Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 13 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Serverio versijos 3.3.8 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Idealu, privarėt teleportų, UZI... Kas toliau bus? Reiks taksistus von mest, mechanikus irgi... Neužilgo čia bus L*G, tik su mažiau žaidėjų. Aš čia tik dėl unikalumo lošiau. Būtent, LOŠIAU :(

Aukso Zodziai as taip pat....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idealu, privarėt teleportų, UZI... Kas toliau bus? Reiks taksistus von mest, mechanikus irgi... Neužilgo čia bus L*G, tik su mažiau žaidėjų. Aš čia tik dėl unikalumo lošiau. Būtent, LOŠIAU :(

 

Pritariu tau labai. Atnaujinimai nei šilta nei šalta. Atsižvelgiant į darbų reikšmę. Paprasčiausiai šie darbai žlugs, nes nėra prasmės jų dirbt. Taksi žlugdo nuoma, teleportai, administratorių getinimai. O dabar mechanikus žlugdys 3 LVL adminai.

 

Nereiškiu kritikos. Ne visi atnaujinimai žaidimą paįdomina.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir dar tas bazes chrienovas keičia kas savaitę. Ai, aš patylėsiu gal. Labanakt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kam tie nemokami adminai dabar? :|

 

Nu nesvarbu , čia jau jūsų spręndimas ką dėti ir ką ne.

 

Bet nebeunikalūs esam kaip ankščiau.

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

saunu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau geri atnaujinimai,cia tikrai jau ideta pastangu bei isklausei zmoniu pasiulymu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikūs atnaujinimai, tik labai pradėjo liūdinti tos komandos su teleportais, manau ne mane vieną tai liūdina, o dabar Britai rimtai pagalvok ką padarei, ir ką sužlugdei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc, mano ideja paklausei, dekui ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kam tie nemokami adminai dabar? :|

 

Nu nesvarbu , čia jau jūsų spręndimas ką dėti ir ką ne.

 

Bet nebeunikalūs esam kaip ankščiau.

 

Viskas labai paprasta, geriau praras tokius žaidėjus kaip mes. Ir priims iš kitų serverių kurie ateis čia žaisti. Nes ten kur daug žaidžia šis serveris lygiuojasi ,užuot pats siekiąs būti unikalus.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ar aš vienintelis taip manau tačiau kas per III lygio admin.? Daugelis siekia tų free adminų su papildomom komandomis, štai ir įdomumos būdavo o dabar belenkuris tiesiog galės nusipirkt ? Na nežinau... Šis atnaujinimas man labiausiai nepatinka, ir ką dabar daryti tiems kurie siekė tų pap.komandų? Na neturiu ką pasakyti ir vistiek čia mano nuomonė niekam nesvarbi...

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikūs atnaujinimai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir vel nieko gero copy paste matosi kad projektas kurtas ne del unikalumo o del pinigu siekent sau didesnes naudos...

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau ar aš vienintelis taip manau tačiau kas per III lygio admin.? Daugelis siekia tų free adminų su papildomom komandomis, štai ir įdomumos būdavo o dabar belenkuris tiesiog galės nusipirkt ? Na nežinau... Šis atnaujinimas man labiausiai nepatinka, ir ką dabar daryti tiems kurie siekė tų pap.komandų? Na neturiu ką pasakyti ir vistiek čia mano nuomonė niekam nesvarbi...

 

PINIGAI - Viskas tuom ir pasakyta

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pirma karta taip nustebino atnaujinimai. Tikrai labai labai patiko!:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man jus labai idomi. Sakot zlugs nezlugs, dar sakot kam tie free adminai. Jie tam ir yra kad free gautum. Ir jus nekiekvienas tikrai nusipirks ta admina nes ne 10 litu kainuoja, o tarp kito sakot adminai pils degalus, jus manot kad paprasysit ir iskarto ipils tikrai nemanau kad taip bus. P.S. geri atnaujinimai kad tokiu daugiau butu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir išvis aš nesuprantu kam tuos teleportus dėjo.. Gi niekas jų nepraše.. Žmonių skaičius juos idėjus nifiga nepakilo, o tik priešingai žlugdo serverio eiga, darbus ir visą žaidimo malonumą..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atnaujinimai neblogi,Bet manau jau reiktu istrint taxi darba vistiek /tpdarbas ir kam tie taxistai?

 

Sutinku, bei siulau viena idėja:

Imituokit vidurį dienos taxi bazes stogo griuti, (ale maxima) visi kas bus taxi bazei - ercon ban

Ir turėsit bent viena gedulo diena susijusia su Las-Vneutras, o ne kelsit veliavas per įvairias mokytoju dienas ir pan.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Saunus atnaujinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Teleportai, kuro pilimas ;DD Krč smagiai.. Iš kur Jums tokios mintys kyla? Kur visas tas " originalumas ir žaidimo kokybė. ". Būtina viską daryti kaip kiti serveriai? Krč prarandat tik žaidėjus.

 

Nepatiko atnaujinimas ir nereikia tokių. kur tik teleportai ir kita hirnia. :/

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu jau pridėti adminai 3 lvl taigi.

-Galėtų kažkaip padaryt kad administratorius galėtų pilti tik į nuosavą transportą.

-Išimti /tpdarbas nes čia tikrai nebūtina šiam servui.

  

O visą kitą manau netrugdo. Ir kaip dabar zyzia dėl adminų. Kiek žinau darė npagal jūsų nuomonę kur buvo kažkokia ten apklausą nežinau aš, bet patys balsuojat po to verkiat. Peace.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

**** **** Katik nuėjau į vieną daugeliui gerai žinomą serverį ir ka aš ten pamačiau? Daug šio serverio žaidėjų :x (bet kol kas ne apie tai) Kol kas t.y. jau 1.5m. aš esu ištikimas šio serverio žaidėjas ir niekur neesu ėjas kitur žaisti, vis prisimindavau invio žodžius ''kas šiame serveryje ilgai žaidžia tikrai jiems bus kokios nors pareigos pasiūlytos'' ... Bet aš pastebėjau, kad mūsų serveris išvis neunikalus, Namai už kreditus, Garažai už kreditus, visokie teleportai ir pan, ir tai tik ka aš pamačiau per pirmas 5 minutes... Tai **** kas čia darosi?  Invi / Britai, gal jum dar kokiu ''unikalių'' idėjų paieškoti serveriui? parašykit į skipe iškart visą krūva sumesiu. O vat kur jums siūlo TIKRAI unikalias idėjas ''idėjų'' skiltyje, jus neigivendinat, turbut per daug darbo... Ir kalbu ne tik apie save, bet galiu išvardinti ne mažai žaidėjų...

  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Manau, prieš darant tokius atnaujinimus reikia apklausos serveryje, galų gal forume.. Norit palaikyti ūnikalūmą, bet žinokit tik tai, kad jis blėsta. Invi, prisimink šituos laikus, kaip viskas buvo kitaip, lygiai prieš metus.. Nejau ūnikalumo negalima palaikyti pastoviai, ne jau ūnikalumą suteikia teleportai ir tokios " freeroam'ų " serverių komandos?

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai puikūs atnaujinimai. Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...