Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.7


Bosasa_Karka

Serverio darbų permainoms jau laikas? [Apklausa]

  

82 nariai balsavo

  1. 1. Ar reikia padaryti darbus su pakvieitmu nuo kažkiektai xp?

    • Taip
      53
    • Ne
      29
    • Kita. Parašysiu komentaruose.
      0


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki.

Manau kad atėjo laikas daryti permainas serverio darbuose su pavkietimu. Permainos būtu tokios kad norint istoti į darbą reikia turėti pakankamai xp. Manau visi supratot. Nes dabar naujokai eina į darbą  net nepražaide valandos todėl manau reikia padaryti darbus su pakvietimu nuo kažkiek xp. Balsuokit !

 

 

Animal silver pasiūlymas padaryti nuo tiek.

Policininkas (10.000 XP)

Tralistas (5.000 XP)

FTB agentas (15.000 XP)

Spec. būrio „Aras“ darbuotojas (15.000 XP)

Kareivis (20.000 XP)

Ginklų prekeivis (10.000 XP)

Taksistas (3.500 XP)

RC išvežiotojas (6.000 XP)

Medikas (5.000 XP)

Radistas (5.000 XP)

Mechanikas (7.500 XP)

Tolimųjų reisų vairuotojas (5.000 XP)

„Lucchese“ mafijozas (15.000 XP)

„Yardies“ mafijozas (15.000 XP)

  • Patinka 10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone - nebūtina padaryti sistemiškai, nes tai gali padaryti patys direktoriai. Pvz: į darbą priiimti nuo kiek nori xp, arba nuo kiek nori pražaisto laiko... Aišku, to reikėtų paprašyti DPi, kad leistų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papildyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kam visa to reikia ? Gerai yra, kaip yra.. Buvo vienintelis serveris Lietuvoje, kuriame visi serverio darbai buvo 0 xp.. Tik bent gerai padarė, kad reikia bent į teisėsaugą turėti bent dalį xp. 

 

Bet šiuo momentu, sakau griežtai PRIEŠ !

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man nėra skirtumo, bet manau naujokai turėtų tikslą ,ir bandytų žaisti čia, siekti padirbti mafijoj ir t.t. O dabar praeina pro visus darbus , mato jog nesunku patekti ir išeina į kitą serverį. O čia XP neleistų, skatintų galbūt pirkti XP. Tad būtų nauda serveriui. Sakau už, nors man asmeniškai tai nieko neįtakos.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Xp kyla labai lėtai, tad žaidėjam atsibos laukti kol užkils ir išeis... 1xp - 1min. Tai reikėtų padaryti, bent, nuo 1.400 xp..

 Kodėl lėta? Gan normaliai kyla tas xp, dar galima emigruoti + afk zona yra.. Manau norint ir jei tikrai žada naujokas lošti čia užsikels tą xp skaičiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Kodėl lėta? Gan normaliai kyla tas xp, dar galima emigruoti + afk zona yra.. Manau norint ir jei tikrai žada naujokas lošti čia užsikels tą xp skaičiu

 

Sutinku. Tuo labiau tai skatins pirkti Vip'us. Beto galės dirbti po truputi ir keltis. Užsikels,padirbs mediku, užsikels ,eis į kitą darbą. Taip darysis savo karjera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sutinku. Tuo labiau tai skatins pirkti Vip'us. Beto galės dirbti po truputi ir keltis. Užsikels,padirbs mediku, užsikels ,eis į kitą darbą. Taip darysis savo karjera.

 

Ir tuo pačiu atras savo sriti.

 

P.S. Galima tiesiog pradžiai padaryti mažą kiekį xp, kad reiėtų ir palaipsniui vis didinti iki ribos, kurią siūlė animal'as

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Manau, mažiausią dalį xp reikalaut galėtų Medikų darbas. Jis gan svarbus, pelningas pakankamai, naujokui būtų pats tas. 

 

O xp sistemos tikrai reikia, nes kaip nėra tai pff.. Įsidarbina į GP 300 xp ir 2 h pražaidęs, normaliai ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daugiau nuomonių ! A2i8 kurie komentavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš už,kodėl? Todėl ,kad darbai būtų dar daugiau svarbesni ir neitu per visu darbus kiaurai,aišku gal biški reikėtu pamažinti xp kiekį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš. Juk tai unikalus serveri pagalvok pačiame gyvenime ar tu turi turėti koki  30metu, kad gali dirbti policininku ar gali, kad ir nuo 22...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, bet koks įdomumas dirbti picerijoi iki 3'000~ xp, ir xp kylą tik 1 per minutę. Man asmeniškai tai nebūtų įdomu, o dabar nueini į darbą gauti patirties, bet aišku ne visi darbai būtų nuo 0. Bet kokie RC,TRALISTAI,RADISTAI,FURISTAI šitie darbai tikrai tiktu nuo 0 xp naujokams susipažinti su serveriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vertėtų galbūt padaryti, jeigu atsirastų naujokams kitos veiklos tada, nes čia užsikelti naujokui 15k xp nėra taip paprasta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PRIEŠ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Policininkas (7.500 XP)

Tralistas (4.000 XP)

FTB agentas (10.000 XP)

Spec. būrio „Aras“ darbuotojas (10.000 XP)

Kareivis (15.000 XP)

Ginklų prekeivis (10.000 XP)

Taksistas (3.500 XP)

RC išvežiotojas (4.000 XP)

Medikas (5.000 XP)

Radistas (3.000 XP)

Mechanikas (5.000 XP)

Tolimųjų reisų vairuotojas (5.000 XP)

„Lucchese“ mafijozas (15.000 XP)

„Yardies“ mafijozas (15.000 XP)

 

 

 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš prieš , to nereikia. Visų pirmą kaip kažkas sakė vienas serveris kuriame taip nebuvo su tais EXP.. Ir + naujokai koks gi skirtumas ar čia sampe kažkas kitaip? Surinkęs EXP'o daugiau žinai? Aišku sužinai žaidėjūs ,naujesnių sistemų ir panašiai. O viskas yra pasaka. Naujokai tegul parašo gražias anketas ir viskas. Aš pats atėjas po valandos žaidimo parašiau ir buvau jau priimtas į Mechanikus. ( SENIAU )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prieš. Sumažės naujokų skaičius, kurie nori iškarto pradėti dirbti darbą su pakvietimu. ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai pradėsiu nuo to kad naujokam bus sunku užsikelti, bet manau tikrai direktoriam nepatinka naujokai kurie ateina ir neežino kur kas randas ar kokios komandos. Tai manau, kad už nes tikrai pavyzdžiui paėmus TAKSI darbą naujokam ten tikrai ne vieta ypač tie kurie nepažysta LAS-VENTURO žemėlapio, o jei padarytumėt nuo daugiau XP tai tikrai būtų geriau nes nebūtų nei naujokų nei kokių nežinančių ka daryti reikia darbuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl mafijų ir teisėsaugos tikrai sutikčiau, kad reiktų labiau pakelti, bet dėl kitų darbu nelabai, nes pvz mafijai ir teisėsaugai reikia daugiau patirties serveryje, kur yra kokios vietos ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PRIEŠ!, aš serveryje turiu ~1'600xp... Man tuos darbus be pakvietimo čia buvo taip neįdomu dirbt jog norėjau leavint servą, bet atsirado atranka į GP [nuo 0xp] patekau, xp užteko ir man dabar žymiai įdomiau žaisti serveryje kadangi turiu normalų darbą... Tai pažiūrėkit kiek žmonių nespėja į atrankas nuo jiems reikiamo xp kiekio??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...