Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Invision_White

Tavo nuomonė apie žmogų, kuris parašė prieš tave

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 minutes(-čių), Jeremy_Soprano rašė:

kazinau kazkoks naujokas kuris nieko nemoka, tai tiek o siaip mesa esat (teisesauga

Mldc čiuveli. 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Mode_Wtf rašė:

Mldc čiuveli. 

Ką žinau randomas komandoj, nepažystu zinau jog mažeikiu vierhas nka daugiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Jeremy_Soprano rašė:

Neturiu ka pasakyt nes nebendraves

Nere iki TRV drk ir vsio,o šiaip renka braškes žiemą čiuvas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Ignas_Drifter rašė:

Nere iki TRV drk ir vsio,o šiaip renka braškes žiemą čiuvas 

Nelabai bendravome bet tipo prie drifto esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 13 minutes(-čių), Rico_Gonzales rašė:

Randomas yra 

neisivaizduoju jauciu *auksiarankis*, draugiskas ir prikolnas trumpiau tariant mldc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-11 at 20:48, Jeremy_Soprano rašė:

neisivaizduoju jauciu *auksiarankis*, draugiskas ir prikolnas trumpiau tariant mldc

jau rašiau apie šitą, dyriką laiko ryžyne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

jau rašiau apie šitą, dyriką laiko ryžyne

Gražių parašų kurėjas, matęs gal tik 2 kartus serveryje. Nuomonė apie jį iš mano pusės ištikrūjų yra gera. (^^)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 37 minutes(-čių), Augustas_Killeris rašė:

Gražių parašų kurėjas, matęs gal tik 2 kartus serveryje. Nuomonė apie jį iš mano pusės ištikrūjų yra gera. (^^)

Labai susireikšmini dėl nieko, tik tai teko pastebėti. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Lett_Life rašė:

Labai susireikšmini dėl nieko, tik tai teko pastebėti. 

 

keturakių megėjas, su grabėm bučiojas ir ridentis mėgsta su keturakiais.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Lett_Life rašė:

Labai susireikšmini dėl nieko, tik tai teko pastebėti. 

 

dymeris, daug nebendravęs. "Tik tai teko pastebėti."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Josh_Excite rašė:

keturakių megėjas, su grabėm bučiojas ir ridentis mėgsta su keturakiais.

pro cbugeris kuris visus iśtaško ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Josh_Excite rašė:

keturakių megėjas, su grabėm bučiojas ir ridentis mėgsta su keturakiais.

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Servo dymeris, blandzinkos čiešalas.. O šeip mldc (Y) 

Blondes bahurėlis

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Lett_Life rašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Servo dymeris, blandzinkos čiešalas.. O šeip mldc (Y) 

Blondes bahurėlis

Turbinu skaldytojas, daužo lempas su tėvo surudėjusiu plaktukų :D:D:D

Iš kur žinai?

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Josh_Excite rašė:

Turbinu skaldytojas, daužo lempas su tėvo surudėjusiu plaktukų :D:D:D

Iš kur žinai?

Mėgstantis C mygtuką, ir spaudinėti ,,pranešti"

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Lett_Life rašė:

Mėgstantis C mygtuką, ir spaudinėti ,,pranešti"

Serverio youtuberis, galėtum daugiau min serveryje praleist o ne lauka nolaifint :D 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Jeremy_Soprano rašė:

Serverio youtuberis, galėtum daugiau min serveryje praleist o ne lauka nolaifint :D 

Maladec čiuvelis, yr apie ką pakalbėt :D Nafik jau atsibodęs tas sampas, rudeni daugiau min bus :D 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Aim__Greg rašė:

youtuberis, su kaire ranka užsimerkęs nušaunu, nepašaudo vpš, kžn salve, kiec bahūrs yra, iš kojos visus sakė nuluptų

randomas kažkoks, nickas karočia su nickname generatoriu sukurtas guglej

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

randomas kažkoks, nickas karočia su nickname generatoriu sukurtas guglej

Verksnys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Dom_Martinez rašė:

Verksnys

Nežinau nelabai bendravom, nieko negaliu pasakyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Dom_Martinez rašė:

Verksnys

*avonas kažkoks. Nušaut tokį *axuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 54 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

*avonas kažkoks. Nušaut tokį *axuj

Apie tave nuomonė ne kokia ir ne todėl, kad tau 20 metų ir verki dėl žaidimo. Šitam serveryje yra daug vyresnių žmonių už tave, tačiau jie elgiasi pagal savo amžių, tiesiog brandūs, ko negalėčiau pasakyti apie tave. Turi žemą mentaliteto lygį, jei nežinai, ką tai reiškia, tai tiesiog pasigooglink. Ta prasme rimtai, tokių metų tyčiotis iš žmonių, kad jie vienoki ar kitoki, ar ten turi šeimą ir samp kapoja - žemas lygis ir gėda. Gal kada ir suaugsi, atsirinksi prioritetus gyvenime, sužinosi tolerancijos sąvoką, bet tai manau bus negreitai, o iš dalies gaila. Sėkmės tau gyvenime, sėkmės, kuriant "karjerą" iš gfx xd

P.S jei kažką atsakinėsi, tai atsakinėt protingai, o ne, kad grimzdint save gilyn į dugną.

P.S.S gal tave bazaro pamokinti?😂😂 Ta prasme, be, tavo nickas toks anoks daugiau nieko ir negirdėti xd parašyk, pamokysiu. Sykį jau užvarčiau tave, nebus sunku ir antrą🥰

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Tom_Wild rašė:

Apie tave nuomonė ne kokia ir ne todėl, kad tau 20 metų ir verki dėl žaidimo. Šitam serveryje yra daug vyresnių žmonių už tave, tačiau jie elgiasi pagal savo amžių, tiesiog brandūs, ko negalėčiau pasakyti apie tave. Turi žemą mentaliteto lygį, jei nežinai, ką tai reiškia, tai tiesiog pasigooglink. Ta prasme rimtai, tokių metų tyčiotis iš žmonių, kad jie vienoki ar kitoki, ar ten turi šeimą ir samp kapoja - žemas lygis ir gėda. Gal kada ir suaugsi, atsirinksi prioritetus gyvenime, sužinosi tolerancijos sąvoką, bet tai manau bus negreitai, o iš dalies gaila. Sėkmės tau gyvenime, sėkmės, kuriant "karjerą" iš gfx xd

P.S jei kažką atsakinėsi, tai atsakinėt protingai, o ne, kad grimzdint save gilyn į dugną.

Prieš textindamas apie mane susižinok kas per asmenybė esu. Šitam pasaulyje su kauke sėdžiu jau ilgiau nei 6 metus. Realybėje aš visiškai kitoks asmuo, tačiau žinoma, tau 16, dar neįžvelgi. Tbh, pakimarinęs savo srityje (kaip tu vadini, gfx), prasukčiau per 10 metų tiek pinigų, kiek tu per gyvenimą neuždirbtum, tiesiog nepasidomi ant kiek pelninga specialybė čia yra. Ji visada buvo ir bus reikalinga, o, kad prisidedu prie projekto tam tikrais darbais, paplot turėtum man, kad po blatu darau ir nieko neimu iš xebros.. ir čia tik procentas to visko, ką darau žmonėms su kuriais tenka dirbti už realius pinigus. Kai per mėnesį gauni tiek užsakymų ir tenka bendrauti su žmonėmis kurie turi savo verslą ar jį nori įkurti, nebebūna tu pizdavojimusi ar šiaip kokių menkinimų. Atsiranda pagarba ir supranti, kad dirbi su žmogumi kuris moka nemenkus pinigus už tavo produktą. Daxuja pasakot žmogui kuris apart sampo daugiau nieko nemato ir galvoja, kad tas 20metis toks bukas žmogus kuris sėdi 24/7 samp forume ir daugiau nieko neturi : )))) Gerbiu tuos, kurie grajina net jeigu jie dvigubai vyresni už mane, tiesiog, tai puikus pavyzdis ko NEREIKTŲ daryti tiek man, tiek tau, tiek kitiems ateityje, jeigu bent kažkiek košės ten yra,

raund

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Edward_Harrell rašė:

Prieš textindamas apie mane susižinok kas per asmenybė esu. Šitam pasaulyje su kauke sėdžiu jau ilgiau nei 6 metus. Realybėje aš visiškai kitoks asmuo, tačiau žinoma, tau 16, dar neįžvelgi. Tbh, pakimarinęs savo srityje (kaip tu vadini, gfx), prasukčiau per 10 metų tiek pinigų, kiek tu per gyvenimą neuždirbtum, tiesiog nepasidomi ant kiek pelninga specialybė čia yra. Ji visada buvo ir bus reikalinga, o, kad prisidedu prie projekto tam tikrais darbais, paplot turėtum man, kad po blatu darau ir nieko neimu iš xebros.. ir čia tik procentas to visko, ką darau žmonėms su kuriais tenka dirbti už realius pinigus. Kai per mėnesį gauni tiek užsakymų ir tenka bendrauti su žmonėmis kurie turi savo verslą ar jį nori įkurti, nebebūna tu pizdavojimusi ar šiaip kokių menkinimų. Atsiranda pagarba ir supranti, kad dirbi su žmogumi kuris moka nemenkus pinigus už tavo produktą. Daxuja pasakot žmogui kuris apart sampo daugiau nieko nemato ir galvoja, kad tas 20metis toks bukas žmogus kuris sėdi 24/7 samp forume ir daugiau nieko neturi : )))) Gerbiu tuos, kurie grajina net jeigu jie dvigubai vyresni už mane, tiesiog, tai puikus pavyzdis ko NEREIKTŲ daryti tiek man, tiek tau, tiek kitiems ateityje, jeigu bent kažkiek košės ten yra,

raund

Na jo eilinį kartą laidai liežuvį, daugiau nieko. Tikėjaus, kad sugebėsi atsakyti normaliai, tačiau, per daug tikėjaus. Apie tave nesidomėjau ir nebuvo reikalo, užteko pamatyti pora vaizdo įrašų ir tavo ašarų, to man pakako susidarytį nuomonę apie tave. Man 18 metų, eina 19, kaip ir sakiau šneki, kad tik šnekėt. Apie ateitį kalbant, tai džiugu, kad tau sekasi, tai ką tu darai ir kad uždirbi didelius pinigus, bet žinai toks posakis yra, kad vienam duonos kepalas savaitei yra daug, o kitam mažai😉 Sakai, kad aš apart sampo nieko nematau?🤣🤣 juokauji? Tai kam čia kuo reikėtų pasidomėti. Samp nežaidžiu, nes yra svarbesnių dalykų nei daryt nesąmonęs ir paskui verkti, kokie visi negeri, o aš Motina_Teresė. Nepažysti manęs, bet iš mano atsakymų tau, turėtum suprasti, kas per žmogus esu, koki pas mane prioritetai ir kokia mąstysena, bet, žinoma, tau tai bus sunku ir manau žinai kodėl.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 20 minutes(-čių), Tom_Wild rašė:

Na jo eilinį kartą laidai liežuvį, daugiau nieko. Tikėjaus, kad sugebėsi atsakyti normaliai, tačiau, per daug tikėjaus. Apie tave nesidomėjau ir nebuvo reikalo, užteko pamatyti pora vaizdo įrašų ir tavo ašarų, to man pakako susidarytį nuomonę apie tave. Man 18 metų, eina 19, kaip ir sakiau šneki, kad tik šnekėt. Apie ateitį kalbant, tai džiugu, kad tau sekasi, tai ką tu darai ir kad uždirbi didelius pinigus, bet žinai toks posakis yra, kad vienam duonos kepalas savaitei yra daug, o kitam mažai😉 Sakai, kad aš apart sampo nieko nematau?🤣🤣 juokauji? Tai kam čia kuo reikėtų pasidomėti. Samp nežaidžiu, nes yra svarbesnių dalykų nei daryt nesąmonęs ir paskui verkti, kokie visi negeri, o aš Motina_Teresė. Nepažysti manęs, bet iš mano atsakymų tau, turėtum suprasti, kas per žmogus esu, koki pas mane prioritetai ir kokia mąstysena, bet, žinoma, tau tai bus sunku ir manau žinai kodėl.

Kaip matau mėgstantis daug rašyti, CHEBRATAS IŠ VILKANO VILKAVIŠKIS VALDOOO, o taip tai reiktų mažiau pykti, dėl menku dalykėlių :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...