Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Rokas_Sweet

Marukas Tunas

Rekomenduoti pranešimai

1. Kaltinamajo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė):Marukas Tunas
2. Kuom jį kaltinate?:Daro eventus ir su AIRBRK atskrenda iki zmoniu kuriu nesugeba pasiekti,ir pasiziuri kokioje vietoje zmogus ir iki jo nueina.
3. Vaizdinė medžiaga (Vaizdo įrašaiNuotraukos):Va pirma foto kaip jis iskrito is laivo:99acb5a721c688acd59ba4d920cc5ed7555.png
Antra foto kaip jis kaskaip magiskai atsidure laivo viduje: 
9171c2458e1319e3440eb4ed0af037a4637.png
O cia ir 3nuotrauka kaip jis jau laive,bet dar ore,ir kuo geriausiai matosi ant jo vandens lasai kaskokie.
f70d5994102f56638b347887bb968c30274.png

Neabejoju kad ir jo draugai su kuriais organizavo sita eventa ir jie taip skraide.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pradėkime nuo to jog tai yra Smooth Camera , ne AirBrk.


Antroj nuotraukoj kilau iki laivo dugno , iki denio nenorėjau. Norėjau būti virš dugno , kadangi buvau evento rengėjas , o tokie taip tu dalyvavo evente ir darė /stebeti , jog po to išeiti ir laimėti prizą.


Vienas buvo pagautas kaip gydėsi čia rūsi , o tu buvai prigautas kai /stebeti darėi , o po to rašei jog laimėjai.


Trečioj nuotraukoj , mane atgetino danny taip pat evento rengėjas kartu buvom ir šaudėm jūs.


Tikiuosi viskas aišku , o dabar ATEE.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pradėkime nuo to jog tai yra Smooth Camera , ne AirBrk.

Antroj nuotraukoj kilau iki laivo dugno , iki denio nenorėjau. Norėjau būti virš dugno , kadangi buvau evento rengėjas , o tokie taip tu dalyvavo evente ir darė /stebeti , jog po to išeiti ir laimėti prizą.

Vienas buvo pagautas kaip gydėsi čia rūsi , o tu buvai prigautas kai /stebeti darėi , o po to rašei jog laimėjai.

Trečioj nuotraukoj , mane atgetino danny taip pat evento rengėjas kartu buvom ir šaudėm jūs.

Tikiuosi viskas aišku , o dabar ATEE.

Oho kokie atmazai,ir kaskodel taip,kaip spectinau,taip ejai iki tiesiai y zmones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

 

Pradėkime nuo to jog tai yra Smooth Camera , ne AirBrk.

Antroj nuotraukoj kilau iki laivo dugno , iki denio nenorėjau. Norėjau būti virš dugno , kadangi buvau evento rengėjas , o tokie taip tu dalyvavo evente ir darė /stebeti , jog po to išeiti ir laimėti prizą.

Vienas buvo pagautas kaip gydėsi čia rūsi , o tu buvai prigautas kai /stebeti darėi , o po to rašei jog laimėjai.

Trečioj nuotraukoj , mane atgetino danny taip pat evento rengėjas kartu buvom ir šaudėm jūs.

Tikiuosi viskas aišku , o dabar ATEE.

Oho kokie atmazai,ir kaskodel taip,kaip spectinau,taip ejai iki tiesiai y zmones.

 

Tu senbuvi didysis , rašyk Inviui logų prašyk ar mane getino ar ne. Koks man skirtumas , temą sukūrėi , ką man gaila? Postą gavai mldc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Cia ne airbraik matosi gi, cia filmavo jis , dziaukites kad ira tokiu mldc zmoniu kurie dar padeda serveriui ir daro visokius video clipus. atmesta .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čiuvakas ponas Tunas turi leidimą? manyčiau ne tai tu gali gauti Ban'ą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Čiuvakas ponas Tunas turi leidimą? manyčiau ne tai tu gali gauti Ban'ą

Vyksta video konkursas , tad iki 2014.01.02 smooth naudoti leidžiama. Invio žodžiai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai neturi būti parašytą virš žmogaus smooth camera kaškas tokio? Nes ankščiau taip būdavo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kat ir Sooth cam turi jai turėti leidima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 

Pradėkime nuo to jog tai yra Smooth Camera , ne AirBrk.

Antroj nuotraukoj kilau iki laivo dugno , iki denio nenorėjau. Norėjau būti virš dugno , kadangi buvau evento rengėjas , o tokie taip tu dalyvavo evente ir darė /stebeti , jog po to išeiti ir laimėti prizą.

Vienas buvo pagautas kaip gydėsi čia rūsi , o tu buvai prigautas kai /stebeti darėi , o po to rašei jog laimėjai.

Trečioj nuotraukoj , mane atgetino danny taip pat evento rengėjas kartu buvom ir šaudėm jūs.

Tikiuosi viskas aišku , o dabar ATEE.

 

Panele princese, žinai tokį dalyką jog Smooth Camera be leidimo naudot negalima ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Panele princese, žinai tokį dalyką jog Smooth Camera be leidimo naudot negalima ? 

O žinai kad gavus leidimą ir padariaus relog jis dingsta prince ant balto žirgo..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baninkit ta kaziola matai viskas pries tave atsisuko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Maruką atgetinau, lai tikrina log'us, o jeigu manai, jog trečioje nuotraukoje aš skraidžiau su air-break, tai tu labai klįsti... Pamėgink su draugu šokti ant dėžės, ir pamatysi, kad jam rodys tapatį, ką rodo kaip aš esu trečioje nuotraukoje..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...