Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | SUPER valanda!

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Wesley_Jonhson

[ADMIN. PAPEIKIMAS] TITAS URBONAS.

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:

James Marlboro.

2. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime:

Titas Urbonas.

3. Administratoriaus nusižengimas:

2x nužudė galima sakyt kaip civilių šaudymas nors aš esu o gal buvau teisėsauga net nežinau nebuvau šnd prisijunęs.

4. Įrodymai (būtina):

1x - http://www.part.lt/img/7cf0e13c641a8112ec3a147c19806108618.png

2x - http://www.part.lt/img/93db36f6c7ae477e1f09a4a4ce615cdc439.png

 

Čia įrodymai kad jis civilis ir nėra gaujoje / klane.

Civilis - http://www.part.lt/img/037d88606ffa84cf055cca513179cbd840.png

 

Turėk bėda urbonėli. rawr.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodėl nušoviau? Išmetei iš darbo free ir per tave sutartį turiu. Visi dabar tavęs nekenčia kas dirbo are ir ką išmetei. Net micro tave iš kanalo moovino ir kalbėjom apie tave + visi tave norėjo šaudyti aš tiesiog buvau su geresniais gun ir paskutinę kulką dadėjau :) Tu teisėsauga, o tarkime gal man nepatinka teisėsauga ir ką? :DDD Esi beviltiškas tu su tokiais papeikimais... O kodėl nerodai kaip pirmas šaudai?????????????????? AŠ tiesiog pavargau kaip tu mane nuolat šaudei ir radau tinkamą progą nušauti, jeigu reiks turiu labai daug ss kaip tu mane nušaudinėji (gal ne tos dienos, bet vistiek)

 


 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Kodėl nušoviau? Išmetei iš darbo free ir per tave sutartį turiu. Visi dabar tavęs nekenčia kas dirbo are ir ką išmetei. Net micro tave iš kanalo moovino ir kalbėjom apie tave + visi tave norėjo šaudyti aš tiesiog buvau su geresniais gun ir paskutinę kulką dadėjau :) Tu teisėsauga, o tarkime gal man nepatinka teisėsauga ir ką? :DDD Esi beviltiškas tu su tokiais papeikimais... O kodėl nerodai kaip pirmas šaudai?????????????????? AŠ tiesiog pavargau kaip tu mane nuolat šaudei ir radau tinkamą progą nušauti, jeigu reiks turiu labai daug ss kaip tu mane nušaudinėji (gal ne tos dienos, bet vistiek)

 

 

 

Vat vat , įrodymų nėr. Išmečiau dėl to nes man tu žiauriai nepatikai kaip čia gražiau pasakius " Į subinę lindai " su tais savo rangų prašymais. :DD ir koks prikolas. Ne micro manę iš kanalo movino o toša kad nuiimtų vyr.moderatorių. Teisėsauga nepatinka ? :DD prikolistas blemba. Nepatiktų teisėsauga nebūtum dirbęs are. Ir jeigu aš beviltiškas su tokiais papeikimais ? Eik lysk ir nardyk Edviniui kad antrą rangą duodų. Pavargai ? Tai įrodo kad esi totalus " naulaiferis " atsiprašant prakaituoji prie ekrano. " Gal ne tos dienos, bet vistiek " dėk. Bet man atrodo kad įrodymai tegalioja 24valandas.

 

Dar pats team speake sakei "Draugiškai" dabar tik tu man čia "nepisk" proto sakydamas kad nušovei draugiškai bežaidžiant. Būčiau norėjąs jau būčiau tavę per pirmą dieną išmetęs už žaidimą su tazeriu nevietoj ir nelaiku. : ))

Redaguota nario James_Marlboro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vat vat , įrodymų nėr. Išmečiau dėl to nes man tu žiauriai nepatikai kaip čia gražiau pasakius " Į subinę lindai " su tais savo rangų prašymais. :DD ir koks prikolas. Ne micro manę iš kanalo movino o toša kad nuiimtų vyr.moderatorių. Teisėsauga nepatinka ? :DD prikolistas blemba. Nepatiktų teisėsauga nebūtum dirbęs are. Ir jeigu aš beviltiškas su tokiais papeikimais ? Eik lysk ir nardyk Edviniui kad antrą rangą duodų. Pavargai ? Tai įrodo kad esi totalus " naulaiferis " atsiprašant prakaituoji prie ekrano. " Gal ne tos dienos, bet vistiek " dėk. Bet man atrodo kad įrodymai tegalioja 24valandas.

 

Dar pats team speake sakei "Draugiškai" dabar tik tu man čia "nepisk" proto sakydamas kad nušovei draugiškai bežaidžiant. Būčiau norėjąs jau būčiau tavę per pirmą dieną išmetęs už žaidimą su tazeriu nevietoj ir nelaiku. : ))

 

Atsigauk gal gerai? Žiaurus esi... Man tavo nuomonė neįdomu ką tu manai apie mane, laikiau tave draugu, ne dėl to, kad esi direktorius ar pavaduotojas. Daug žmonių laikau draugais ir nesitikėjau jog toks esi žiaurus ir jeigu dažnai prašydavau kažko ir tau tai pasirodė kaip nardymas tai matyt aklas esi nematai kad tikrai dirbu ne dėl pareigų ar dėl ko, o dėl savo malonumo. Teisėsauga yra tas darbas kuriame aš noriu daug pasiekti ir stengiuosi dėl to ir stengiuosi eiti pas tuos kuriuos laikau draugais, kurie žinau kad yra mldc, t.y tokiu laikiau tave, o Micro tai tikrai mldc ir dar eisiu pas jį jeigu tik taps direktoriumi, nes žinau, kad jeigu pas jį nueisiu tai jis manimi pasitikės, o pasitikėjimas man svarbiausias. Aš tikėjausi, kad būsi tikrai normalus, bet esi paskutinis *Myliu Las-Venturas.lt*...

 

Aš manyčiau jog čia daugiau nereik nieko aiškintis, nuspręs viską Jay_Anderson

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...