Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 200

Versija: LV 7.7.7


Tony_Parkers

Tony_Parkeris trumpai apie projektą

Rekomenduoti pranešimai

Serveris/projektas:

Šiame projekte esu naujas veidas, tačiau su šiuo projektu jau esu senai. Padariau ilgą pertrauką ir grįžau su visai nauju vartotoju, slapyvardžiu. Ką galiu pasakyti apie projektą? Pagarba didžiausia Inviui, už jo kantrybę. Nežinau, jis tai daro dėl pinigų ar savo malonumui, bet jo pastangos yra akivaizdžios. Skripteriai keičiasi, o jis įkūręs projektą tikriausiai neturėjo net minčių jį parduoti ir šiame projekte yra geriausiai žinoma asmenybė ir ištikimas bei atsidavęs šiam projektui. Kadangi pertraukos metu nežinau kas dėjosi šiame projekte, galiu pasakyti, kad per ją buvo padaryta daug. Pajutau labai didelį skirtumą serveryje. Tiek iš mapinimo pusės, tiek iš skriptinimo. Matosi, kad norima paįvairinti serverį, keičiamos (aišku ne dažnai) vietos (t.y. darbų ir kt.), sistemos atsiranda vis naujesnės ir tai yra džiugu. Tad dar kartą išreiškiu pagarba Invision'ui ir esamam skripteriui, kadangi jau mačiau ne vieną jo atnaujinimą, ir kad jis dirba bei stengiasi - akivaizdu. Kuo šis serveris išsiskiria iš kitų, tai, kad jis nėra kažkokios modifikacijos editas. Sistemų pilna unikalių, ne taip kaip kitur, nueini, o ten viskas kaip ir kitur. Štai kuo šis serveris ir skiriasi iš kitų - t.y. savo unikalumu. Sistemos nėra daromos atmestinai ir prie kiekvienos padirbėta gana nemažai, tai taip pat labai akivaizdu. Serveris vis tobulėja ir aš tikiuosi jis ir toliau taip tobulės. Tik gaila, kad daugiau žmonių buriasi į kitus du puikiai žinomus, Lietuvoje populiariausius serverius, nesuprantu kodėl? Kam eiti į kažkokį editą, kuriame pilna klaidų, sistemos daromos įdedant mažai pastangų, kai yra štai šis projektas - Las-Venturas.LT. Aišku dabar daugeliui sukasi galvoje mintis - naras. Ne, sakau kaip yra. Gi tai tikrai matosi ir tai gali paliūdyti tikrai daug kas, na bent jau 70% visų čia žaidžiusių žaidėjų. Na, bet nediskutuosime šia tema.

 

Projekto valdžia:

Apie savininkus jau kažkiek pasakiau, daugiau nežinau ką pridurti. Kolkas teko susidurti tik šiek teik su Max_Tosha (DPI atstovu), tačiau apie jį taip pat negaliu kažko daug pasakyti, bet nuomonė pakolkas teigiama. Atrodo pareigingas, rimtai žiūrintis savo pareigas, aktyvus ir atsakingas asmuo. Mano nuomone jis tinka šiame poste, na bent jau iš pirmo žvilgsnio, o kas klostysis toliau, matysim. Direktorių dar nelabai pažįstu, bet Judita_Low žinau iš seniau. Šiuo metu užima direktoriaus kėdę, o prieš mano pertrauką ji buvo DPI, tad ištikimas asmuo šiame projekte, tokius gerbiu ir džiugu kad tokių atsiranda. Santiago_Alonso reiškiu didelę pagarbą ir manau šis žmogus tikrai nusipelnęs ir pasižymęjęs šiame projekte. Prieš pusę metų, kai padariau pertrauką, tuo metu dirbau pas jį darbe, kai jis vadovavo armijos būriui. Tai logiškai pagalvojus, kiek laiko jis buvo prieš tai, išbuvo visą pusmetį ir dar šiuo metu užima aukštas pareigas. Atrodo pareiginga persona. Jim_Vegasas (Klanų prižiūrėtojas) kolkas dar man nelabai žinomas, bet iš pirmo žvilgsnio taip pat esu susidaręs teigiamą nuomonę.

Trumpai apibūdinus kolkas bent jau atrodo kad valdžia yra puiki.

 

Kaip jaučiuosi pats serveryje:

Na nei nuostabiai, nei blogai. Vidutiniškai. Veiklos serveryje yra, įdomu žaisti, tačiau žaisdamas seniau populiariausiaame projekte Lietuvoje nesusidūriau su problema kad būtų taip sunku pravažiuoti pro miestą. Šiame serveryje tikimybė pravažiuoti pagrindine gatve nenušautam arba bent jau neapšaudytam yra gal kokie 30%. Čia tas pats kas šviesiu paros metu negrui praeiti pro Panevėžį (jei teko girdėti šį anekdotą humoro klube prieš kelerius metus). Čia manau visa esmė, kad yra atlaidžios bausmės (negriežtos). Tai manau gali atbaidyti naujokus čia žaisti, aišku čia yra tik mano asmeninė nuomonė.

 

Na trumpai aprašant ką parašiau aukščiau:

Serveris puikus, administracija puiki, dėl projekto stengiamasi, tačiau minusas, kad labai daug atsiranda "kilerių", kurie sudaro blogą nuomonę ne apie serverį, o apie žaidėjus. 
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vip prižiūrėtojas - Kasparas_Barkauskas, aš klanų prižiūrėtojas.  :rolleyes: O dėl tų "kilerių" visur jų buvo ir bus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na sveikas atvykes, aš esu RC direktorius jei reiks pagalbos kreipkis padėsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vip prižiūrėtojas - Kasparas_Barkauskas, aš klanų prižiūrėtojas.  :rolleyes: O dėl tų "kilerių" visur jų buvo ir bus..

Ačiū kad pataisei, o kalbant apie tuos "kilerius" tai taip, jų buvo, yra ir bus, bet tiek daug ištikrųjų atrodo kad jau per daug. :D Aišku, čia tik mano nuomonė, kad reikia šiek tiek pagriežtinti taiykles ir padidinti bausmes dėl šaudymų

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na sveikas atvykes, aš esu RC direktorius jei reiks pagalbos kreipkis padėsiu :)

Neperskaitei visos temos, ir čia nėra prisistatymas :D, na bet ačiū kad priimat šiltai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū kad pataisei, o kalbant apie tuos "kilerius" tai taip, jų buvo, yra ir bus, bet tiek daug ištikrųjų atrodo kad jau per daug. :D Aišku, čia tik mano nuomonė, kad reikia šiek tiek pagriežtinti taiykles ir padidinti bausmes dėl šaudymų

Su tuo pilnai sutinku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...