Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 3 / 200

Versija: LV 7.7.6


Yuri_Samp

Kaip pradėjau? | Yuri

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Taigi neturiu ka veikt ir tiesiog sugalvojau parašyti savo istoriją kaip aš pradėjau žaisti Las-Venturas.LT serveryje. Nenoriu daug rašyti tiesiog surašysiu svarbiausius įvykius, o kam neįdomu tiesiog neskaitykit. Tai vat viskas prasidėjo 2012 - 09 - 09 kai mano laido draugas man pranešė apie šį serverį. Apipasakojo viską kaip yra kas bus ir pnš. ir mane tai sugundė. Atėjęs į puslapį iškart užsiregistravau ir užsiregistravęs iškart atėjau į serverį. Atėjęs į serverį užsiregistravau, prisijungiau ir ėjau daryti dalykus kuriuos daro kiekvienas naujokas katik pradėjęs žaisti naujam serveryje. Išsilaikiau teises ir iškart norėjau pradėti dirbti belenokį tai darbą kadangi be bašlių sėdėt nebuvo smagu. Pradėjau dirbti krovikų darba ir iškart man patiko tas ūnikalumas, kadangi jokiame kitame serveryje nesu tokio dalyko matęs. Nesvarbu ar tai paprastas dalykas ar ką bet tiesiog man tai patiko kadangi tai buvo visai paprastas ūnikalus dalykas. Išpradžiu dar prisimenu jog neradau taško kur reikia nunešti maišą :D tačiau susižinojęs kaip paprašyti administratorių pagalbos, iškart pražiau pagalbos. Žinau durnai skamba tačiau per *Myliu Las-Venturas.lt* buvau ir tiesiog nežinojau kur nešti tą maišą :DD Tai vat pradėjau dirbti džiaugiaus savo pirmais litais tačiau norėjau tobulėti ir užsikėlęs pakankamai patirties taškų įsidarbinau į gatvės valytojus, į picerininkus ir t.t. Pradžia beveik kaip visuose serveriuose ir atrodė nieko ispūdingo ir dėlto pažaidžiau pora dienų ir man jisai tiesiog atsibodo. Buvo kelių mėnesių pauzė. Po tų kelių mėnesių kalbėjom su visiems gerai žinoma mergina [Coco_Ch] skaipu ir galvojom ka veikti. Prisiminiau apie šį serverį ir pasiūliau jai. Iš pradžių nenorėjo jinai tačiau sugebėjau ją perkalbinti ir galiausiai jinai parsisiuntė sa-mp'ą ir pradėjo kartu su manim žaisti serveryje. Išmokiau kaip ką daryti ir kartu žaidėm serveryje. Pradėjau ieškoti normalaus darbo su pakvietimu. Įsidarbinau į radistus kadangi atrodė gan paprastas ir pelningas darbas. Įsidarbines ėjo tiesiog kiekviena diena taip pat, t.y. dirbau, važinėjausi ir su Coco bazarinom, bet ko kurio laiko aš  norėjau daugiau t.y. norėjau aukštesnių pareigų. Susižinojęs dar daugiau apie serverį aš norėjau gauti administratorių su pap.komandom ir būtent nusistačiau tisklą. [Viena iš daugelių]. Tai buvo mano pagrindinis tisklas kadangi man pačiam serveryje nėra taip įdomu žaisti, bet man iki dabar patinka padėti kitiems žmonėms ir būtent dėl to aš norėjau to administratoriaus. Supratęs jog taip lengvai aš tiesiog nusipirkau administratorių ir pradėjau atlikti administratoriau pareigas. Iškart gavęs jį aš ir negalėjau apseiti be papeikimų. Dar puikiai atsimenu tą įvykį tai buvo prie ligoninės kaip Jack_Zero pradėjo mane daužyti, o aš jį tiesiog įkalinau, ir nepadariau įrodymų. Gavau įspėjimą ir pasimokiau jog reikai turėti visada įjungus fraps ir daryti įroymus ir nuo to laiko aš kaip ir beveik visada turiu įrodymus :D Tai vat turėjau administratorių ir labai norėjau gauti pap.komandas ir aš jų labai stipriai siekiau. Stengiaus viską, gaudavau pagyrimų tačiau taip ir negaudavau tų komandų. Pastebėjau jog per tą visą padėjimą neturiu laiko dirbti tai teko vėl išleisti pora eurų serveriui ir nusipirkau verslą. Visą laiką tiesiog stengiausia bet kai supratau jog dar per anksti aš tiesiog nebesistengiau ir tiesiog ėjau prie paprasto žaidimo t.y. vėl dirbau ir nieko įspūdingo nedariau. Ėmiaus smulkesnių tikslų t.y. norėjau užsidirbti daug pinigų, nusipirkti namą ir tiesiog normaliai žaisti. Po kurio laiko Coco_Ch susirado kitų laido draugų kurie turėjo už mane daugiau pinigų ar normalias pareigas ;(( Teko susirasti kažką kas galėtų su manim kartu paáisti tačiau nebuvo kam ir tiesiog pasikviečiau Rena_Goka ir Arvy_Rudzy. Nebuvo žaidę sampo tai ir jiems reikia viską aprodyti kaip kas veikia. Kartu pradėjom žaisti ir norėjom eiti kažkur kartu dirbti. Tai užsimanėm į ąrą kadangi atrodė gan įdomus darbas ir tiesiog norėjom į teisėsaugą. Tada direktorius buvo Black_Baba. Atrodė geras direktorius, linksmas ir ištiesų tenais likom. Po kurio laiko Arviui dingo internetas, t.y. keliems mėnesiems ir likom mes du su Renaldu. Viską dirbom kartu ir visą kitą. Aš nebuvau pamiršęs savo tisklų ir po biškį pradėjau užsidirbinėti pinigus. Nusipirkau savo pirmąją mašiną [buccaneer] ir ne darbo metu mokinaus driftinti. Turėjęs mašiną jau jaučiau kietas tačiau vien tik iš verslo pinigai negalėjo eiti ir teko vis dėl to toliau dirbti. Taip ir vyko kasdienybė mūsų su Renaldu, nuobodi tačiau ir įdomi. Po kurio laiko man atsibodo aro darbas ir jį palikau. Palikęs sužinojau jog mane norėji priimti į pavaduotojus tačiau buvau pats kaltas jog neturėjau kantrybės. Ėjo viena diena po kitos ir vėl aš užsimaniau pap.komandų ir kartu su Renaldu nusipirkom po administratorių ir konkuravau kas kam daugiau padės. Stengėmės jas gauti ir kad ir kiek stengdavomės niekaip nepasisekdavo. Vėl aš mečiau viltį ir aš tada tesiau savo norų ir taupiau ant infernus'o. Užtruko ilgai tačiau po kurio laiko aš jį galiausiai nusipirkau. Sėdėjau vėl be pinigų tačiau buvau laimingas turėdamas infernus'ą. Vis kas kažkiek laiko aš užsimanydavau tų pap.komandų ir vėl užmiršdavau. Su Renaldu buvom mętę kurį laiką sampą. Tada vieną dieną parašiau ka veikia Coco ir jinai pasakė jog žaidžia samp'a. Susitaikėm ir tuo metu jinai buvo tralistų pavaduotoją pas Micro ir atėjau į darbą. Iš pradžiu buvom surezgę tokį planą jog kai micro paliks pareigas jai perleis dyrika o mane ims į pavaduotojus tačiau viskas tesėsi visai kitaip. Susibendravau su micro ir labai gerai sutarėm [dar ir dabar sutariam] ir ištiesų aš nenorėjau jog micro paliktų direktoriaus posta kadangi buvo tikrai geras tralistų pavaduotojas ir tiesiog likau tralistuose. Vėl ėjo diena po dienos. Vis susirasdavau naujų žmonių su kuriais gerai sutardavau. Tada buvo toks dalykas jog micro turėjo pasirinkima ar liks pap.komandos ar direktorius ir pasirinko pap.komandas. [Aš irgi taip būčiau daręs]. Pilnai jį suprantu ir vis dėlto coco netapo direktoria. Su Coco tuo metu daug bendravom ir gerai sutarėm ir dėl to nutarėm kartu įsidarbinti į furistus pas Klemka. Viskas ok įsidarbinom ir susidraugavom su tokiu žmogum vardu Ernis_Bmx. Tai vat bendravom ir iškart jis mum pradėjo p*st prota. [Tada nežinojom]. Svaigo jog jisai Invio klasiokas, kaimynas... Šodžiu tiek pripasakojo jog ir patikėjom. Tada kažkaip atsitiko jog jisai sužinojo bug'ą su kuriuom galima bugint pinigus, bent mum sakė, cituoju "Invis sakė yra kažkoks bugas su namais ir jeigu randam gaunam pap.komandas." ir kadangi aš visą laiką troškau tų papildomų komandų aš juom tikėjau ir kartu su juom prisibuginom pinigų. Aš galvojau jog ok galima psakyt inviui tačiau turėdamas 7 milijonus rankose kažkaip ir galėjau apseiti be tų pap.komandų. Turėjom visi belenkiek pinigų ir galėjom daryti ką norim... Tačiau tą pačia diena Coco nusipirko patį geriausią verslą kuris kainavo 3.7m. Viskas išaiškėjo jog kažkas tai bugino pinigus ir aš susipratęs jog mum pzdc aš ėmiau gelbėti savo šikną kadangi  tie du pradėjo ant manęs stumti jog aš kaziolis ir pnš... tačiau man buvo nesvarbu kadangi man jau tuo momentu pradėjo rūpėti serveris. Aš pakaziolinau juos Inviui, viską atsiprašiau, nuėmė man visus pinigus ir tie du gavo RCON ban'ą. Grasino man jog mane nuddosins ir pnš. tačiau iš invio sužinojau jog jis tokio kaip Ernis_Bmx net nepažystą ir sužinojau visa tiesą apie Ernį. Tai vat tie du sėdėjo RCON'e o aš vėl pasimokiau ir žinau jog daugiau taip nebedarysiu. [Šiuo metu abu vėl žaidžia serveryje]. Tai vat toliau dirbau fūristuose vienas. Teko su kažkuom bendrauti kadangi nebuvo kam siūlyti samp'a bei buvo nuobodu vienam. Pradėjom labai gerai sutarti ir bendrauti su micro. Ir vėl ėjo diena po dienos. Tuo metu net nebeprisimenu kas buvo tralistų direktorius bet prisimenu jog jį greitai išmetė ir rinko naują. Aš bandžiau patekti tačiau taip ir nepatekau tačiau su Micro pakalba aš tapau pavaduotojumi. Padariau vėl didelia klaidą iš kurios pasimokiau. Būti pavaduotoju man ištiesų patiko ir buvau dar viena tikslą pasiekęs. Nuo tada viskąs ėjo aukštyn. Išmetė iš pavaduotojo, ir tapau šiek tiek žinomu serveryje. Tada norėjau labai tapti direktoriumi ir siekiau savo tikslo, tačiau tiktai fūristų ir tralistų darbę ir net nežinau kodėl. Galiausiai pamačiau jog vyksta atranka į fūristų direktorių ir skubėjau pildyti. Stengiaus ir užėmiau trečiąją vietą atrankoje. Pakalbėjęs su direktoriumi [The_Blue] paėmė manę į pavaduotoją. Būdamas fūristų pavaduotojumi ypač pinigais kilau į viršų. Tapau serveryje įžymesniu. Ėjo diena po dienos. Viskas buvo OK tačiau po kelių savaičių man tiesiog atsibodo tas darbas ir nors žinojau jog man perleis direktorių aš palikau pareigas. Pradėjau vėl žaisti kaip parastas žaidėjas. Atsirado serverio radija. Iškart norėjau patektį į kolektyvą kadangi esu gan patyręs RDJ ir galiausiai patekau. Viskas buvo Ok vedžiau laidas ir visą kitą tačiau viena diena radijos prižiūrėtojas tiesiog nusprendė pasiimti radiją sau ir kurti savo atskira projektą. [Jam nepasisekė]. Buvo serveris be radijos. Viena diena gaunu žinutę iš invio žinutę jog reikia pagalbos su SAMBC ir vos neapsišikau iš laimės. Iškart sokau padėti. Galiausiai vėl veikė radiją ir po ilgo pokalbio mane paskyrė radijos prižiūrėtojumi. Tuo momentu aš buvau laimingas kai net nežinau kas tiesiog vos nešikau iš laimės. Gavęs pareigas iškart ant kitos dienos ėmiaus darbų. Tvarkiau forumo temas, rinkau rdj ir pnš... Būtent šis darbas man patiko ir dar dabar patinka kadangi atlieku sau mėgstamoj srytyje darbus. Buvau laimingas ir tiesiog vėl diena ėjo po dienos. Kuria diena Paška tapo aro direktoriumi. Kadangi jis man labai geras draugas ėjau iškart pas jį dirbti. Nenorėjau jokių pavaduotojų tiesiog norėjau dirbti pas jį bet vis dėl to tapau pavaduotojumi. Taip vėl laimingas buvau tačiau laiką kaip ir visa praleisdavau prie sampo. Diena ėjo po dienos ir ištiesų daug laiko skyriau radijai o pavaduotojo pareigas aplaidau ir micro mane išmetė. [Pilnai suprantu, nepykstu ir netgi dėkoju]. Taip vėl pavaduotojumi išbuvau neilgai tačiau vis dėl to labai patko kartu su Paška bendradarbiauti. Iki dabar esu radijos prižiūrėtojas ir tikiuos būsių tuom iki serverio galo kurio tikėkimės nebus. Tai vat dėkojų už jūsų sugaišta laika ir jog skaitėte.

 

Žmonės kuriuos gerbiu ir niekad nepamiršiu -

Micro_Mohito, Remigijus_Narcissus, Coco_Chanel, Invision_White, Deividas_Britas, Augis_Buggati, Rytis_Klemka, Audrius_Lightz, Mantas_Balboa, Vitalijus_Wanted, The_Blue, Deimantė_Miela, Deimaa_Adry, Justea_Sony, Jay_Anderson, Renas_Gokas, Arvys_Rudzis, Dwayne_Morreti, Erko_Rhyno, Jay_Winston, Tim_Wellens, Max_Tosha, Lucas_Cruise, Renas_Gokas, Eric_White, Žygis_Vodka, ir daug kitų kuriuos užmiršau :(

 

P.S. Atsiprašau už rašybos klaidos ir dėkoju jeigu perskaitėte :)

  • Patinka 26

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yuri visai buvo kitaip, mes dar dirbom furistu, poto gavau pas pas vuxi po gerų 3-2menėsiu, tada atėjai pasmane kai coco buvo, tada tu ant jos pykai, bet susitaikiai viskas ok, poto ten viskas ok ok biški maišiai tas vietas, galvojau tralistu dir buvau kai dar pas klemka dirbai :? aišku aš supratau kadangi viską žinau apie tavę dar prisimenu skypej furistu pokalbi visada su Paulium, coco tavim kalbėdavom kai furistuose dirbom. fainai budavo ;***

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepatingėjau ir viską perskaičiau. Bet manau galėjai paprašyt kad tau sukurtų blogą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yuri visai buvo kitaip, mes dar dirbom furistu, poto gavau pas pas vuxi po gerų 3-2menėsiu, tada atėjai pasmane kai coco buvo, tada tu ant jos pykai, bet susitaikiai viskas ok, poto ten viskas ok ok biški maišiai tas vietas, galvojau tralistu dir buvau kai dar pas klemka dirbai :? aišku aš supratau kadangi viską žinau apie tavę dar prisimenu skypej furistu pokalbi visada su Paulium, coco tavim kalbėdavom kai furistuose dirbom. fainai budavo ;***

Gali būt tiesiog labai daug įvykių per labai maža laikotarpį ir tiesiog labai daug teksto :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ooo Arnai :* Šaunuolis , kad nepatingėjai rašyt :D Faina su jumis pašnekėt būna :*


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus pasipasakojimas, gal kada ir aš parašysiu o db spaudžiu like kuris nieko nereiškia, bet anyway respect! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas kruopščiai ir gan gražiai parašytą buvo malonu skaityti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš? :o mane pamirši? gi aš Edas_Minsk iš manes perki rūkyt kaip tu... isižeidžiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Viskas perskaityta bei sudominai su savo dviem pagrindiniais tikslais.


 


P.S. Didžiausią verslą turi Kasparas_Barkauskas :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Viskas perskaityta bei sudominai su savo dviem pagrindiniais tikslais.

 

P.S. Didžiausią verslą turi Kasparas_Barkauskas :)

 

Tuo metu didžiausias verslas buvo Kazino, t.y. 222LT / 20min + papildomas už 3.7mil, bet aišku jai nuėmė jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

WOW čia tai istorija lb sudomino mldc kad nepatingėjai parašyt. spaudžiu tau žalią mygtuką :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip miela :D mane paminėjai :P Įspūdinga istorija :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O aš? :o mane pamirši? gi aš Edas_Minsk iš manes perki rūkyt kaip tu... isižeidžiau...

Kokias Parduodi ;DDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nenoriu daug rašyti tiesiog surašysiu svarbiausius įvykius

Prajuokino pamačius tekstą šitas sakinys :D

Šeip tai tu pirmiau prisibugginai litų ir dirbai fūristuose, o tik tada coco gavo trolistų pavą :P

 

 

Arvydas_Torres, 27 Nov 2013 - 13:05, pasakė:

P.S. Didžiausią verslą turi Kasparas_Barkauskas :)

 

Didžiausius skaičiukus tik į /20, bet klemka, mantas ir bendelis gauna kelis kartus daugiau į parą negu tas 333/20 :)

Redaguota nario Audrius_Lightz
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip miela :D mane paminėjai :P Įspūdinga istorija :D

Kaip tavęs negalėjau paminėt :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Antras narcis OH YEAH DUFF MAN, Coco be manęs istorijos nebūtų, bet šiaip gi ant prikolo ane mamuk?


  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Geras geras pasakojimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, jog esu paminėtas. Šauni istorija. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, jog esu paminėtas. Šauni istorija. :)

Buvai mano pirmasis direktorius :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yuri,tai papasakok kodėl dabar taip pyksti ant Coco. Nes Micro, aš, turim pagrindą. O tu? :D Sunku suprasti visgi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

*Myliu Las-Venturas.lt*... Žinosiu, nesusidėsiu su tavim :D Spaudžiu +rep, kad nepatingėjai tiek daug rašyt, man be skaitant net pradėjo akis gliučint ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yuri,tai papasakok kodėl dabar taip pyksti ant Coco. Nes Micro, aš, turim pagrindą. O tu? :D Sunku suprasti visgi.

Kodėl? Ok pabandysiu paaiškinti. Tai Coco yra toks žmogus kuris elgiasia labai šlykščiai su kitais žmonėmis, t.y. elgiasi taip lyg su kokiais daiktai ar pnš ta prasme bendrauja su vienu, viskas ok o kita diena spėji prisijungt jau ignoruoja tave ir matai kaip su kitais bendrauja ir tikrus draugus pamiršta. Taip ir buvo jog parodęs jai kas yra tas sa-mp jinai taip ir pasiėlgė. Draugavom viską rodžiau kalbėjom ir kai tik pagavo mintį jinai pradėjo bendrauti su kitais kruei turėdavo pareigas ar pinigų na ne esmė. [Tas pats ir su tavim buvo]. Jinai visus kitus pamiršdavo ir kai bandėdavai susikalbėti ar kažką pasakyti jinai ignoruodavo. Taip pat aš jos nekenčiu dėl to jog jinai visada bando bėgti nuo tiesiog ir nenori susitaikyti su tuom kokia jinai yra. Geras pavyzdys buvo prieš maždaug savaite. Parašė jinai man ir klausia ar galėtum sutvarkyti mc. Aš kaip mėgstu padėti tačiau kadangi prašė coco aš galvoju "paš*l tu n*" bet pasakė :"Duosiu 100k". Paklausiau ant las-venturo? sako taip ir aš sutikau kadangi 100k taip lengvai užsidirbt tai kas be ko. Nu vat galiausiai prisijungiau prie teamviewerio ir tvarkau aš jai ta mc. Nežinau kame bėdos bandau viską nu ždž užtrukau pusvaladanį kol sutvarkiau. Galiausiai sakau tai ateik į lv duosi pinigus. Jinai sako " Ne tyngiu einam mc dabar rytoj arba vėliau duosiu" sutikau nu ir ždž. Ant rytojau klausiu ar duosi pinigus, sako " Nturiu dabar laiko šallala..." Nu ok galvojau pyzdų jeigu ryt neduos pasiūsių ja ... Taip ir buvo iki dabar aš nemačiau tų 100k nors jinai turi ten geriausius verlus ir iš visų gavus ten belenkiek tų pinigų nu žodžiu visada kai užklausdavau kaip dėl pinigų jinai tylėdavo ir bijodavo kažką pasakyt kadangi visada yra kas už ją kalba ir gina ja bet gyvenime supras jog jai už savo veiksmus ir žodžius pačiai reikės pastovėt ir nebus tokių kurie visada šalia jos bus ir gins ją... Tiesiog dabar džiaugiuos kad jos nėra serveryje ir tikiuos nebus kadangių tokios atsiprašant dūros man tik gadina nuotaika.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jeigu tu skaitai laido tikrai draugais tai jau nežinau, visu antra kur aš ? ;/ taigi aš šnekėdavau skype su tavim ir gokų :o manęs niera čiūvas ? negražų 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pzydaa koke tema..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...