Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


ignas_inferno

Servas

Rekomenduoti pranešimai

Kas norėtumėtė, kad atsakytų į jūsų pranešimą: Jay_Anderson

Jūsų problema/jus dominantis klausimas: užkniso servas visi drk nepriima į darbą pildau pildau ir nieko priima tik senbuvius o naujokai čia yra niekas...........

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogau , netiesą, pažiūrėk kiek gali pasiekti naujokai, kad ir mano gerbiamas direktorius "Nogis" Jis naujokas, bet pasiekė direktoriaus , tai kaiptik įrodo,kad galima pasiekti daug, o gal tu nedaug metu ir tu nemoki tiesiog kurti anketu tai čia kita problemą, juk buna žaidime mini atrankos buk aktyvesnis ir pamatysi kaip gyvenimas verdą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ankėta pora žodžiu vaikus tu gal nebkurk tokiu temu nes paskui gausi ISP ant forumo ir verksi, kad paskui už nieka ISP dėda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Parašyk į skype : gustas1123. Jeigu tau labai nesiseka pildyti anketas į darbus , tai

užpildysiu. :)

 

Kad ir pavizdžiui ši , tavo pildyta anketa. Visų pirmą , anketoje kalbi vėjūs.  Antra tikrai nedaug parašytą , nes į šią atranką pildė ~80 žmonių. Ir trečią - nėra rišlaus teksto.

 

Jūsų Vardas_Pavardė: Ignas_Inferno

Kiek jums metų?: 15

Turimas XP skaičius: 16k

Jūsų aktyvumas per dieną minutėmis: 300-400min

Nuotrauka jūsų darbo patirčių: http://www.part.lt/p...ae6bf762690.png

Ar turite TEAMSPEAK programą?: Taip

Ar turite mikrafoną?: Taip

Aprašykite savo charakterį: Esu lengvabūdiškas, draugiškas, galintis padėti, niekada neverkiu kaip kiti ten duok ranga ir t.t.

Ar pasižadate paklusti darbo taisyklėms?: Taip visada pasižadu vygdisiu ka liepsite.

 

KLAUSIMAI

 

Kodėl norite į šį darbą (išsamiai!): Noriu į šita darbą todėl nes man labai patinka tokie darbai kaip GP, mafijos ir t.t nemėgstu teisėsaugos. O GP yra kaip ir priešininkai teisėsaugos. Dar noriu į šitą darbą nes jis įdomus ne tik sėdi bazei ir lauki veiksmo tu važinėji ir pardavinėji ginklus ir tai labai įdomu ginklų gi visiems reikia.

Kokia šio darbo pagrindinė veikla(papasakokite ką žinote apie šį darbą): Šiame darbe reikia pardavinėti ginklus. Žinau kad šitame darbe dirba tik nusimanantys apie ginklus. Taip kad manau kad šitame darbe ne tik reikia mokėti skaičiuoti bet ir nusimanyti apie ginklus.

Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jus?: Manau turit mane pasirinkti nes aš esu draugiškas labai aktyvus, galiu padėti kada tik reikia.

 

SĄVOKOS

 

DM -  DeathMatch masinės žudynės

NON-RP -  Nesilaikymas K.E.T

K.E.T - Kelių eismo taisyklės

AK-47 - Tai yra automatinis ginklas kurį pardavinėja GP.

GP - Ginklų Prekeiviai

PD - Policijos departamentas

Direktorius - Direktorius tai įmonės ar įstaigos vadovas.

Kolega - kolega tai žmogus kuris dirba su tavimi tampačiame darbe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...