Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Skecht_Desty

Corleon*- Atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi. Ačiū ,kad skaitote šita mano pranešima. Taigi kaip supratote iš mano temos pavadinimo- Atsiliepimas apie serverį. Taigi dar neilgai žaidžiu šita serveri,bet visteik jau nuomonė susidare. Taigi Na šis serveris tikrai geras,adminai irgi geri,bet kai ,kurie žmonės nelabai... Bet tie sa**** ar L***** tai tie yra šu*** ,o čia jau tikrai geras serveris,nesvarbu ,kad čia žaidžia  200-300 žmonių.Turiu pagirti admin. Lukas_Grand,tikrai jis mldc,man parode kur kapines,ir greitai atsako į admin žinutę,dar Deimante_Miela yra daug man padėjus ;) ačiū jei. Taigi ir vipai ,kai kurie yra mldc,kurie man yra padėja. Na Serveris dar karta sakau mldc mldc,nes čia yra gyviau žaisti,visko yra ir afk zona,man tas labiausiai patinka,bet yra ir vienas minusas . Kad rc išvežiotojai su pakvietimu,tai to nesitikėjau,bet nesvarbu,nes daugiau neturiu minusų,bet yra daug pliusų. Tai Darau išvada- Las-venturas.lt yra geriausias serveris,čia tik geriausia kompanija .

 

 

 

Ačiū už dėmesį

 

Corleon*

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na, labai miela, kad tu taip apie mūsų serverį :). Na, bet jei reikės pagalbos rašyk man sms arba /vipams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kad rc išvežiotojai su pakvietimu,tai to nesitikėjau,bet nesvarbu

 

Jie yra su pakvietimu todėl kad veža telefonus , GPS ir t.t nemanau jei būtų be pakvietimo RC tai kąžin ar kas vežtu tuos telefonus ir kita..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...