Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rekomenduoti pranešimai

Anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Fulas

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Pro_Kents

3. Administratoriaus nusižengimas: Free kick, ismete uz saudyma nors esu gaujos narys o jis yra mafijozas.

4. Įrodymai (būtina):

 

6ff058219210a1d591ac4f18c1a85fe0183.png

 

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu negali šaudyti iš oro ir + aš su nuosava mašina aš tau nieko blogo nedariau ir nešaudžiau tu iš oro šaudyt pradėjai ir viskas nenorėjau gauti ant mašinos daužtumą nes dėl jo gali gauti net baną :) Va ir foto. Ir beto kam tu perki adminą kad pašaudytum su M4 į žmones taip pat ir į civilius? Manau dar pats turėtai gauti isp nes šaudai su adminų gunais :)1231e24bb635d00db092a6bb36073150845.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu negali šaudyti iš oro ir + aš su nuosava mašina aš tau nieko blogo nedariau ir nešaudžiau tu iš oro šaudyt pradėjai ir viskas nenorėjau gauti ant mašinos daužtumą nes dėl jo gali gauti net baną :) Va ir foto. Ir beto kam tu perki adminą kad pašaudytum su M4 į žmones taip pat ir į civilius? Manau dar pats turėtai gauti isp nes šaudai su adminų gunais :)1231e24bb635d00db092a6bb36073150845.png

Tu gal jau taip žiauriai nejuokauk gal esi mafijos narys ne civilis tad nerasyk cia savo pasaku jeigu jau taip bijai kulku tai palik mafija nes ji ne tau,  dar gausi lban kad heal per susisaudymą. Sekmes :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tu su admin gunais tu pagalvok kam tau adminas? :D Ir iš oro tu visus žudai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Už baudimo nemokėjimą Administratorius bus baudžiamas 1 įspėjimu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...