Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Cheater_Mara

Atsiliepimas apie Serverį

Rekomenduoti pranešimai

Atsiliepimas apie serverį!


 


Sveiki visi šio projekto naujokai ir senbuviai , norėčiau iškarto jūs pasveikinti su naujaisiais metais , atėjau čia žaisti būtent šiandien , nes galvojau jog naujųjų metų pirmoji diena , tai lyg nauja knyga kuria pradedi rašyti nuo tuščio lapo.


 


Atėjęs į šį serverį , labai nustebau ir vos praleidęs čia 2-5 minutes , būdamas pats naujokų padėjau kitam kaip nusigauti iš naujokų namų ant žemės [ tai tikrai gan kvaila , bet pagalba buvo suteikta :D ] , čia pamačiau ūnikalias sistemas , viskas buvo gerai , pasiėmiau nuomos mašiną ir išvažiavau laikytis teises , viėninteliai 2 dalykai kurie man nepatiko šiame serverį iki šiol yra:


**Nėra kaip sunaikinti nuomos mašinos , ja paimęs nenoriu mesti ant kelio ar kažkur , nes kitiem jį taip pat reikalinga kaip buvo man.


**Ir gal būt jog labai jau didelės teisių kainos , nupirkęs jas buvau praktiškai basas , toliau viskas čyki :D


Na labai dėkoju Administratoriui : Cyrus_Gold , nors iškarto buvau atstumtas ir be pagalbos , bet pamatęs , kad aš naujokas jis pasikeitė lyg vasarą ir žiemą , nors šiuo metu jos panašios :D


Tai manau viską pasakiau , sėkmės busimiems žaidėjams , tikiuosi padėsit kai reikės :P


 


Nepagalvokit , kad aš čyteris , tokį vardą sugalvojau tik todėl , jog pradžia gražiai skambėjo :D


  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , malonu jog sudarai apie serverį ir jo žmonės :) Jei reik pagalbos rašyk žaidime /sms Alex_Vrc arba forume asmenine žinutė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas , malonu jog sudarai apie serverį ir jo žmonės :) Jei reik pagalbos rašyk žaidime /sms Alex_Vrc arba forume asmenine žinutė.

Man taip pat malonu , kol kas esu sudaręs labai gerą nuomonę apie šį serverį ir jo žaidėjus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu, kad ateina naujokai į serverį. :) Pats prieš ~2-3 savaites buvau naujokas, šiaip ne taip prasimušiau. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikutis, gerai kad užsukai į mūsų serverį. Na tiesa Nuomos mašinas gali sunaikint tik administratoriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu, kad pasirinkai šį serveri tikrai nepasigailėsi, kad čia žaisi ir pasiliksi ilgą laika. Linkiu tau sėkmės čia :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malonu girdėti, kad tau patinka šis serveris ir tavo pirma klaida dėl nuomojemu car man patiko manau galėtu eiti ir jas sunaikinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...