Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mistter_White

white// Pagalbos dėl samp.

Rekomenduoti pranešimai

Pagalbos prašymo anketa:



1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mistter_White

2. Kokios pagalbos jums reikia: Taigi, video pamatysite, kaip man neveikia, samp. Taigi aš nežinau kas jam yra ir kaip šia problema išpresti, bandžiau perašinėti samp, perašinėti gta, visvien niekas nepasikeičia. Gal kam buvo nutikus, tokia problema, ir žino kaip galima tai išpresti? Tai labai bučiau dėkingas, ir jeigu kuris nors greitesniu, metu man pagelbėtu atsidėkočiau tikriausiai kreditais. Labai laukiu jūsų pagalbos.

3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) 

http://www.youtube.com/watch?v=R3nzTr0DGbE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nes naudoji sobeita, man tai pat buvo istrink ji leis,nu arba kita soba instaliuok   :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Perinstaliuok samp.

NEPADES :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man taip pat buvo del sobo :D bet perašiau sampą i visai kitą aplankala dadėjau keles raides ir viskas susitvarke . Pabandyk.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nes naudoji sobeita, man tai pat buvo istrink ji leis   :D

Neturiu aš to sobeito.

 

Perinstaliuok samp.

Persiskaityk prieš rašant komentara. Taigi aiškiai, rašiau perašinėjau tiek gta tiek samp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Man taip pat buvo del sobo :D bet perašiau sampą i visai kitą aplankala dadėjau keles raides ir viskas susitvarke . Pabandyk.

 

Ta prasme kelias raides, čia dadėjai prie naujo aplankalo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kitame problema negali buti :D tesiog gal Gta tada nepilnas arba blogas. bet didziausia tikinibe del to kad turi instalines sobeita sudina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ta prasme kelias raides, čia dadėjai prie naujo aplankalo?

Nu Tarkim žinai kaip isirašai samp'ą ir tenais next next ir t.t ir doda pasirinkti kur nori . Ir tenais buna gta san andreas ir t.t tai pasidaryk gta san andreas velniu kambarys :D

Pas manes tai yra Gta san andreas medaliu parduotuve. Pervadink tisiog nes dažniausiai del to ir neveikia kaip tenais keli.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kitame problema negali buti :D tesiog gal Gta tada nepilnas arba blogas. bet didziausia tikinibe del to kad turi instalines sobeita sudina :D

Tu jau komentavai ir del to sobo atsibodia jau . Man taip pat buvo tai neknisk proto tavo nuomone niekam neidomi nes double post tapati darai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Persirašyk Gta San Andreas, ir patį SA-MP ganėtinai aišku, jog failai buvo sugadinti ( SOB programos ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Persirašyk Gta San Andreas, ir patį SA-MP ganėtinai aišku, jog failai buvo sugadinti ( SOB programos ).

Nesupyk, bet ar tau su akim gerai? Aiškiai buvau parašes, kad buvau jau tiek gta tiek samp perašinėjas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nesupyk, bet ar tau su akim gerai? Aiškiai buvau parašes, kad buvau jau tiek gta tiek samp perašinėjas.

 

Nėra dėl ko pykti. Galbūt turi įsirašęs Gta San Andreas į du diskus? Na pvz C:// ir D:// diskas jeigu taip yra tikriausiai pjaunas failai, ir žaidimas negali būti paleistas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...