Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Deividas_Britas

Nuomonės apie Deividas_Britas

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

 

pastebiu, kad serveryje vis daugėja žmonių kuriems nebeįtinku. Žinau, kad „visiems neįtiksi“, tačiau būtų daug mieliau visiems įtikti, ar bent daugumai. Prašau visų atsakyti plačiai ir nebijant nieko pasakyti. Šioje temoje norėtusi gauti labiau kritikos, nei malonesnių žodžių. Nebijokite išsakyti visko ką galvojate ir neprisigalvokite, kad kaip nors nubausiu visus, kurie peikia mane. Žinoma, Jūsų kritika turi būti argumentuota. Būtų smagu, kad Jūsų kritika nesusidarytų vien tik iš to, kad esu Jums davęs ban, užtildęs ar dar ką nors Jums padaręs (tačiau tai irgi galite įterpti).

 

Ačiū.

Atsižvelgsiu į kiekvieną Jūsų pranešimą.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip esi "mldc'". Iš bendravimo nelabai galiu ką pasakyt, nes nebendravom :D Bet kartais "šūdinai" elgiesi :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip esi "mldc'". Iš bendravimo nelabai galiu ką pasakyt, nes nebendravom :D Bet kartais "šūdinai" elgiesi :/

Būtų gerai, kad įvardintumėte mano tą „šūdiną“ elgesį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Būtų gerai, kad įvardintumėte mano tą „šūdiną“ elgesį.

 

 

Free banai 

 

iš oro šaudai su bazuka i manę 

 

Šaudot su inviu su minigunu mani

 

Mėtot iš granatu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip esi šaunus, šauniai dirbi atlieki savo darbą, Gal galbūt neignoruok žaidėjų, labiau su jais turėk ryšį ir bendrauk, daug forume komentuok ir pnš.;) Šiaip mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mldc pacaniukas, gerus atnaujinimus daro :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šeip Deividą esu matės labai gaisiuose tinklalapiuose kaip skripterį, kuris dėdavo ivairiausias pamokas ir padėdavo. Matydavosi kad žmogus tikrai moka skriptinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prikolas su krosu :D saudykit toliau:DDDD Na, ispradžiu žiauriai nepatikai, dėl stumimu, dar panagrinėdamas radau fs su pokerio sistema ;DDD Tai pasidarė žiauriai negražiai... geru nuomoniu neturiu, arba neįžvelgiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esi gan pasikeles kiap scripteris.iš oro mašinas dangini.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Naa , baisu kažką pasakyti , nes kai pasakai BAN pareina. Susikalbėti neįmanoma , net užbanini , tada prasideda stumimas ir +1 priešas. :D Tai manau viskas būtų kitaip jei ne /ban :D


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na norėčiau pridurti porą faktų , tai jog į skype niekada neatrašai nesvarbu kaip rašytum ar pasakytum bugą , galėtum labiau paaiškinti dėl ko neatrašai ar šiaip sau , ar bent pasakytum , kad tai nebugas. Galėtum pabūti malonesniu žmogumi , kuris atrašytu paaiškintu pasakytų , kad tai nėra bugas , arba padėkotum už tai , kad pasakė tą bugą , aišku aš tavęs to daryti nepriversiu. Nepaisant to ,  esi išties kuklus žmogus gal kartais per daug perlenki lazdą '' Prikolindamas '' kitas viskas lyg ir gerai , sekmės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prikolas su krosu :D saudykit toliau:DDDD Na, ispradžiu žiauriai nepatikai, dėl stumimu, dar panagrinėdamas radau fs su pokerio sistema ;DDD Tai pasidarė žiauriai negražiai... geru nuomoniu neturiu, arba neįžvelgiu.

FS su pokerio textdrawais tokiais pačiais. Pasileisk tą sistemą, ten visiškai kitoks valdymas ir visa kita.

 

Esi gan pasikeles kiap scripteris.iš oro mašinas dangini.

Kokias mašinas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gerb.Deividai_Britai,


Galiu pasakyti, jog į savo pareigas žiūri tikrai labai rimtai, į serverį įdedi vis kažko naujesnio, nori tai įrodyti. Tik yra va vienas vienintelis minusas, jog labai dažnai "IGNORUOJI" žmones, suprantu esi aukšuose pareiguose - Savininkas, bet reiktu labiau atkreipti ir į žmonių prašymus. Bet mano nuomonė apie tave yra puiki, todėl kaip ir minėjau, tik pakeisk ignoravimą, išklausyk žmonių minčių, ir tiesiog liksi puikus!


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai esi pasinešęs ant "Skriptinimo", bet vienasminusas tas, kad nelabai bendrauji sužmonėm. Galėtum kaip Invision surengti poraeventų serveryje. Žinau, kadtu labai būni užsijėmęs su savo tuo skriptinimu, bet...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Piktas labai ant visų, neduodi pinigu mums ir taip bankrutuojam

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neskiri beveik laiko servverio žaidėjams , retai kada atsakai į skype . Suboominai mano NRG-500 ir pinigų neatidaviai nors ir kiek prašiau. Išskiri žmones , pvž : Vieniems leidi su tavim pasivažinėt kitus su minigun žudai nu ždž. Nėra bloga nuomonę tik nedaryk nesamonių ir su visais žaidėjais elkis vienodai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Padedantis, manau geras bus "Kalėdų senelis". Kartais piktas kartais ne čia jau nuo nuotaikos matyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malačius, daro atnaujinimus nepasiduoda..

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogus ,kaip žmogus. Galiu pasakyti,kad bendraujantis,linksmas. Matosi,kad stengiasi dėl serverio,nors ir daug nervų būna,bet žmogus nepalūžta :). Iš mano pusės viskas gerai su Deividu,priekaištu neturiu. Nei išsišokęs labai nei ką,bent jau kiek žinau. Visks nrml

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl serverio rūpiniesi, bet labai nepatinka, kad tu ignoruoji, jeigu būna administratoriai labiau įžymūs ar pažįstami su jais ir būna pajuokauji, bet pamenu tu kažkada skraidei kažką ten paklausiau visiškai nieko neatrašei. Esi man visai tai fainas, bet ignoruoji biškį žaidėjus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

„Ignoruoji“ žmones, kiek esu prašęs tavęs pagalbos, arba konsultacijos tiesiog nekreipi į mane dėmesio, taipogi ir į kitus žaidėjus (kiek mačiau iš komentarų). Galėtum surengti pora event'ų kaip Invision_White, žinau, kad esi susikaupęs į skriptinimą, stengiesi dėl serverio, bet galėtum dalį laiko praleisti žaidėjų pagalbai... Apie tave negaliu nieko pasakyti, nes nebendravau su tavim.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , serverio skripto tobulintojau Deividai.

 

Su tavim ne su bendravęs , bet pažiūrėjus į kitų komentarus nusistačiau gerą nuomonę apie tave. Tavo kuriame atnaujinimai yra geri  ir net nežinau , kaip tu gali neįtikti kažkam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

×
×
  • Kurti naują...