Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Toolčik_Back

Toolčik_Back naujoko atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi Dideli ir Maži , serveryje užsiregistravau tik šiandieną 2013.12.08 . Visu pirma ką pamačiau šiame projekte įdomaus , pamatęs reklamą *Myliu Las-Venturas.lt*.LT SA:MP Serverių tinklalapyje pamačiau Invision reklamą , ją buvo tikrai įdomu skaityti todėl , pabažndžiau užsiregistruoti atsidaręs forumą Las-Venturas.LT pamačiau tai ko dar neesu regėjas , labai įdomūs GFX darbai , snaigės ir visą kitą užsiregistravęs pamačiau pora apklausų sudalyvavau , na žinoma užsiregsitravęs serveryje iškart gavau baną nuo Serverio Roboto , tačiau tai neproblema Rytis_Klemka atblokavo , tuomet pamačiau labai įsimintina dalyką tai " Administratorių " Pagalbą tiek naujokams tiek žaidėjams , tik parašiau /adminams Heal esu šio Projekto naujokas iškarto gal 10 " Administratorių " Pradėjo Healinti mane , ko tik paklausiu tą ir atsako nu žodžiu labai noriu pagirti šį projektą manau teks žaisti čia ilgai , siekti labai daug pasiekimų kaip Darbas , Direktorius / Pavaduotojas , Moderatoriai na viskas po truputi tik pradžiai norėčiau surast normalių pažinčių , prasimušti na čillint serveryje ,kad nebūtu liūdna tai tiek tikrai labai įdomus projektas . Sekmės Invision ir Britui .

 

Toolčik_Back [ Naujokas ] 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiku ,kad tau patinką šis serveris ,bei jo atmosfera :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu naujokas tą patį irgi galėčiau pasakyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Administracija čia tikrai gera, sėkmės ateityje !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...