Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


CalvinStenford

CalvinStenford - Atsiliepimas -

Ar būsi mano draugas ? :DD  

29 nariai balsavo

  1. 1. Būsi Mano draugas ;DDD ?

    • TAIP
      16
    • NE
      13


Rekomenduoti pranešimai

Visu pirma tai sveiki visi kas skaito šią temą .


 


Taigi mano istorija prasidėjo serveryje kuriame žaidė daugiausiai serverio žmonių , tačiau tame projekte nėra labai daug perspektyvos " Sąvininkai " pradėjo dirbti tik per šventias taigi kaip suradau šį serverį ?


 


Kai Leavinau Ryžo servą ėjau per svetainęs ir ieskojau sau tinkančio Projekto visi siūlė palevas , tačiau *Myliu Las-Venturas.lt*.LT SA:MP Serverių skiltyje radau puiku projektą , jame buvo surašyta viskas ko reikia geriausiam SA:MP serveriui na kodėl nepabandžius , tuomet pasikviečiau į skype " Invision_White " Jis atsiunte reklamą su visais konkursais ir t.t matosi ,kad jis stengiasi dėl projekto .


 


 


KODĖL PASIRINKAU ŠĮ PROJETKĄ ?


 


 


Užsiregistravęs forume pamačiau labai gerą dalyką tai malonų bendravima su serverio/forumo žaidėjais/nariais , nuėjau pasžiūrėti svarbiausias temas didelį įspudį paliko Atnaujinimai jie vos ne kas 2 dienas tai labai gerai serveriui kuris kažko siekia .


Visą savo dėmesį sutelkiau Serverio/Forumo taisyklėms kurios ištiesų mane nustebino jos yra vienintelės tokios iš visų projektų tiek Lietuvoje tiek manau visam Pasaulyje .


 


 


Sveikinuosi su Las-Venturasu :)


 


Sveiki esu Domas man yra 16 metų , šiap esu bendraujantis žmogus mėgstantis aprašinėti įstorija , SA:MP žaidžiu 2 metai apie šį žaidimą suprantu labai daug ką taigi anketas tikrai moku pildyti , šiap norėčiau pradžiai susirasti tokių kaip ir draugų Las -Venture na viena suradau kai tik užsiregistravau tai Brooklyn_Nigga , tačiau vieno nepakanka , tikrai nenoriu būti kai atsilikelis su pora draugų noriu kažko siekti ir pasiekti šiame puikiame projekte , taigi tam prireiks ir visų jūsų pagalbos 


 


Invision_White norėčiau tavęs paprašyti vieno dalyko uždėk man nario rangą jaigu gali [ Calvin ` ]


 


P.S Sveiki visi


:)


CalvinStenford :)


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pratesimas ...

 

Serveryje jau turiu 30.000 LT , automobilį  " Sabrę " Manau tis automobilis yra ekonomiškas todėl ,kad joje yra tiek Bendzinas tiek Dujos . Serveryje nesistengiu su betkuo benrauti praktiškai visi žmonės matyti iš Ryžo serverio .

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs džiugu jog pasirenki mus, bet sau nesisvaidyk betkokiais žodžiais kaip "ryžas" 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ryžas yra Miestelių serverio sąvininko klyčka visi jį taip vadina 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai kad tu esi Calvin_Haze ar kaip tu ten.. Anaiptol sėkmės darbe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, kad tavo rangas ir yra narys. :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu kad persikėliai čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...