jeigu nemokėtų /stebeti padaryti? Jo čia tikrai tada nebūtų...

Gal tiesiog buvo pamiršęs? :DD Juk žinai, kokį keletą metų nedaręs tai .. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal tiesiog buvo pamiršęs? :DD Juk žinai, kokį keletą metų nedaręs tai .. :D

Neįmanoma pamiršti, nėra ten ką pamirši...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O britas aš su juom buvau lošes kitame seerverije ir taip senai pažystamasis ir dar gerai atliek savo darba.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi šaunus Pagr.administratorius, priekaištų tikrai neturiu, darbus atlieki tiesiog puikiai!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neįmanoma pamiršti, nėra ten ką pamirši...

Viskas įmanoma  :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikas, na kiek teko bendrauti su tavimi esi mldc žmogus nors  ir turi reikalu padeti ,na tik gaila jog mane banini nepagal taisykles šitas žiaurej nervina bet taip priekaištu neturiu neskaitant viso šito man nepatinka kad serveryja naudoji inv manau turetum buti pavyzdis tiek naujokams tiek senbuviams, o apie invi esu kitokios nuomones man asmeniškai jis atrodo kaškos meme (neisižeisk tik) nei karto nera padejes nei man nei daugeliui kitu žaideju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu Sveikas, Kaip ir tavęs nepažystu negaliu daug ką pasakyti. Bet manau apie tave daug ką. Galima greitai pamiršti šitą projektą dėl barnių su tavimi :D, Esi aktyvus tikrai, bet skriptinti jieskai pagalbos ir kitur :D Atsimenu ten kazkokiam webe jieskojai apie /stebeti ar pzu kazko modding.lt ar pns. Greitai sutvarkai serverio bėdas ir nepasiduodi tas svarbiausia. :)

Ačiū. Jo, parsisiunčiau tokį gerą gm ir dabar viską kopinu į LV. :)

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū. Jo, parsisiunčiau tokį gerą gm ir dabar viską kopinu į LV. :)

Rmt kopini?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na man nelabai patinka.Nes dažniausiai neatrašai.Supranščiau jaugu 1d neatrašitum bet kai neatrašai apie 3d tai jau viršunė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū. Jo, parsisiunčiau tokį gerą gm ir dabar viską kopinu į LV. :)

 

Ai va prisiminiau dabar pagooglines. Yr Gta-on....lt Supranti manau :D tai tu ten padedi ir tau padeda :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ai va prisiminiau dabar pagooglines. Yr Gta-on....lt Supranti manau :D tai tu ten padedi ir tau padeda :D

Jo, ten moderatorius buvau iki šio projekto. Jei gali parodyk ir temą kurioj nemokėjau /stebeti padaryti. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip pagal viską, išpradžių kai tave invis pajeme atrodei liurbis kažkoks, pirmas atnaujinimas lievas buvo tai ir bloga nuomone turėjau, bet dabar kai biški teko bendraut per ts tai atrodai linksmas čiuvaks, beja turi  gta-online ten man atrodo moda, dar plius gerai scriptini.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jo, ten moderatorius buvau iki šio projekto. Jei gali parodyk ir temą kurioj nemokėjau /stebeti padaryti. :)

 

Oj zinok neparodysiu Nes daug jau prirases ir ilgai kapstytis reikia, Bet tu mokejai padaryti nieko nesakau bet kazkokia problema buvo kai pdarai /stebeti. :D Nesipykstam nes rcon dar sausi D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Šeip pagal viską, išpradžių kai tave invis pajeme atrodei liurbis kažkoks, pirmas atnaujinimas lievas buvo tai ir bloga nuomone turėjau, bet dabar kai biški teko bendraut per ts tai atrodai linksmas čiuvaks, beja turi  gta-online ten man atrodo moda, dar plius gerai scriptini.

 

Pirmas atnaujinimas buvo gan geras, vien dėl tr. priemonių detalių nuėmimo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau koks tu iš tiesu nebendravom, bet tikrai nenorėčiau, kad tu būtum toksai žmogus ( Prie tavęs prisiriša kas nors, ten tai skype tai ts kalbatės ir vėliau jis gauna pareigas) kažkaip norisi visiems pabuvoti pareigose. Kalbu ne apie save, o aplamai ir atleisk jei tu taip nedarai, tiesiog parašiau kas man krito į akį šiuo momentu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau koks tu iš tiesu nebendravom, bet tikrai nenorėčiau, kad tu būtum toksai žmogus ( Prie tavęs prisiriša kas nors, ten tai skype tai ts kalbatės ir vėliau jis gauna pareigas) kažkaip norisi visiems pabuvoti pareigose. Kalbu ne apie save, o aplamai ir atleisk jei tu taip nedarai, tiesiog parašiau kas man krito į akį šiuo momentu. :D

Aš nieko į jokias pareigas nerenku. Vienintelė Deimante_Miela buvo mano sprendimas paimti į emigracijos prižiūrėtojus ją ir tai nubalsavus visai administracijai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Britai, koks Nick per GTA-On......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

http://www.gta-online.lt/v3/threads/spectate-bugas.16733/

 

Nenoriu čia reklamuoti, bet Britas paprašė numesti temą kažką su /stebeti taip ir nesupratau ar šios temos ieškai :D

 

Galbūt numesiu daugiau linkų, tai gal tau faina bus pasižiūrėti :D

 

Faina paskaičiau kaikurias tavo temas 2011 metais 

 

http://www.gta-online.lt/v3/threads/vlogai.12359/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...