Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Insane_Wade

Kaip suzinoti kokio tipo tavo PC ramai

Rekomenduoti pranešimai

Pagalbos prašymo anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Insane_Wade

2. Kokios pagalbos jums reikia: Kaip sužinoti kokio tipo tavo RAM (DDR5 , DDR3 , GDDR5 ir pnš) nes noriu RAM pasididint ir įsidet RAM kurie tiktų

3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ramu lizdai yra SDRAM, DDR, DDR2 ir DDR3. Jei tavo PC naujesnis, greiciausiai naudos DDR3, jei senesnis DDR2. O seip budai yra du. Pirmas, atsisiusk programa specialia AIDA64 beroc, ten parodys, arba jei tingi cackintis su jom, atidaryk kompo deze. Tikiuosi zinai kaip atrodo ramu plokste, tai sale ramu ploksciu bus parasytas koks tavo ramu lizdas. Ir dar bus hercai parasyti, i juos irgi atkreipk demesi nes jei virsysi, tai arba neveiks arba blogai veiks. zodziu bus problemu. Pvz pas mane senesnis PC tai pas mane DDR2 800mhz tai jei as desiu DDR2 1333hz jau bus blogai :D Jeigu tavo kompas yra stacionarus tai bus DIMM, jei laptopas SODIMM. I tuos DIMM ir SODIMM gali nekreipt demesio, laptopu ramai labiau kvadratiniai, o stacionariu pailgi. kokiu 10-15 cm ilgio ir ~4cm aukscio tai zodziu supratai kaip vizualiai atrodo ir ko ieskot :D o pagal parametrus, pasikartosiu, paziurek koks tavo lizdas ir kiek herzu yra ir svarbiausiai nedek kitos rusies ramu pvz jei pas tave DDR2, nedek DDR3 ir hercu nevirsyk, bet pagal viska kiek zinau gali det silpnesnius pvz jei pas tave 1333hz tai gali det 800 hz (tik ar tau tai apsimoka?..)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ramu lizdai yra SDRAM, DDR, DDR2 ir DDR3. Jei tavo PC naujesnis, greiciausiai naudos DDR3, jei senesnis DDR2. O seip budai yra du. Pirmas, atsisiusk programa specialia AIDA64 beroc, ten parodys, arba jei tingi cackintis su jom, atidaryk kompo deze. Tikiuosi zinai kaip atrodo ramu plokste, tai sale ramu ploksciu bus parasytas koks tavo ramu lizdas. Ir dar bus hercai parasyti, i juos irgi atkreipk demesi nes jei virsysi, tai arba neveiks arba blogai veiks. zodziu bus problemu. Pvz pas mane senesnis PC tai pas mane DDR2 800mhz tai jei as desiu DDR2 1333hz jau bus blogai :D Jeigu tavo kompas yra stacionarus tai bus DIMM, jei laptopas SODIMM. I tuos DIMM ir SODIMM gali nekreipt demesio, laptopu ramai labiau kvadratiniai, o stacionariu pailgi. kokiu 10-15 cm ilgio ir ~4cm aukscio tai zodziu supratai kaip vizualiai atrodo ir ko ieskot :D o pagal parametrus, pasikartosiu, paziurek koks tavo lizdas ir kiek herzu yra ir svarbiausiai nedek kitos rusies ramu pvz jei pas tave DDR2, nedek DDR3 ir hercu nevirsyk, bet pagal viska kiek zinau gali det silpnesnius pvz jei pas tave 1333hz tai gali det 800 hz (tik ar tau tai apsimoka?..)

Aišku žinau kaip atrodo RAM plokštės :D O taip pažiesiu su ta programa nepavyks tai jau kompo viduje pažiūrėsiu be to RAM tik 4gb tai jau mažoka :|

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku žinau kaip atrodo RAM plokštės :D O taip pažiesiu su ta programa nepavyks tai jau kompo viduje pažiūrėsiu be to RAM tik 4gb tai jau mažoka :|

4 gigai dar pakenciama zaisti siu laiku zaidimus ;D Tau uztektu pilnai kokiu 8 gigu dabar jei ziuri i ateiti. Tikiuosi tavo lizdas DDR3 ;D Nes jei DDR2 tai silpni visi tie ramai ir lb brangiai kainuoja ;D Sekmes! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

4 gigai dar pakenciama zaisti siu laiku zaidimus ;D Tau uztektu pilnai kokiu 8 gigu dabar jei ziuri i ateiti. Tikiuosi tavo lizdas DDR3 ;D Nes jei DDR2 tai silpni visi tie ramai ir lb brangiai kainuoja ;D Sekmes!

Turiu AIDA64 kur sužinot kokie RAM ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias variantas perkant ram`us išsitraukti senus nusinešti kaip pavyzdį, nes būna, kad daug kas neranda kas, kur ir kaip.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Turiu AIDA64 kur sužinot kokie RAM ? 

Uoj, užvelavau, nesekiau temos :D Paleidi, eini į "Computer> Motherboard" ir ten bus Motherboard Physical Info. Ten ir bus RAM Slots, žinosi kokie slotai pas tave. Pvz pas mane, kaip ir minėjau, rašo 2 DDR2 DIMM (dvi plokštės, todėl ir 2 pradžioje). Kad sužinoti kiek hercų, žiurėk aukščiau prie "Effective Clock". Pas mane, kaip ir minėjau 800Mhz. Vadinas mano ramai yra DDR2 Lizdas ir 800Mhz dažnis. Atitinkamai bus ir pas tave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aišku žinau kaip atrodo RAM plokštės :D O taip pažiesiu su ta programa nepavyks tai jau kompo viduje pažiūrėsiu be to RAM tik 4gb tai jau mažoka :|

 

4gb ram mažoka? :o pas mane buvo 1gb ramų, dasimečiau, tai dabar yra du.. -,- :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

4gb ram mažoka? :o pas mane buvo 1gb ramų, dasimečiau, tai dabar yra du.. -,- :D

Kiekvienam skirtingai :D

Be to suzinojau kokie DDR3 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...