Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kasparas_Barkauskas

Nupirktas verslas 333 LT / 20 MIN !

Rekomenduoti pranešimai

ANKETA:
1. Vardas_Pavardė: Kasparas_Barkauskas
2. Apie ką jūsų video klipas: Kaip nupirkau pelningiausią serverio verslą.
3. Jūsų klipo URL:
http://www.youtube.com/watch?v=9Myn2QdsCw8&feature=youtu.be

 

 

  • Patinka 13

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias Arunas_Han ~2300/20min. Tau neatsibodo čia girtis? Nebijok daugiau serve nebūsi turtingiausias,toj šitas jau ir 10milu turės. O tu padariai durniausia klaidą,nes tau šis verslas tikrai ne greit atsipirks. Ir + niekam čia neįdomu

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

OMFG... Pavidžiu.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Bet jau toks juokdarys,net rašyt nemoka :DDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDD mačiau.. mldc likai ant daug lt :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias Arunas_Han ~2300/20min. Tau neatsibodo čia girtis? Nebijok daugiau serve nebūsi turtingiausias,toj šitas jau ir 10milu turės. O tu padariai durniausia klaidą,nes tau šis verslas tikrai ne greit atsipirks. Ir + niekam čia neįdomu

Nepavidėk nepavidėk :* Pirma paskaityk ką parašiau, rašiau pelningiausias SERVERIO verslas, o ne verslas už tikrus pinigus. :) + Aš gausiu su savo verslu per 24 valandas po 50k, tai ko man čia jaudintis :***

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, negreitai atsipirks :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geriausias Arunas_Han ~2300/20min. Tau neatsibodo čia girtis? Nebijok daugiau serve nebūsi turtingiausias,toj šitas jau ir 10milu turės. O tu padariai durniausia klaidą,nes tau šis verslas tikrai ne greit atsipirks. Ir + niekam čia neįdomu

Juodas pavydas? :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Serverio milijonerius giresi verslu... verslininkas + milijonerius ne per gerai tau??? + free admin, priž wow, kaip aš norėčiau visko pzdc

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

29k gausi nuo šito verslo per parą . O šiaip , puse metų dabar skolas atidavinėsi.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepavidėk nepavidėk :* Pirma paskaityk ką parašiau, rašiau pelningiausias SERVERIO verslas, o ne verslas už tikrus pinigus. :) + Aš gausiu su savo verslu per 24 valandas po 50k, tai ko man čia jaudintis :***

50k? :DD Tau iš matematikos gal 2 išeina ar kas? :D Antras proto bokštas .. kitas sakė 1,5mln į dieną , šitas sako 50k .. Daugink 333*72=23976 .. Štai tavo 50k į dieną :DD Eik geriau matematikos pamokas lankyt ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

50k? :DD Tau iš matematikos gal 2 išeina ar kas? :D Antras proto bokštas .. kitas sakė 1,5mln į dieną , šitas sako 50k .. Daugink 333*72=23976 .. Štai tavo 50k į dieną :DD Eik geriau matematikos pamokas lankyt ..

O tu gal geriau palankyk lietuvių kalbos pamokas, nes rašiau kartu su /tversu tiek gausiu, tad kad galit iš vis čia nerašyti, nes pavyyyyydas juodai žiūriu ima tokiem Wilsonams, Jusčiams, o po poros savaičių vėl lysit į šikną kaip ir visą laika, nieko nebeturėsiu sakysit pašol *Myliu Las-Venturas.lt* :).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tu gal geriau palankyk lietuvių kalbos pamokas, nes rašiau kartu su /tversu tiek gausiu, tad kad galit iš vis čia nerašyti, nes pavyyyyydas juodai žiūriu ima tokiem Wilsonams, Jusčiams, o po poros savaičių vėl lysit į šikną kaip ir visą laika, nieko nebeturėsiu sakysit pašol *Myliu Las-Venturas.lt* :).

Pavydas ? Ko čia tau pavydėt? Kad čia prisidoneitines litų esi ir prisipirksi verslų kurie neatsipirks niekad? :D Čia greičiau parodai savo durnumą , o ne mes pavydumą .. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pavydas ? Ko čia tau pavydėt? Kad čia prisidoneitines litų esi ir prisipirksi verslų kurie neatsipirks niekad? :D Čia greičiau parodai savo durnumą , o ne mes pavydumą .. :D

Pridoneitines? Nu gali būti kad esu pridoneitines serverio pinigų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pridoneitines? Nu gali būti kad esu pridoneitines serverio pinigų :D

Tau atvičiaju blogai su skaitymu yra :D Eik parūkyk gi , čia mūsų kaminas esi , gal geriau pasijausi ir skaityt normaliai išmoksi :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

o, linksma daina. gal pavadinima numesit?:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...