Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


A_Energy

peikiu edward ta su auskaru

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arminas_Energy

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: edward_wilson

3. Administratoriaus nusižengimas: healinasi per kara (klano grobima) atkreipk demesi i kulku skaiciu

4. Įrodymai (būtina): 56582618ff6ad09bc88d8fdea7d17858522.png

fbb12e8c44cf7c37271991ac68eafa98540.png

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pagalvok ? Gal narkotikus vartojo ? ?

Redaguota nario Jay_Anderson
Neleistinas komentaras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu pagalvok ? Gal narkotikus vartojo ? ?

tu pagalvok nuo narkotiku tampa rozinis ekranas nieko nesimato ir dar pataikit sugeba ? :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nenu bet tu tai klounas ką žinau krč wilsoną ožina nu toks ......


Isižiūrėk į nuotraukas, antroji yra ankščiau darytą pirma vėliau, pirma reikia žiūrėt į antrą foto tada į pirmą, viskas čia normalei krč *Myliu Las-Venturas.lt* verst temoka


 


Wilsonai!!!!:


Kuongratszolatšhens bruos ataupasipisėny


Redaguota nario Jay_Anderson
Neleistinas komentavimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne klano zona , ko čia verki? :D Klano zona ten kur yra icona

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ne klano zona , ko čia verki? :D Klano zona ten kur yra icona

kas tau cia juokinga ? kad išsipisineti išmoki ? nera jokio skirtumo bet per kara negalima healintis

eik geriau nauja nuotrauka pasidaryk nes žiuriu fotogeniškas esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kas tau cia juokinga ? kad išsipisineti išmoki ? nera jokio skirtumo bet per kara negalima healintis

eik geriau nauja nuotrauka pasidaryk nes žiuriu fotogeniškas esi

Pff kiauras esi ;D Kad ir kaip atrodo jis yra 1000000000000000000 kartu labiau mėgstamas nei tu, o dėl papeikimo tai foto apkeistos vietom ir tiek, joks čia healas...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kas tau cia juokinga ? kad išsipisineti išmoki ? nera jokio skirtumo bet per kara negalima healintis

eik geriau nauja nuotrauka pasidaryk nes žiuriu fotogeniškas esi

Koks čia karas? :D Tu įrodymus pateik , kad aš tuo metu buvau plakėjas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nenu bet tu tai klounas ką žinau krč wilsoną ožina nu toks ......

Isižiūrėk į nuotraukas, antroji yra ankščiau darytą pirma vėliau, pirma reikia žiūrėt į antrą foto tada į pirmą, viskas čia normalei krč *Myliu Las-Venturas.lt* verst temoka

 

Wilsonai!!!!:

Kuongratszolatšhens bruos ataupasipisėny

 

dar vienas botas atsirado :/ tu atkreipk demesi i mano kulku skaiciu ir i mano gyvibes iskur atsiranda tokiu atsilikeliu kurie išviso beviltiskoje sitacijoje megina išsivartit. man px supranti tokius aš ir ožinsiu nes nereikia pažeidineti taisykliu. na kad jau tavo dragelis tai ir gint sumaniai :D

Redaguota nario Jay_Anderson
įžeidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pff kiauras esi ;D Kad ir kaip atrodo jis yra 1000000000000000000 kartu labiau mėgstamas nei tu, o dėl papeikimo tai foto apkeistos vietom ir tiek, joks čia healas...

 

:DDDD megstamas jis ant sampo yra nes jis botas o taip jau is nuotrauku matosi kad jis grinas pastumdelis yra

Koks čia karas?  :D Tu įrodymus pateik , kad aš tuo metu buvau plakėjas  :D

 

tu paziurek i mano HP ir kaip jos mažeja o tavo kaskodel auga :/ nejaugi net tokio elementaraus dalyko nesupranti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dar vienas botas atsirado :/ tu atkreipk demesi i mano kulku skaiciu ir i mano gyvibes iskur atsiranda tokiu atsilikeliu kurie išviso beviltiskoje sitacijoje megina išsivartit. man px supranti tokius aš ir ožinsiu nes nereikia pažeidineti taisykliu. na kad jau tavo dragelis tai ir gint sumaniai :D

1. Lenkams čia ne vieta

2. Jei žaidi čia išmok lietuviškai

3. Esi *Myliu Las-Venturas.lt*

4. Beviltišką situacija? kiauras tu iškart matosi

5. ožys ožina tik ir mergos, tai tu esi merga ir ožys

6. Žiauru

7. Jeigu verst temoki tai tu esi toks kad neturiu žodžių

8. Jeigu tik verst moki tavo reputacija kurios jau neturi dar labiau kris todėl ką žinau jei nori būt *Myliu Las-Venturas.lt* tai ožink kiekvieną.

9. gaila kad neina užmest -rep, turėtum čia kokius -100 rep sėdėtum sau ramus

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kiauras kaip čiabatas esi.. kliušai šaudai nepataikai ir verki pateik konkretų video tada pis* prota.. čia visiems.. tai nieko neįrodo.

Redaguota nario Jay_Anderson
Neleistinas Komentavimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

1. Lenkams čia ne vieta

2. Jei žaidi čia išmok lietuviškai

3. Esi *Myliu Las-Venturas.lt*

4. Beviltišką situacija? kiauras tu iškart matosi

5. ožys ožina tik ir mergos, tai tu esi merga ir ožys

6. Žiauru

7. Jeigu verst temoki tai tu esi toks kad neturiu žodžių

8. Jeigu tik verst moki tavo reputacija kurios jau neturi dar labiau kris todėl ką žinau jei nori būt *Myliu Las-Venturas.lt* tai ožink kiekvieną.

 

1. aš ne lenkas tu net manes nesi mates ir tuo labiau nepažisti iš to galima spresti kad savo problemas verti kitiems megintamas išsisukti .

2. jis man nera nei draugas nei kas ir nepatinka man tokie botai kurie healinasi 

kad tu jau toks ahujenas tai davai numetu savo adresa atlek ir pažiuresim kas čia *Myliu Las-Venturas.lt* ar vel bus eilinis atmazas kad iš kur man žinot kad tu ten gyveni ir panasiai

Kiauras kaip čiabatas esi.. kliušai šaudai nepataikai ir verki pateik konkretų video tada pis* prota.. čia visiems.. tai nieko neįrodo.

 

nepradek cia jo ginti pasiskunde vaikas per ts ir eina ginti :D man nereikia video užtenka ir foto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. aš ne lenkas tu net manes nesi mates ir tuo labiau nepažisti iš to galima spresti kad savo problemas verti kitiems megintamas išsisukti .

2. jis man nera nei draugas nei kas ir nepatinka man tokie botai kurie healinasi 

kad tu jau toks ahujenas tai davai numetu savo adresa atlek ir pažiuresim kas čia *Myliu Las-Venturas.lt* ar vel bus eilinis atmazas kad iš kur man žinot kad tu ten gyveni ir panasiai

nepradek cia jo ginti pasiskunde vaikas per ts ir eina ginti :D man nereikia video užtenka ir foto

Aš vaikas? :DD tu kiauryme išmok lietuvių kalbą :DD ir prie ko čia admin papeikimas jeigu su vipu healinaus dužena tu? :DD Išeik į lauką pyderiūga mažas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš vaikas? :DD tu kiauryme išmok lietuvių kalbą :DD ir prie ko čia admin papeikimas jeigu su vipu healinaus dužena tu? :DD Išeik į lauką pyderiūga mažas :D

taip tu vaikas, matai kad  kaškaip aš mažiau sedziu prie kompiuterio negu tu ir vel eilinis bazaras išeik i lauka negali ka nors orginalaus sugalvoti ? na bent nieko nuostabaus nes tau tik 14 f68dcc175c982aa1d836a048ef6273a1887.jpg

neprimesk suaugusiu ir viresniu už kitus jaigu toks nesi

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

taip tu vaikas, matai kad  kaškaip aš mažiau sedziu prie kompiuterio negu tu ir vel eilinis bazaras išeik i lauka negali ka nors orginalaus sugalvoti ? na bent nieko nuostabaus nes tau tik 14 f68dcc175c982aa1d836a048ef6273a1887.jpg

neprimesk suaugusiu ir viresniu už kitus jaigu toks nesi

Ir ką čia parodyt bandai pyderiuk ? :D Tai jeigu toks rimtas įmesk savo foto , ar bijai? :D Toks kreivas , kad net fotiko nematęs čiuju ane? :D Sėdi rusį užsandarintas , kad tik niekas nepamatytų ir čia stumt bandai ant visų :D nevala tu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. aš ne lenkas tu net manes nesi mates ir tuo labiau nepažisti iš to galima spresti kad savo problemas verti kitiems megintamas išsisukti .

2. jis man nera nei draugas nei kas ir nepatinka man tokie botai kurie healinasi 

kad tu jau toks ahujenas tai davai numetu savo adresa atlek ir pažiuresim kas čia *Myliu Las-Venturas.lt* ar vel bus eilinis atmazas kad iš kur man žinot kad tu ten gyveni ir panasiai

nepradek cia jo ginti pasiskunde vaikas per ts ir eina ginti :D man nereikia video užtenka ir foto

O tu dieve brangus, jeigu tau reikia atlėk su supa dupa paspirtuku, vistiek visi žino kad neatvarytum tiesiog mandras kaip gandras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pff kiauras esi ;D Kad ir kaip atrodo jis yra 1000000000000000000 kartu labiau mėgstamas nei tu, o dėl papeikimo tai foto apkeistos vietom ir tiek, joks čia healas...

 

Kas iš to, kad jis serveryje mėgstamas? Serveris tau gyvenimo dalis gal? Ką tu čia savo reputaciją didini, siedamas savo ateitį su žaidimu?

Redaguota nario Jay_Anderson
Neleistinas komentavimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kas iš to, kad jis serveryje mėgstamas? Serveris tau gyvenimo dalis gal? Ką tu čia savo reputaciją didini, siedamas savo ateitį su žaidimu?

Nenu bet tu tai *Myliu Las-Venturas.lt* ką žinau, iš kokio urvo išlindes, per ts galima sakyt, nes šnekamės tai ne žaidimas, tiesiog yra smagu kalbėt su juo o ne su tokiais maumedžiais kaip tu ar tentas lenkas...

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir ką čia parodyt bandai pyderiuk ? :D Tai jeigu toks rimtas įmesk savo foto , ar bijai? :D Toks kreivas , kad net fotiko nematęs čiuju ane? :D Sėdi rusį užsandarintas , kad tik niekas nepamatytų ir čia stumt bandai ant visų :D nevala tu :D

SAKAU TU MANES NEPAŽISTI, Tai man idomu iš kur tiek daug apie mane žinai ? pyderiuk iš kur toks leksikonas ? na sakau jaigu tiek nori pamatyti kaip aš atrodau duodu savo adresa atlek, na o del mano nuotraukos tai keli nariai iš šio serverio turi nedaliju aš visiems bet tikrai nesu toks kaip tu saules nemates

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nenu bet tu tai *Myliu Las-Venturas.lt* ką žinau, iš kokio urvo išlindes, per ts galima sakyt, nes šnekamės tai ne žaidimas, tiesiog yra smagu kalbėt su juo o ne su tokiais maumedžiais kaip tu ar tentas lenkas...

 

Ko toks agresyvas? :o irgi daug bazarinantis kaip tavo draugas, o realybėje muša ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Nenu bet tu tai *Myliu Las-Venturas.lt* ką žinau, iš kokio urvo išlindes, per ts galima sakyt, nes šnekamės tai ne žaidimas, tiesiog yra smagu kalbėt su juo o ne su tokiais maumedžiais kaip tu ar tentas lenkas...

 

pagal leksikona spedzia apie zmogu jau vien iš nuotraukos matosi kad jis yra pastumdelis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

SAKAU TU MANES NEPAŽISTI, Tai man idomu iš kur tiek daug apie mane žinai ? pyderiuk iš kur toks leksikonas ? na sakau jaigu tiek nori pamatyti kaip aš atrodau duodu savo adresa atlek, na o del mano nuotraukos tai keli nariai iš šio serverio turi nedaliju aš visiems bet tikrai nesu toks kaip tu saules nemates

Tai ko čia trioxini savo kreivą snukį parodyt? :D :D Tu tik žiūri kitų foto ir žvengi? :D Ar tėvai fotoaparato nenupirko ir neturi su kuom nusifokint? Erelis su kreivu snukiu - tau gal pinigų sumest ant telefo su kamera?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai ko čia trioxini savo kreivą snukį parodyt? :D :D Tu tik žiūri kitų foto ir žvengi? :D Ar tėvai fotoaparato nenupirko ir neturi su kuom nusifokint? Erelis su kreivu snukiu - tau gal pinigų sumest ant telefo su kamera?

na jaigu nori gali sumest aš nieko priš parašyk į sms numesiu banko duomenys kur siusti.

sakau tu manes nepažisti ir tuolabiau nesi mates tai iškur gali žinot kad mano roža kreiva ar dar kokia be logikos žmogus esi

na taip aš erelis už laido o kas čia blogai kad tave duhinu ? net bijhai ateiti pašneketi i ts tai čiuju net i galva nesi gaves

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

na jaigu nori gali sumest aš nieko priš parašyk į sms numesiu banko duomenys kur siusti.

sakau tu manes nepažisti ir tuolabiau nesi mates tai iškur gali žinot kad mano roža kreiva ar dar kokia be logikos žmogus esi

na taip aš erelis už laido o kas čia blogai kad tave duhinu ? net bijhai ateiti pašneketi i ts tai čiuju net i galva nesi gaves

Tai tu įmesk tą foto , ko čia triohini gi? Taip aš nesu gavęs į galvą , nes manęs nieks nemuša kaip tavęs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...