Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Cooperi_Tumalacius

EskoGin // Naujoko atsiliepimas

Rekomenduoti pranešimai

LABAS , VAKARAS LABA DIENĄ LABAS RYTAS VISIEMS ! .


 


Apie // projektą


 


Ieškomas visur kitur žaisdamas kitur draugas į skype rašydavo ( Užeik į las-venturas vyksta rekordai aš kaip visad blockindavau jį tai kiti


parašydavo užknisdavo jau pagalvojiau nu užeičiu viskas gerai užėjiau į serverį galvojiau paprastos sistėmos ir viskas bėt kai pamačiau


tikra serverį ohohohohohoh norėjiau žaist daugiau ir daugiau susikuriau nauja ( Accountą Lukas_Adidaz - Lukas_Capone ) . Bėt šie slapivardžiai


buvo kaip sakant " Nevykė " tai po kiek laiko žaidės ( No reklam apine kur būvės žinomo scipterio ( RENALDAS - Renas_Faustino ) . Savininkas


kitas Tomas_Qulpas pardavė projektą InvišionuiWhite jis nupirkdamas nupirko žlūgo apine ką padarysi ieškojiau naujo serverio


užeidavau kartais į puslapį ir pufft pamačiau ( Kas žaide apinejė galitė emigruoti čia man iškarto kylo įdėja ( ŽAISIU ČIA ! ir būvau užsitikrines


ir nesuklidės čia žaisdamas ) . Tai vat Invis pažėjas per progamas tėn biški paigonrinės mane surado viską ką turejiau ir po kiek laiko 4 - 3 H emigravo mane ir čia prasidėjo mano Nauja pradžia ir karjiėra ! Taip ir prasidėjo viskas užėjas į serverį ( AČIŪ UŽ VISĄ PAGALBA BROOKYL_NIGGA AR KAIP TEN


NEŽINAU ) . Kad padėjo įsilaikiti tėises viską padėjo pravažiavima nuveže iki telefono dar paklausė ar reikia telefono atsakiau taip reikia nuveže


iki telefonų visur viską aprodė kita dieną pamačiau kad vyksta . Atranka į "Yiardes" gaujos atranka užpildžiau apklausė prieme dirbau kaškur 1 - 2 dienas 


įšejiau nes man nepatinka gaujiniai ir gaujos jau sėnai mačiau kad vyksta ( Atranka į ARAS pajėgas pamiginau pildyt po keliu dieną analizė nepatėkau ėjiau per darbus ieškojiau gero darbo ir pufft žiūriu ( Atranka į FTB agentus ) . Užpildžiau viskas gerai laukiau 4 - 5 h valandas kol apklaus viskas gerai buvo


bet turejiau ait miegot taip nenorejiau bet ką padarysi nuėjiau miegot kita dieną parejas iš mokyklos viską pabaigėm ( Su Juditas_Low FTB agentus pavaduotoją ) . Išdave pakvetima ir pradėjiau dirbti nusipirkau banshee dirbu daba FTB ir viskas gerai yra .


 


Apie // Serverio administracija


 


Malačiai , gerai dirba užtat tošha geriausia už nieka kičkus TS delioja čia tas Jack paraš nesamonės ir viskas Britas ir Invisionas gerai dirba


atlieka darbai gerai padėda administratoriais viskas čyki pyki patinka padėda jie perfecto server :D .


 


pažėsim kaip sėksis čia toliau ;p 


  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai malonu jog pradėjai žaisti las-venturo serveryje, bet Judita_Low yra F.T.B. direktorė. Sėkmės žaidimė. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na šaunu, jog tu naujokas ir iškart susidaręs tokią pilnavertę nuomonę apie šį serverį. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu tik neužsižaisk ilgai to samp :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na kaip naujoko mintys, bet tavo mintyse yra visiška tiesa, o FTB firmos atstovė yra Moteris :). Sekmes tau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...