Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.7


Impresible_Hariz

Impresible_Hariz atsiliepimas apie serverį.

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi, su šventėm :)


 


 


Taigi noriu parašyti atsiliepimą apie šį serverį.


 


 


 


Šiame serveryje pradėjau žaisti maždaug prieš 3valandas. Tik prisijungęs gavau sutikimą teleportuotis nuo žaidėjo Max_Tosha,jis atsiteleportavo pagydė tiek mane tiek mano išnuomotą mašiną. Paskui forume pamačiau jog jis yra prižiūrėtojas,tai Invision ir Britai jum didelis pliusas kad turit tokį gerą prižiūrėtoją kuris rūpinasi kiekvienu naujoku. Tada kai išsilaikiau teises mane nužudė kažkoks Moisejus_Kanape,tik atsiradęs ligoninėje gavau pinigų sumą iš Lionel_Messi,didelis ačiū tau kad davei pinigų ir padėjai man. Štai tokia mano pirmoji diena Las-Venturas serveryje,žadu žaisti čia dar ilgai tik biški susinervavau kai sužinojau jog kalėdinė kepurė išnyks po event nes ji man labai patiko :D O šeip apie serverį tai tikrai gražu,bugų nepastebėjau gražūs mapp darbai.


Turiu jus pagirdi Britai ir Invision skaičiau jūsų pasakojimą į delfi apie projektą. Šaunuoliai esat :)


 


 


Su pagarba Impresible_Hariz 


  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėjai žaisti prieš 3h, o adminas II lygio, V.I.P sidabrinis, XP 20k ir LT 350k? Keista..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai labai malonu, kai sakai labai puikū atsiliepimą apie Las-Venturas projektą :)


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...