Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


Matt_Eskem

Atsiliepimas apie šį serverį.

Rekomenduoti pranešimai

Laba diena, šiame serveryje pradėjau žaisti tik vakar [2014.01.02], ir šiame serveryje išvydau tikrai daug gerų sistemų, malonių direktorių ar pavaduotojų. Viskas šauniai, yra labai daug veiklos serveryje, pavyzdžiui BMX parkas, po to kiek mačiau čia namai, kurių interjerus gali įrengti pats. Kas mane labiausiai sužavėjo, tai /pasiekimai ir /misijos, tai yra smagu, vykdyti šias misijas. Dar kiek pamačiau tai čia yra nemokami administratoriai, tai kiek pastebėjau labiausiai čia dėl šito serverio dirba Justis_Daedo. Ir linksmiausioji dalis, tai žaidėjas - Simas_Kros. Jis yra linksmas bičas, kiek pastebėjau, nusišneka, sakė kad jo mašinas šaudot. :DD

 

 

Dėkui jums Invision_White ir Deividai_Britai, už tai jog sukūrėte tokį nuostabų serverį, su tokiais nuostabiais žaidėjais. Taigi, manau aš būsiu dar vienas šio projekto narys !

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
O didžiausias nusivylimas šiame serveryje, tai buvo du teisėsaugos nariai, jeigu gerai pamenu, tai buvo Lionel_Messi ir Eddie_Scarpa, jie iš vis nesiskaito matyt su naujokais, deda įtarimus be reikalo, tildo.. Na, bet nieko, baudą susimokėjau, ir žaidžiau toliau.

 

 

 

 

 

Jo jo tie nenaudeliai:D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunus atsiliepimas,matau ir mane paminėjai :) Sekmės  žaidime! Jei ką kreipkis pas mane ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai

    Nėra registruotų narių, kurie peržiūrėtų šį puslapį.

  • Nariai, kurie skaitė šią temą   1 narys

×
×
  • Kurti naują...