Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Serverio versijos 3.3.8 atnaujinimai

Rekomenduoti pranešimai

Truputi papasakosiu, kuo dabar free adminas bus pranašesnis už 3 lv adminą:

  • Free adminas galės naudoti /prietr
  • Free adminas kiekvieno mėnesio gale ne tik, kad bus nemokamai pratęstas, tačiau ir duodama šiek tiek kreditų (kiekvienam adminui pagal jo darbą).
  • Free adminas gali betkada paprašyti manęs pinigų ant eventų arba ant kažkokių renginių.
  • Prižiūrėtojus dažniausiai renkuosi iš free adminų, todėl paaušktinti save papraščiau gali jie.

Tai pagrindiniai free admino privalumai.

 

O dėl /tpdarbas galbūt kažką perdarysime, tarkim nuo auksinio ar premium VIP bent tada, jeigu daugumai nepatinka.

 

 

Dabar ka pasakysiu supras tik tie kurie žaidžia čia nuo starto...

Dar labai gerai pamen laikus, kai būdavo prisijungi vakare, free adminu nėra, taxi nereaguoja, o tu esi kitame mieste, ir tau reikia begti / plaukti...

Arba bunant taxistu sedi vakare ir tave kviecia į kitą miestą paimti arba tiesiog kur nors nuvažiuoti ir paimti, ir tai buvo tuomet kai žaidė viso labo 70-100žaidėjų, ir abiem atvejais būdavo didelis malonumas palyginus su dabar (net bėgti)

Galų gale galėtumet pažiurėti siulomu idėju ir jas padaryti...

O dabar pagalvojau, tuoi prasidės /tpfc /tphp /tpbankas /tpviriausybė /tpgp ir pan. tada koks idomumas bus žaisti? nei mašinomis čia kas nors naudosis, nei išvis čia žaidimo nebeliks... Jai reikės pinigų padarysi /tpbankas pasiimsi pinigus atgal /tpbaze ir pan. arba reikia car tune o tu pvz armijoje isedi /tptune arba galu gale /tplv uzsitunini ir vel /tpbaze ir koks idomumas? Nuejau vakar į ****.lt (PIRMA KARTA PER 1.5METUS Į KOKĮ KITĄ SERVERĮ) ir pamačiau visos komandos /tpkalnas ir pan... Garažai / Namai už Kreditus... Tai manot kelsit jus taip žaidėjus, kaip tik ne, nes -aidėjai eis į tokį patį eilini serverį kaip ir mūsų, juk ten kur daugiau žaidėjų žaidžia daug idomiau ypač naujokų atžvilgiu.

 

 

Pasitikėjimas yra labiau pelnomas tada, kai žmogus jau kurį laiką išbūna komandoje. Priimti adminai nevisada turi pasitikėjimą, nereikia niekur nardyti, nei vienas iš komandos narių prie manęs nelindo, kad duočiau tas komandas, visiems buvo pasiūlyta.

 

P.S Diena pabandysiu dar argumentuoti, kodėl pasirinkome idėti /tpdarbas komandą.

 

Pasikartosiu: Yra daugelis žaidėjų kurie su šitu serveriu nuo pat Starto ir jiems niekad nebuvo nieko pasiūlyta ir  kodėl gi? Tavo pačio žodžiai : ''Priimti adminai nevisada turi pasitikėjimą''... Nu tai ok suteik galimybę ir kitiems, ir tais kurias ''nelabai'' pasitiki, ir žiūrėk kaip jiems sekasi, o praeities klaidas galetum ir pamiršti... Kaikurie anksčiau prisičytino, kai kurie dar ko nors prisidirbo, bet tai neturėtu reikšti ''pabaigos'' šiame serveryje, kad jie nieko nebegaus niekad ir pan... Ar tavo dar vienas nuostatas? Kol neša pelna tol nieko negaus? pvz:. Arunas_Han inešė kiek?  900-1500lt. Tai turbūt nieko ir negaus kol neš pinigų, nes kitais pato pelnas kris, nes jai duosi pvz free adminą nebepirks adminu ir pelno nebebus... Tas pat ir su dar keliais man gerai žinomais žaidėjais... Kad ir aš pats... Inešes 2000-4000lt į šitą serverį per 1.5metus... Tiksliai sumos nepamenu - tau geriau žinot, nes aš neskaičiuoju, bet Stpdw kol nešiu pelna, tol man ka nors gauti galimybių - 0/100%

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oi wirai mldc, daba, ypač dėl 3lv adminuko, ždž viskas ok.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geri atnaujinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, kaip ir žadėjau ryte aš pabandysiu paaiškinti, kodėl mes nusprendėme įdėti /tpdarbas komandą, asmeniškai aš manau, kad šiuo savo tekstu aš daugumos žmonių nuomonių (prieš šią komandą) nepakeisiu, tačiau galbūt tie žmonės joje atras bent kažkiek pliusų. :)

 

Taigi, kalbėsiu ne vien apie tą komandą, tačiau ir dar apie kelis dalykus, tačiau visa mano kalbos esmė vis tiek yra - /tpdarbas komanda. Taigi... Kai kūrėme šį serverį mes galvojome, kad jį darysime labai relistišką, pabrežiu  LABAI. Mūsų visa vizija sukosi tik apie tai. Išsivaizdavome kažką panašaus į: "Mes padarysime išskirtinį serverį, kuriame nebus jokių teleportų, mašinos bus labai brangios, vilos ir kiti namai išviso bus dauugumos žaidėjų svajonė..." tačiau dėja Lietuvoje populiarus ir tokio tipo SA-MP serveris egzistuoti negali. Turbūt iškarto kilo mintis, o kam reikalingas tas populiarumas, svarbu mums (tiems, kurie patinka tokio tipo serveris) yra smagu ir linksma, kam nepatinka - nežaiskit. Va šioje vietoje sutinkame kaikurių jūsų pasakytus žodžius "Matosi, kad projektas yra sukurtas tik dėl pinigų, o ne dėl linksmumo". Žinot ką? Aš galiu visiškai atvirai pasakyti, aš neturiu nuo jūsų ko slėpti. Mes siekiame pelno, bet pogalais, kas jo nesiekia? :D Tokie serveriai, kurie kūrėsi dėl linksmumo buvo prieš mažiausiai 3 metus, daugiau tokių serverių buvo VIENETAI. Visi serveriai, kur yra kažkokios perkamos paslaugos yra sukurti taip pat siekiant užsidirbti ir aš asmeniškai tame nematau nieko blogo. Mes sukūrėm serverį, kuris jums patinka, kaikurie perka paslaugas, mes gauname pelno, ar mes darome kažką blogo? TIKRAI NE! Dabar grįžtame vėl prie /tpdarbas komandos, kaip man sakė pats Britas, vienas žaidėjas jam pasakė: Mes į serverį ateiname linksmai praleisti laiką, o ne vien dirbti. Prisiminkite tai, kad čia nėra realus gyvenimas, čia yra tik žaidimas, o žaidimai dažnai būna su priedais, kurie neatitinka realaus gyvenimo.

 

Gyvenkime realiam pasaulyje, o žaidime darykime tai, ko negalime padaryti tikrovėje.

  • Patinka 11

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikūs atnaujinimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip ir pamynėjai mano žodžius, negali bandyti paversti jo į realų gyvenima, net nesistenk gi vistiek čia žaidimas o žaidimo neįmanoma paversti realaus gyvenimo kad ir kokius tu  ten scriptus ar ką dėtum. O bus kaip su ''Luknio ir Indigo'' serveriu kas kad pavertė gan realistiškomis idėjomis bei scriptais, bet jūs PATYS nežinot ko norit ir niekas net beveik nebelošė tame serve nes patys zyzė kad nori realaus bet kai padarė pradėjo verkt kad čia tik žaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na ką, kaip ir žadėjau ryte aš pabandysiu paaiškinti, kodėl mes nusprendėme įdėti /tpdarbas komandą, asmeniškai aš manau, kad šiuo savo tekstu aš daugumos žmonių nuomonių (prieš šią komandą) nepakeisiu, tačiau galbūt tie žmonės joje atras bent kažkiek pliusų. :)

 

Taigi, kalbėsiu ne vien apie tą komandą, tačiau ir dar apie kelis dalykus, tačiau visa mano kalbos esmė vis tiek yra - /tpdarbas komanda. Taigi... Kai kūrėme šį serverį mes galvojome, kad jį darysime labai relistišką, pabrežiu  LABAI. Mūsų visa vizija sukosi tik apie tai. Išsivaizdavome kažką panašaus į: "Mes padarysime išskirtinį serverį, kuriame nebus jokių teleportų, mašinos bus labai brangios, vilos ir kiti namai išviso bus dauugumos žaidėjų svajonė..." tačiau dėja Lietuvoje populiarus ir tokio tipo SA-MP serveris egzistuoti negali. Turbūt iškarto kilo mintis, o kam reikalingas tas populiarumas, svarbu mums (tiems, kurie patinka tokio tipo serveris) yra smagu ir linksma, kam nepatinka - nežaiskit. Va šioje vietoje sutinkame kaikurių jūsų pasakytus žodžius "Matosi, kad projektas yra sukurtas tik dėl pinigų, o ne dėl linksmumo". Žinot ką? Aš galiu visiškai atvirai pasakyti, aš neturiu nuo jūsų ko slėpti. Mes siekiame pelno, bet pogalais, kas jo nesiekia? :D Tokie serveriai, kurie kūrėsi dėl linksmumo buvo prieš mažiausiai 3 metus, daugiau tokių serverių buvo VIENETAI. Visi serveriai, kur yra kažkokios perkamos paslaugos yra sukurti taip pat siekiant užsidirbti ir aš asmeniškai tame nematau nieko blogo. Mes sukūrėm serverį, kuris jums patinka, kaikurie perka paslaugas, mes gauname pelno, ar mes darome kažką blogo? TIKRAI NE! Dabar grįžtame vėl prie /tpdarbas komandos, kaip man sakė pats Britas, vienas žaidėjas jam pasakė: Mes į serverį ateiname linksmai praleisti laiką, o ne vien dirbti. Prisiminkite tai, kad čia nėra realus gyvenimas, čia yra tik žaidimas, o žaidimai dažnai būna su priedais, kurie neatitinka realaus gyvenimo.

 

Gyvenkime realiam pasaulyje, o žaidime darykime tai, ko negalime padaryti tikrovėje.

 

Pajunk serverį geriau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pajunk serverį geriau :D

Serveris bus įjungtas tada, kai griš Britas ir pataisys klaidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar prasidės masofkės su 3lvl admin .. Atsiras tokie kaip Hanas [ Nenoriu stumt] kurie nusipirks tą trečio lygio adminą ir su uzikais į atgrobimus/grobimus važinės ir gausis totali masofkė .. Kaip ir ankščiau .. Vienas su uzi išnešios 10 nusikaltėlių ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dabar prasidės masofkės su 3lvl admin .. Atsiras tokie kaip Hanas [ Nenoriu stumt] kurie nusipirks tą trečio lygio adminą ir su uzikais į atgrobimus/grobimus važinės ir gausis totali masofkė .. Kaip ir ankščiau .. Vienas su uzi išnešios 10 nusikaltėlių ...

Truputi užmiršome pasakyti, dabar kai pasiims admin ginklus bus vienas rankoje UZI, o ne du.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Truputi užmiršome pasakyti, dabar kai pasiims admin ginklus bus vienas rankoje UZI, o ne du.

Gerai čia problema mažesnė , tačiau kalbant apie atitildymą :

 

Jeigu jis turi pinigų/kreditų trečio lygio adminui tai jis savo draugelius atmutins ir tuos įspėjimus laisviausiai nusiimtu .. Manau reiktu padaryt taip , kad jeigu tarkim tris kartus [čia tik pavyzdys] be priežasties atmutiną žaidėją tai reiktu jam arba uždrausti tą komandą arba tiesiog iškart nuimti adminą ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Daba visi su tais 3 lvl visi ahuelins nes čia jau skaitos kaip su pap gali getinti bet ką, telintis pas visus... jau geriau išimti ta 3 lvl admin. Jau geriau žmonės nusipelnytu admino su pap, o ne nusipirkti jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Laiku išėjau iš mechanikų. :D Atnaujinimai nuvylė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerai čia problema mažesnė , tačiau kalbant apie atitildymą :

 

Jeigu jis turi pinigų/kreditų trečio lygio adminui tai jis savo draugelius atmutins ir tuos įspėjimus laisviausiai nusiimtu .. Manau reiktu padaryt taip , kad jeigu tarkim tris kartus [čia tik pavyzdys] be priežasties atmutiną žaidėją tai reiktu jam arba uždrausti tą komandą arba tiesiog iškart nuimti adminą ..

Tai va, mes ir žiūrėsim dabar kaip bus su tais 3 lv adminais, jeigu jie kels daug problemų mes tiesiog griežinsime jų taisykles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunūs atnaujinimai ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...